Repti-Zoo Lampa LED do terrarium
Repti-Zoo Lampa LED do terrarium
Repti-Zoo Lampa LED do terrarium

Repti-Zoo Lampa LED do terrarium 15W

Kod towaru: REPTIZOO SLIM LED LAMP  LED005.
EAN: 6970211809683

Repti-Zoo swoim nowatorskim oświetleniem LED do terrarium wychodzi naprzeciw hodowcom chcącym rozwiązać problem z oświetleniem niegenerującym ciepła. Lampa doskonale sprawdza się w terrariach tropikalnych, gdzie temperatura nie powinna być zbyt wysoka. Posiada kontroler, trzy tryby pracy i światło sprzyjające fotosyntezie.

279,98 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Lampa LED Repti-Zoo to najnowocześniejsze podejście do oświetlenia terrarium tropikalnego. Posiada szereg udogodnień i pomysłowych rozwiązań, które czynią ją niezastąpioną oraz dużo lepszą od zwykłego oświetlenia żarowego. Lampa jest energooszczędna (15W) oraz przystosowana do pracy w trudnych warunkach, a jej gabaryty umożliwiają włożenie jej pomiędzy terraria pozwalając na ich piętrowanie.

Światło, które emituje, jest o odpowiedniej temperaturze barwowej sprzyjającej fotosyntezie, dzięki czemu rośliny szybciej i bujniej rosną. Jest to niewątpliwie jedna z największych zalet lampy. Próżno szukać podobnej temperatury barwowej w zwykłym oświetleniu opierającym się na żarówkach.

Gabaryty lampy dają wręcz nieograniczone możliwości zainstalowania oświetlenia. Może się ona znajdować wewnątrz jak i na zewnątrz zbiornika, a nawet pomiędzy. Lampa jest odporna na skrajnie wysoką wilgoć. Posiada aluminiową obudowę odporną na zniszczenia, która doskonale chłodzi lampę. 

Kontroler zawarty w zestawie jest opary na systemie "Touch Pad". Umożliwia sterowanie trybami pracy o następującej charakterystyce światła:
Tryb dzienny - w tym trybie lampa uruchamia jedynie diody białe (6500K) w ilości 60szt.
Tryb nocny - w tym trybie lampa generuje światło jedynie o barwie niebieskiej (15szt 465nm) imitując światło księżyca. 
Tryb Full Power - lampa świeci wszystkimi diodami dodając terrarium koloru i żywych barw.

Ponadto kontroler posiada możliwość sterowania mocą oświetlenia. Oznacza to, że w każdym trybie można ustalać intensywność światła dopasowując się do potrzeb terrarium, zwierzęcia, a nawet - co najważniejsze, można imitować pory dnia, nocy czy pór roku.

Należy pamiętać, że to zmiany pory roku wywołują popęd seksualny, nastawiają zwierzę na porę zimowania i porę letnią, burzową itp. Dając zwierzęciu odpowiednią dawkę światła jeszcze bardziej przybliżamy mu naturalne środowisko. Z kontrolerem wszystkie te zmiany da się szybko wprowadzić za pomocą jednego "Touch Pada".

Dane techniczne:
- pobór mocy 15W
- wymiary lampy 395x90x9,5mm
- diody białe 6500K 60szt
- diody niebieskie 465nm 15szt
- długość kabla zasilającego 1m
- długość kabla kontroler / lampa 1,8m

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.