Lampy LED do terrarium

Lampy LED do terrarium

Lampa LED do terrarium to najczęściej wybierany rodzaj oświetlenia do terrariów tropikalnych. Ledy do terrarium nie generują ciepła, dlatego nie wpływają na temperaturę w terrarium, ani nie zaburzają trybu życia zmiennocieplnych zwierząt. Wysokiej jakości oświetlenie LED znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.

Repti-Zoo Mini LED 5W - oświetlenie LED terrarium

Jedyna na rynku terrarystycznym mini żarówka LED. Jest to dedykowane oświetlenie do terrariów tropikalnych, paludariów i lasów w słoiku, gdzie temperatura nie powinna być zbyt wysoka. Mini LED emituje optymalne światło 6500K dla rozwoju i fotosyntezy roślin. 

Cena
41,49 zł

Repti-Zoo Lampa LED do terrarium 15W

Repti-Zoo swoim nowatorskim oświetleniem LED do terrarium wychodzi naprzeciw hodowcom chcącym rozwiązać problem z oświetleniem niegenerującym ciepła. Lampa doskonale sprawdza się w terrariach tropikalnych, gdzie temperatura nie powinna być zbyt wysoka. Posiada kontroler, trzy tryby pracy i światło sprzyjające fotosyntezie.

Cena
279,98 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Repti-Zoo Lampa LED do terrarium

Repti-Zoo swoim nowatorskim oświetleniem LED do terrarium, wychodzi naprzeciw hodowcom chcącym rozwiązać problem z oświetleniem niegenerującym ciepła. Lampa doskonale sprawdza się w terrariach tropikalnych, gdzie temperatura nie powinna być zbyt wysoka. Posiada kontroler, trzy tryby pracy i światło sprzyjające fotosyntezie.

Cena
133,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Paludarium Sunset LED 3W - żarówka kolorowa LED z pilotem

Paludarium Sunset to multi-kolorowa mini żarówka LED sterowana pilotem. Dedykowana do każdego terrarium, paludarium, akwarium czy kompozycji las w słoiku. Doskonale podkreśli kolory roślin i zwierząt, umożliwi wprowadzenie oświetlenia np: nocnego oraz sprzyja fotosyntezie roślin. Idealnie sprawdza się jako imitacja wschodów i zachodów słońca dzięki dużej ilości barw światła. 

Cena
36,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

HQ-AquaLight LED RGB 57cm - świetlówka LED

Świetlówka LED o wyjątkowej mocy świetlnej. Doskonale sprawdzi się jako światło dzienne do akwarium lub terrarium, dla roślin lub jako oświetlenie nocne. Jest całkowicie starowana za pomocą pilota, dlatego już przy jednej świetlówce HQ możesz całodobowo oświetlić każdy zbiornik. 

Cena
99,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Co zyskasz, decydując się na oświetlenie LED do terrarium?

Nowoczesna lampa LED do terrarium, której różne warianty dostępne są w naszym sklepie internetowym Aquario, pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad jego stanem. W każdej chwili będziesz w stanie sprawdzić, czy oświetlenie LED do terrarium ma odpowiednie natężenie, a także dostosować je do pory dnia. Ledy do terrarium z naszej oferty wyróżniają się również niezwykle wysoką jakością i starannym wykonaniem. Zapewniają również wyjątkowe rezultaty. Oświetlenie LED do terrarium ma nie tylko pozytywny wpływ na zwierzęta, ale sprzyja również fotosyntezie.

Lampa LED do terrarium — jak prawidłowo dobrać?

Lampa LED do terrarium powinna być dostosowana zarówno do gatunku zwierząt, które je zamieszkują, jak i do jego rozmiarów. W naszej ofercie znajdziesz małą lampę LED do terrarium, i nieco większą, która oświetli obszerniejszy zbiornik. 

Szeroki asortyment zawiera także bardziej zaawansowane ledy do terrarium z poręcznym kontrolerem, który umożliwiają ustawianie dowolnych barw światła w akwarium, a także imitowanie wschodów i zachodów słońca. Decydując się na tego typu oświetlenie LED do terrarium, doskonale odtworzysz naturalne środowisko zwierząt. Każda nasza lampa LED do terrarium spełnia najwyższe standardy użytkowania. Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Aquario.