Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Oświetlenie oczka wodnego

Oświetlenie oczka wodnego

Aby wystrój ogrodu był kompletny, zdecyduj się na funkcjonalne oświetlenie oczka wodnego. Dzięki niemu zbiornik będzie pięknie się prezentować nie tylko w ciągu dnia, ale również po zmroku. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz wyłącznie najwyższej jakości lampy do oczek wodnych, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego Aquario.

Jebao EL1 - punktowa lampa LED wodoodporna

Punktowa lampa Jebao EL1 doskonale sprawdzi się w oczku wodnym, ogrodzie jak i w akwarium lub terrarium. Jest całkowicie wodoodporna, daje punktowe światło o barwie ciepłej bieli. Długi sześciometrowy kabel zasilający ułatwia montaż lampy w dowolnym miejscu. 

Cena
42,48 zł

Jebao EL1-3 - trzy punktowe lampy LED wodoodporne

Punktowa lampa Jebao EL1-3 doskonale sprawdzi się w oczku wodnym, ogrodzie jak i w akwarium lub terrarium. Jest całkowicie wodoodporna, daje punktowe światło o barwie ciepłej bieli. Długi sześciometrowy kabel zasilający ułatwia montaż lampy w dowolnym miejscu. EL1-3 zawiera trzy lampki w zestawie podłączone pod jeden zasilacz.

Cena
95,48 zł

Jebao Pond Light LED 3 - kolorowe lampki LED do oczka i ogrodu

Oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Kolorowe wymienne szkiełka, ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki.

Cena
199,99 zł

SUNSUN CED-120C 4 Color - lampy ogrodowe LED i do oczka wodnego

Kolorowe oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Możliwość wbicia w ziemię na szpice, możliwy montaż na ciężkiej podstawce, którą można tez przykręcić do dowolnej powierzchni, ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki i kolorowe szkiełka.

Cena
199,99 zł

SUNSUN / GRECH CLD-302 - lampy ogrodowe LED

Kolorowe oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Zestaw posiada możliwość wbicia w lampek ziemię na szpice lub montaż na ciężkiej podstawce. Ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki i kolorowe szkiełka.

Cena
199,99 zł

Jebao EL6-3 Light LED 3 - oświetlenie LED do oczka i ogrodu

Oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Możliwość wbicia w ziemię na szpice, możliwy montaż na ciężkiej podstawce, którą można tez przykręcić do dowolnej powierzchni, ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki.

Cena
400,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Jebao EL6-3 Light LED 3 - oświetlenie LED do fontanny FJ-500 i FJ-600

Oświetlenie LED do fontann pływających FJ-500 i FJ-600 marki JECOD / JEBAO. W zestawie trzy sztuki wraz z adapterami i śrubami mocującymi. Długi komplet przewodów umozliwi Ci montać oświetlenie nawet jeśli fontanna miałaby się znajdować pośrodku dużego stawu - ponad 30 metrów!

Cena
400,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

SUNSUN CED-110C 7 Color - lampy ogrodowe LED i do oczka wodnego

Kolorowe oświetlenie LED ogrodowe i do oczka wodnego. Jest całkowicie wodoodporne i może pracować w pełnym zanurzeniu. Możliwość wbicia w ziemię na szpice, możliwy montaż na ciężkiej podstawce, którą można tez przykręcić do dowolnej powierzchni, ruchoma głowica światła i długi przewód zasilający dają Ci sporo możliwości. W zestawie 3 lampki. Kolory światła zmieniają się automatycznie. 

Cena
139,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Co wyróżnia oświetlenie do oczka wodnego Aquario?

Cały sprzęt, który prezentujemy naszym klientom, pochodzi wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Oświetlenie do oczka wodnego w sklepie internetowym Aquario to między innymi propozycje marek Jebao i Pontec, które znane są ze swoich wysokich standardów produkcji. Pozwoli to korzystać Ci z nich bezawaryjnie przez długi czas. Urządzenia te są dodatkowo energooszczędne, co znacznie zmniejsza koszty ich utrzymania. Bogata oferta produktów w naszym sklepie sprawia z kolei, że niezależnie od tego, czy zależy Ci na całym zestawie lamp, czy może wolisz reflektor do oczka wodnego, z pewnością znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Wybór dedykowanych do oczek wodnych lamp pozwala Ci także zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców zbiornika. Nie będą one nagrzewać wody i nie wpłyną na panujące w niej warunki życia.

Jaka lampa do oczka wodnego będzie najlepsza?

W zależności od wizji i preferencji możesz zdecydować się na różne warianty lamp do zbiorników wodnych. Najczęstszym wyborem są modele ledowe i solarne. Ten drugi rodzaj lamp w ciągu dnia pobiera energię słoneczną, a wieczorem samodzielnie się uruchamia. Inne lampy do oczka wodnego najczęściej obsługiwane są przy pomocy pilota. Niezależnie od tego, który rodzaj oświetlenia wybierzesz, może ono mieć klasyczny wygląd lub przybrać postać dekoracji. Jeśli chcesz ukryć urządzenie, wybierz lampy podwodne do oczka, które nie będą widoczne w ciągu dnia. Odwrotny efekt uzyskasz, decydując się na lampy pływające do oczka wodnego. Będą one niebanalną ozdobą, która nada zbiornikowi charakteru. Wszystkie te propozycje dostępne są na naszej stronie internetowej Aquario.pl.