Kuwety dla kotów

Kuwety dla kotów

W domu każdego właściciela czworonoga na co dzień niezwykle ważna jest odpowiednia kuweta dla kota. To ona zapewni Twojemu pupilowi komfort podczas załatwiana potrzeb fizjologicznych. Powinna spełniać ona wysokie standardy jakości i zapewniać kotu poczucie bezpieczeństwa. Sprawdzone kuwety dla kotów możesz zamówić w naszym sklepie internetowym Aquario.

Comfy Cleo Classic - kuweta otwarta szara

Klasyczna, otwarta kuweta dla kota wykonana z wysokiej jakości bezpiecznego tworzywa, gwarantuje komfort dla Twojego kota. Kuweta jest odpowiednia dla kotów różnych ras - zapewnia nim dużo miejsca na załatwianie swoich potrzeb.

Cena
23,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Comfy Easy Cat - kuweta zamknięta z klapką 50cm

Toaleta dla kota, dzięki której zapewnienie czystości w pomieszczeniu oraz higieny wewnątrz kuwety jest naprawdę EASY. Jej główną zaletą jest zdejmowana pokrywa wyposażona w uchylne drzwiczki.

Cena
58,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Comfy Easy Cat - kuweta zamknięta z klapką 54cm

Toaleta dla kota, dzięki której zapewnienie czystości w pomieszczeniu oraz higieny wewnątrz kuwety jest naprawdę EASY. Jej główną zaletą jest zdejmowana pokrywa wyposażona w uchylne drzwiczki.

Cena
63,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Jakie cechy ma najlepsza kocia kuweta?

Kuweta dla kotka powinna być przede wszystkim w pełni bezpieczna dla Twojego pupila. Aby mieć pewność, że zapewniasz mu wyłącznie to, co najlepsze, skorzystaj z propozycji renomowanych marek. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele akcesoriów, które pomogą Ci zatroszczyć się o pupila. Kocie kuwety, które proponujemy naszym klientom, to między innymi produkty marki Italy Cats. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością. Posłużą więc kotu przez długi czas. Pamiętaj o tym, by kuwetę umieścić w spokojnym miejscu, aby kot mógł korzystać z niej bez narażania się na stres.

Kuweta dla dorosłego kota – jak wybrać?

Niezależnie od tego, czy Twojemu pupilowi bardziej odpowiada kuweta odkryta dla kota, czy raczej lepiej czuje się w zamykanym modelu, dopasuj jej wymiary do rozmiaru zwierzęcia. Kot powinien móc swobodnie się w niej obracać. Jest to szczególnie ważne w przypadku kociąt. Jeżeli poszukujesz kuwety właśnie dla nich, wybieraj propozycje dedykowane do zwierząt w konkretnym wieku. Zwróć uwagę także na to, by nie była ona zbyt wysoka i kot mógł bez problemu do niej wejść. W przypadku dorosłego osobnika ważnym kryterium wyboru są dodatkowe zabezpieczenia, które powinna mieć każda kuweta otwarta dla kota. Specjalne ramki zapobiegną na przykład roznoszeniu się żwirku po całym domu. Metraż mieszkania także jest istotny, gdy poszukujesz kuwety. Jeśli jest on ograniczony, dobrym wyborem będzie kuweta narożna dla kota, która nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Znajdziesz ją pośród naszych ciekawych propozycji w sklepie internetowym Aquario.