Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Odpieniacze do akwarium

Odpieniacze do akwarium

Jedną z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed akwarystą, jest zadbanie o czystość i skuteczne pozbycie się wszelkich nieczystości z wody. Aby nie zaszkodzić wodnym zwierzętom, a także delikatnej florze należy wystrzegać się wszelkich detergentów, stąd warto szczególną uwagę poświęcić na wybór sprzętu zwanego odpieniaczem do akwarium. Odpieniacz zewnętrzny lub wewnętrzny jak sama nazwa wskazuje, wytwarza pianę, która oczyszcza wodę z resztek pokarmu i innych nieczystości. Niewielkiej wielkości odpieniacz do akwarium działa w następujący sposób: napowietrza wodę, która pod wpływem ruchu zamienia się w aktywną pianę, co możemy porównać do pracy zmywarki lub działania fal na morzu.

AutoAqua Smart Skimmer Security - czujnik zabrudzeń kubka i włącznik opóźniający

To sprytne urządzenie stale monitoruje poziom zanieczyszczeń w kubku odpieniacza białek. Jeżeli poziom zanieczyszczeń (piany) jest zbyt wysoki Smart Skimmer Security natychmiast wyłącza skimmer. Gdy poziom zanieczyszczeń opadnie odpieniacz zostanie ponownie załączony. Dodatkową funkcją jest włącznik opóźniający, który w przypadku braku prądy załączy Twój odpieniacz z 2 minutowym opóźnieniem.

Cena
279,98 zł

Bubble Magus C-3.5

Bubble Magus C-3.5 to model odpieniacza białek przeznaczony do zbiorników słonowodnych o pojemności od 100 do 300l. Dzięki zastosowaniu szergu nowoczesnych rozwiązań model ten należy do najbardziej wydajnych i niezawodnych na rynku. Zwężana komora odpieniania wraz z igiełkowym wirnikiem pompy skutecznie generują drobne pęcherzyki powietrza, które trafiają do pojemnego kubka na zanieczyszczenia.

Cena
716,99 zł

Bubble Magus Curve A8 - odpieniacz do 900l

Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne, ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie: co czyni wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model A8 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 700 do 900l.

Cena
1 326,49 zł

Bubble Magus Curve A9 - odpieniacz do 1500l

Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie: co czyni wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model A9 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 900 do 1500l.

Cena
1 449,99 zł

Bubble Magus QQ3 - odpieniacz kaskadowy

Bubble Magus QQ3 to jedyny w swoim rodzaju kaskadowy odpieniacz białek przeznaczony do obsługi zbiorników morskich do 300 l. Wlot i wylot wody rozwiązano identycznie jak w filtrach kaskadowych, tak więc całe urządzenie zajmuje minimalną ilość miejsca w akwarium. Dzięki temu model ten idealnie nadaje się do pracy w zbiornikach typu nano i piko rafa. 

Cena
678,98 zł

Bubble Magus Z5 - płaski odpieniacz do 500l

Najnowszy model odpieniacza marki Bubble Magus, charakteryzuję się unikalnym wąskim kształtem i nowoczesną budową korpusu. Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne, ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie, co wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model Z5 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 300 do 500l.

Cena
626,49 zł

Octo Regal 150-INT - odpieniacz białek

Wewnętrzny odpieniacz Regal serii OCTO charakteryzujący się wysokiej jakości odlewanym korpusem akrylowym, łatwym demontażem w celu konserwacji oraz precyzyjną regulacją. Odpieniacz zasilany jest przez pompę odpieniającą VarioS, wyposażoną w wirnik z kołem zębatym, wysokiej jakości ceramiczny wał i łożysko zmniejszające zużycie. 

Cena
2 499,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Octo Regal 200-INT - odpieniacz białek

Wewnętrzny odpieniacz Regal serii OCTO charakteryzujący się wysokiej jakości odlewanym korpusem akrylowym, łatwym demontażem w celu konserwacji oraz precyzyjną regulacją. Odpieniacz zasilany jest przez pompę odpieniającą VarioS, wyposażoną w wirnik z kołem zębatym, wysokiej jakości ceramiczny wał i łożysko zmniejszające zużycie. 

Cena
3 379,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Bubble Magus Curve A5 - odpieniacz do 500l

Odpieniacze Bubble-Magus są praktyczne, ciche i bardzo wydajne. Skimmery te oferują innowacyjne funkcje wraz z niezawodnymi pompami w przystępnej cenie: co czyni wyróżnia produkty tego producenta na tle konkurencji. Model A5 doskonale sprawdza się w zbiornikach od 300 do 500l.

Cena
849,00 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Bubble Magus QQ1 - odpieniacz kaskadowy

Bubble Magus QQ1 to jedyny w swoim rodzaju odpieniacz białek przeznaczony do obsługi zbiorników morskich do 100l. Wlot i wylot wody rozwiązano identycznie jak w filtrach kaskadowych tak więc całe urządzenie zajmuje minimalną ilość miejsca w akwarium. Dzięki temu model ten idealnie nadaje się do pracy w zbiornikach typu nano i piko rafa. 

Cena
444,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Resun SK-300

SK-300 to kompaktowy odpieniacz białek marki Resun. Urządzenie zaprojektowano z myślą o zbiornikach typy nano. Nano Scum 100 nie wymaga sumpa i może z powodzeniem działać wewnątrz zbiornika powieszony na jego ściance. Solidna i prosta budowa zapewnia duża żywotność i bezproblemową pracę sprzętu. Dodatkowo posiada ono regulację przepływu wody.

Cena
144,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Odpieniacz białek RS-4002

Odpieniacz stworzony z myslą o małych zbiornikach. Zalicza się do prostych i tanich urządzeń odpieniających napędzanych za pomocą tradycyjnej pompki membranowej (brzęczyka). Ma postać wysokiej kolumny wykonanej z przezroczystego tworzywa sztucznego zakończonej zdejmowaną komorą osadnika, mocowanej do szyby akwarium za pomocą wygodnych w użyciu przyssawek.

Cena
28,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

W Aquario.pl oprócz odpieniaczy instalowanych wewnątrz oraz na zewnątrz akwarium można znaleźć także pompy dedykowane odpieniaczom, oraz czujniki zabrudzeń kubka, które samodzielnie uruchamiają wytwarzanie aktywnej piany, gdy poziom zanieczyszczeń wzrasta. W naszym sklepie dostępny jest zarówno sprzęt najwyższej jakości, przeznaczony do zbiorników do 1200 litrów, jak i tańsze odpowiedniki przeznaczone do mniejszych akwariów.

Odpieniacz białek powinien być elementem każdego większego akwarium morskiego. W zależności od modelu możemy zamontować go wewnątrz jak i poza akwarium - każda opcja będzie tak samo wydajna, jeśli przy zakupie odpieniacza weźmiemy pod uwagę pojemność naszego zbiornika. Wybierając sprzęt z naszego sklepu, masz pewność, że aktywna piana nie zaszkodzi mieszkańcom twojego akwarium, gdyż to jedna z najbardziej bezpiecznych i naturalnych form oczyszczania wody.