Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Kocimiętka

Kocimiętka

Zanim Twój pupil oswoi się z nowym miejscem, kocimiętka dla kota pomoże Ci złagodzić jego stres. Wykorzystasz ją podczas wielu codziennych czynności kota i zapoznasz go w ten sposób z domem. Kocimiętkę pod różnymi postaciami możesz zamówić na naszej stronie internetowej Aquario.pl.

HappyPet Catnip Spray - kocimiętka w sprayu 60ml

Naturalna kocimiętka w sprayu z Ameryki Północnej niezbędna w każdym kocim domu. Wystarczy spryskać na wybrany przedmiot lub miejsce kocimiętkę, w którym chcemy zachęcić kota do zabawy. Gdy zainteresowanie kota spadnie, wystarczy ponownie rozpylić kocimiętkę w wybranym miejscu. 

Cena
25,49 zł

HappyPet Catnip Shaker - kocimiętka 14g

Naturalna kocimiętka z Ameryki Północnej niezbędna w każdym kocim domu. Wystarczy posypać kocimiętkę na wybrany przedmiot lub miejsce, w którym chcemy zachęcić kota do zabawy. Gdy zainteresowanie kota spadnie, wystarczy ponownie rozsypać kocimiętkę w wybranym miejscu. 

Cena
19,50 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gdzie przyda się kocimiętka w sprayu?

Kocimiętka w proszku, płynie lub sprayu może mieć wiele zastosowań. Docenisz jej działanie przede wszystkim wtedy, gdy będziesz chcieć zasugerować coś pupilowi. Na przykład kocimiętka na drapak przyciągnie kota w konkretne miejsce i nie będzie on zainteresowany ostrzeniem pazurków na innych meblach, ponieważ to właśnie nasączony przedmiot będzie dla niego najbardziej atrakcyjny. Kocimiętka w płynie zastosowana w poszczególnych miejscach w Twoim domu pozwoli kotu przyzwyczaić się do nowej przestrzeni i poczuć się bezpiecznie. Gdy zauważysz, że kocimiętka suszona przestała działać lub spryskany przedmiot nie pachnie już atrakcyjnie, możesz zastosować ją ponownie i utrzymać zainteresowanie kota. 

Dlaczego warto wybrać wyłącznie sprawdzone zabawki z kocimiętką?

Spray z kocimiętką powinien pochodzić ze sprawdzonych źródeł, aby był bezpieczny dla zwierzęcia. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie zaszkodzi pupilowi. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest Ci akurat myszka z kocimiętką, czy nasączony nią drapak, wybierz produkt z oferty naszego sklepu. Znajdziesz tutaj wyłącznie propozycje firm, które od lat cieszą się zaufaniem właścicieli kotów. Uzyskasz w ten sposób gwarancję, że z jej pomocą zapewnisz kotu przyjemność i pozwolisz mu się zrelaksować. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.