Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Inkubatory do jaj

Inkubatory do jaj

Podczas prowadzenia hodowli ptaków niezwykle przydatne są inkubatory do jaj. To dzięki nim możliwe jest zapewnienie najlepszych warunków do wylęgania się piskląt. Klujnik do jaj, aby był skuteczny, powinien pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Właśnie takie propozycje przygotowaliśmy dla klientów naszego sklepu internetowego Aquario.

HFM Brüterei Thermo 56 Auto - inkubator z termostatem na 56 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne, wyświetlacz LCD, higrometr alarm, prześwietlarkę, automatyczne obracanie jaj i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od jaj pawia (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp.

Cena
439,00 zł

HFM Brüterei Thermo 60 - inkubator z termostatem na 60 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp. oraz jaja gadów.

Cena
299,98 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

HFM Brüterei Thermo 9 - inkubator z termostatem i LED na 9 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne, podświetlenie LED (prześwietlarka jaj), pojemnik na wodę, alarm informujący o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka ptasie lub gadzie (nie większe od kurzych / kaczych) max. 9szt dużych jaj lub 13 mniejszych. 

Cena
149,99 zł

HFM Brüterei Thermo 12 - inkubator z termostatem i LED na 12 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj marki Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne, podświetlenie LED (prześwietlarka jaj), pojemnik na wodę, alarm informujący o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, przepiórcze itp. oraz jaja gadów).

Cena
289,98 zł

W oczekiwaniu na dostawę

HFM Brüterei Thermo 30 - inkubator z termostatem na 30 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp.

Cena
214,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

HFM Brüterei Thermo 88 - inkubator z termostatem na 88 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od jaj pawia (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp. oraz jaja gadów.

Cena
258,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Wielofunkcyjny klujnik w sklepie Aquario

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci jest inkubator do jaj kurzych czy gęsich, zadbaj o to, by spełniał najwyższe standardy jakości. Akcesoria, które znajdziesz w naszym sklepie, pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu sprzęt będzie skuteczny i zapewni bezpieczne warunki w Twojej hodowli. Warto zwrócić uwagę także na dodatkowe funkcje urządzenia. Ciekawym rozwiązaniem może być na przykład inkubator do jaj z automatycznym obracaniem czy model wyposażony w termostat i LED. Taka wylęgarnia do jaj bez wątpienia będzie pomocna i niezawodna.

Wylęgarka do jajek dopasowana do potrzeb hodowli

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, do jakich gatunków został dopasowany sprzęt. Chociaż często można znaleźć uniwersalny inkubator do jaj przepiórczych, kaczych, kurzych i gęsich, lepiej upewnić się, czy wybrany model będzie odpowiedni. Inkubator lęgowy ma zawsze określoną liczbę jajek, które w danym czasie mogą się w nim znajdować. Może być ich na przykład 9, 12, 30, 60 lub nawet 88. Ten parametr jest kluczowy i powinien zostać dostosowany do możliwości i wymagań konkretnej hodowli. W naszej ofercie z pewnością znajdzie się wylęgarka do jaj, która ułatwi Ci pracę z ptakami i pozwoli Ci uzyskać jak najlepsze rezultaty w hodowli.