Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Poidełka dla gryzoni

Poidełka dla gryzoni

Zapewnienie zwierzętom dostępu do czystej wody ułatwią Ci poidełka dla gryzoni. Zamontujesz je w prosty sposób w klatce, a Twój podopieczny w każdej chwili będzie mógł z niego skorzystać. Ciekawe propozycje tego typu produktów oferuje nasz sklep internetowy Aquario.

HappyPet Krazy Corn - zabawka dla królików

Zabawka dla królików. Mała grzechotka z trudnym do przegryzienia sizalem. A po co królikowi zabawka pytasz się? To ja się raczej spytam Ciebie: ile razy przegryzł Ci już kabel od ładowarki? albo jak tam ogryzione nogi stołu...? i właśnie po to są zabawki dla królików. 

Cena
11,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Dlaczego warto wybrać sprawdzone poidełko dla gryzoni?

Poidło dla gryzonia jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdej klatki. To właśnie ono zapewnia łatwy dostęp do świeżej wody, a tym samym zachowanie zdrowia i odpowiedniej kondycji jej mieszkańców. Tylko jeśli będzie ono najwyższej jakości, będziesz mieć pewność, że pojnik dla gryzoni będzie stabilny, a jego mocowanie trwałe. Warto zwrócić uwagę także na to, by był on szczelny, a woda nie wyciekała w niekontrolowany sposób. Wśród produktów dostępnych na stronie Aquario.pl znajdziesz wyłącznie sprawdzone poidełka pochodzące od cenionych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować ich niezawodność.

Czy poidełko dla świnki morskiej różni się od modelu dla chomika?

Poidełko dla myszy będzie nieco inne niż większe poidełko dla królika. Wynika to przede wszystkim z rozmiarów poszczególnych gatunków. Mniejsze zwierzęta mają inne dzienne zapotrzebowanie na wodę niż duże gryzonie, dlatego zbiornik na wodę może także mieć inną pojemność. Dzięki temu cały czas zapewnisz podopiecznym dostęp do świeżej wody. Na wymiary pojników ma wpływ także liczba zwierząt, które zamieszkują klatkę, a także jej wymiary. Najważniejsze jest jednak to, by zarówno poidełko dla szczura, jak i poidełko dla chomika, umieszczone były na właściwej wysokości. Tylko w ten sposób zwierzę będzie mogło swobodnie z niego korzystać. Stabilne pojniki, które zamontujesz w prosty sposób, dostępne są w naszej ofercie.