Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Maty chłodzące dla psa

Maty chłodzące dla psa

W upalne dni maty chłodzące dla psa mogą okazać się niezastąpione. Wysokie temperatury z całą pewnością nie wpływają kojąco na Twojego psa, a to rozwiązanie pozwoli zwierzęciu zrelaksować się choć przez chwilę. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz najwyższej jakości maty, dzięki którym stworzysz legowisko chłodzące dla psa każdej rasy.

Brak produktów w tej kategorii

Mata chłodząca dla psa – najważniejsze zalety

Mata chłodząca dla owczarka niemieckiego czy mniejszego psa daje pupilowi możliwość ochłodzenia się w trakcie największych upałów. Nawet mata chłodząca dla dużego psa nie zajmuje dużo miejsca. Idealnie zmieści się w pomieszczeniu, w którym pies spędza najwięcej czasu.  W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór mat chłodzących dla psa. Zakup produktów znanych producentów jest gwarancją tego, że Twój pies będzie zadowolony z efektów jej działania i z przyjemnością ochłodzi się w gorące dni. Zimna mata dla psa ma również właściwości samoregeneracyjne, co pozwala na częste korzystanie z niej każdego dnia roku. Nasze propozycje nie wymagają podłączenia do prądu ani chłodzenia w lodówce.

Czym różni się mata chłodząca dla małego psa od produktu dla większych ras?

Mata chłodząca dla yorka będzie różniła się od maty dla labradora przede wszystkim wymiarami. Powinna być ona na tyle duża, by pies mógł wygodnie się na niej położyć. Staranny wybór produktu jest szczególnie ważny, gdy potrzebna jest Ci mata chłodząca dla szczeniaka. W tym przypadku zwróć szczególną uwagę na jej wykonanie i zastosowane materiały. Powinny być one wytrzymałe. Warto zdecydować się na wodoodporne modele, które nie ucierpią w wyniku niekontrolowanych potrzeb fizjologicznych. Gdy przydarzy się taki wypadek, wystarczy umyć ją pod bieżącą wodą. Maty przystosowane do potrzeb wszystkich psów znajdziesz w naszym sklepie internetowym.