Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Odkurzacze do oczka wodnego

Odkurzacze do oczka wodnego

Jeśli chcesz bez większego wysiłku zachować czystość w zbiorniku, zdecyduj się na odkurzacz do oczka wodnego. To niezwykle przydatne urządzenie sprawi, że pozbędziesz się w bardzo krótkim czasie mułu i zanieczyszczeń, które gromadzą się w oczkach wodnych. Sprawdź, jakie odkurzacze do oczek wodnych przygotowaliśmy dla naszych klientów w sklepie internetowym Aquario.

Oase PondoVac 3 - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 3 odkurza wszystko i wszędzie.

Cena
2 389,48 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase PondoVac 4 - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 4 odkurza wszystko i wszędzie.

Cena
2 546,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase PondoVac 5 - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 5 odkurza wszystko i wszędzie.

Cena
3 599,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Oase PondoVac Classic - odkurzacz do oczek wodnych

Kompletny i wydajny odkurzacz do oczek wodnych. Wysoka moc zasysania oraz 4 różne końcówki gwarantują czyste oczko wodne lub basen. Może pracować w obiegu otwartym lub zamkniętym. W przypadku zwracania wody do oczka jest ona uprzednio filtrowana. 

Cena
1 349,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Odkurzacz do czyszczenia oczka wodnego — funkcjonalny i poręczny

Odkurzacz do glonów w oczku wodnym, który pozwoli Ci starannie usunąć ze zbiornika wszelkie zanieczyszczenia, to najlepszy sposób na zachowanie higieny bez konieczności częstego opróżniania oczka z wody. Jeśli wybierzesz sprawdzone propozycje, które oferujemy w naszym sklepie, będziesz cieszyć się łatwą obsługą urządzenia i komfortowymi warunkami pracy. Dostępne są u nas między innymi produkty firmy Oase, które znane są ze swojej wysokiej jakości. Przez długi czas będą więc niezawodnie działać, a Twoje oczko będzie krystalicznie czyste. Każdy odkurzacz wodny do oczka wodnego z naszej oferty wyróżnia dodatkowo nowoczesny, atrakcyjny wygląd i funkcjonalny kształt.

Jak przeprowadzić odkurzanie oczka wodnego?

Aby sprzątanie zbiornika przebiegało sprawnie, najważniejszy jest prawidłowo dobrany odkurzacz do oczka wodnego. Kluczowa w tym aspekcie jest moc urządzenia. Powinna ona zostać dopasowana do rozmiaru oczka oraz objętości wody, która się w nim znajduje. Głębokość oczka także powinna mieć wpływ na Twoją decyzję. Aby wyczyścić dno, odkurzacz do oczka wodnego musi być wyposażony w akcesoria odpowiedniej długości. Do dużych zbiorników poleca się także odkurzacze do oczek wodnych o zwiększonej wydajności. Dzięki temu oczyścisz je w znacznie krótszym czasie. Aby zwiększyć komfort pracy, przy zakupie zwróć uwagę także na ilość wymiennych końcówek i dodatków w zestawie. Dzięki nim dopasujesz urządzenie do specyfiki zbiornika wodnego i w pełni wykorzystasz jego możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą odkurzaczy na naszej stronie internetowej Aquario.pl.