Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Zabawki dla ptaków

Zabawki dla ptaków

Aby zapewnić podopiecznym rozrywkę, wybierz ciekawe zabawki dla ptaków. Dostępne są one w wielu różnorodnych wariantach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz produkty, które spodobają się Twoim ptakom. Poszukiwania najlepszych zabawek warto rozpocząć w naszym sklepie internetowym Aquario, w którym przygotowaliśmy interesujące propozycje.

HappyPet Carnival - wisząca zabawka dla papug

The Bird Carnival wykonana z bawełnianego skręcanego sznurka z drewnianymi różnorodnymi  elementami zabawka dla papug. Idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania oraz zabawy, jak również zapobiega niechcianemu wyrywaniu piór. 

Cena
21,49 zł

HappyPet Cartwheel - zabawka dla papug

Cartwheel to kolorowa zabawka dla papug stworzona, aby zapewnić pierzastym przyjaciołom świetne źródło rozrywki oraz uwolnić ich od nudy. Wykonana z wytrzymałych drewnianym różnorodnych kształtów oraz poskręcanej bawełnianej liny. 

Cena
29,50 zł

HappyPet Fiesta - drewniana zabawka dla papug

HappyPet Fiest została wykonana z naturalnego drewna oraz bawełnianego skręconego sznurka, jest idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania i zabawy. Pomaga również zapobiegać niepożądanemu wyrywaniu piór, chętniej wybierając drewienka. 

Cena
35,49 zł

HappyPet Jingler - wisząca zabawka z dzwoneczkami

Drewniana zabawka dla ptaków domowych, zwłaszcza dla papug. Zabawka składa się z łańcuszka w kształcie litery "Y" z drewnianymi krążkami, oddzielonymi kolorowymi koralikami. Każde ramię zabawki zakończone jest dzwoneczkiem, który jeszcze bardziej zaciekawi Twojego pierzastego przyjaciela. 

Cena
19,50 zł

HappyPet Juggler - drewniana zabawka

Juggler to kolorowa zabawka dla papugi, która zapewni Twojemu pierzastemu przyjacielowi wspaniałą rozrywkę, która pozwoli im pozbyć się nudy. Wykonana z naturalnych drewnianych elementów oraz bawełnianych włókien z węzłami. 

Cena
63,98 zł

HappyPet Octopus - wisząca zabawka dla papug

The Bird Octopus wykonana z bawełnianego skręcanego sznurka z drewnianymi kolorowymi elementami zabawka dla papug. Idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania oraz zabawy, jak również zapobiega niechcianemu wyrywaniu piór. 

Cena
23,49 zł

HappyPet Playtime - drewniana drabinka

Drewniana drabinka z czterema mocowaniami do klatki, może służyć jako huśtawka lub żerdź zapewniając aktywny dzień dla papugi. Wykonana z naturalnego drewna, w pełni bezpieczna. 

Cena
72,50 zł

HappyPet Rainbow Wave - drewniana zabawka dla ptaków domowych

Rainbow Wave to kolorowa zabawka dla większych ptaków domowych, została zaprojektowana tak aby zachęcić do aktywności fizycznej dzięki jaskrawym kolorom i niezwykłym kształtem. Doskonałe źródło rozrywki, które pomaga utrzymać je w zdrowiu. 

Cena
87,49 zł

HappyPet Tansy Trio - zabawka dla papugi kanarka

Tansy Trio to kolorowa zabawka o zróżnicowanej fakturze, która zaciekawi i zachęci do zabawy Twojego pierzastego przyjaciela. Zabawka zakończona jest dzwoneczkiem, który jeszcze bardziej zachęca do zabawy oraz zapobiega wyrywaniu piór. 

Cena
39,99 zł

HappyPet Building Block Maze - drewniany labirynt

Labirynt z drewnianych klocków dla większych ptaków domowych, został zaprojektowany tak, aby zachęcać do aktywności fizycznej Twojego pierzastego przyjaciela. Dzięki jaskrawym kolorom oraz różnorodnych kształtom zabawka staje się jeszcze bardziej interesująca dla zwierzaka. Zapewni wiele godzin dobrej zabawy. 

Cena
94,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Zabawki dla papug i dla kanarków to nie tylko ozdoba

Chociaż kolorowe zabawki dla kanarka bez wątpienia pięknie się prezentują w klatce, nie pełnią wyłącznie funkcji estetycznych. Są one niezbędnym wyposażeniem dla zwierząt, które ma dostarczyć im odpowiednich bodźców. Gdyby nie zabawki dla nimfy czy kanarka, zwierzęta te byłyby narażone na zaburzenia behawioralne. Drewniany labirynt, wiszące dzwoneczki czy huśtawki zapewniają ptakom niezbędne do prawidłowego rozwoju bodźce. Wpływają również pozytywnie na ich samopoczucie, dzięki czemu kanarki i papugi są szczęśliwe. W sklepie internetowym Aquario znajdziesz starannie wykonane zabawki najwyższej jakości, które posłużą Twoim ptakom przez długi czas. Zapewnią im mnóstwo radości i urozmaicą każdy ich dzień. Są to przede wszystkim propozycje marki Happypet, która stawia szczęście zwierząt na pierwszym miejscu i zapewnia im dostosowaną rozrywkę do ich potrzeb.

Jakie zabawki do dużych papug sprawdzą się najlepiej?

Warto zwrócić szczególną uwagę na zabawki dla nimfy. Duże papugi mają naturalną potrzebę destrukcji. Aby umożliwić jej realizację, zapewnij zwierzęciu dostęp do łatwych do zniszczenia drewnianych przedmiotów. Zabawki dla papużek falistych oraz innych gatunków powinny także angażować zwierzę. Tutaj doskonałym rozwiązaniem będą modele z dzwoneczkami, które są dla ptaka intrygujące. Pamiętaj, by zwrócić uwagę również na to, by zabawki dla papużek posiadały niezbędne atesty i były wykonane z nieszkodliwych materiałów. Szczególnie ważne jest to w przypadku farby, którą są pokryte. Decydując się na produkty ze sklepu Aquario, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości.