Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Karma dla ryb w oczku

Karma dla ryb w oczku

Aby zwierzęta, które żyją w zbiorniku, prawidłowo się rozwijały, warto dbać o to, by karma dla ryb w oczku spełniała najwyższe standardy jakości. Pomoże Ci w tym nasz sklep internetowy Aquario, w którym znajdziesz starannie wyselekcjonowane karmy dla ryb różnych gatunków.

Glopex Premium Algen Feed - pokarm i witaminy dla ryb z spiruliną

Pełnoskładnikowy pokarm z witaminami dla ryb zamieszkujących oczka wodne i stawy. Może być podawany jako pokarm codzienny - podstawowy lub jako uzupełnienie diety oraz suplement witaminowy dla wzmocnienia kondycji i zdrowia ryb, w tym układu kostnego, pokarmowego oraz wybarwienia się. Pokarm długo unosi się na powierzchni, dlatego jest pobierany przez wszystkie ryby - każdego gatunku oraz rozmiaru.

Cena
24,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Glopex Premium Red Feed - pokarm i witaminy dla ryb

Pełnoskładnikowy pokarm z witaminami dla ryb zamieszkujących oczka wodne i stawy. Może być podawany jako pokarm codzienny - podstawowy lub jako uzupełnienie diety oraz suplement witaminowy dla wzmocnienia kondycji i zdrowia ryb, w tym układu kostnego, pokarmowego oraz wybarwienia się. Pokarm wolno opada na dno, dlatego jest pobierany przez wszystkie ryby - każdego gatunku oraz rozmiaru.

Cena
24,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Pokarm dla ryb w oczku wodnym w sklepie Aquario

Produkty, które dostępne są w naszej ofercie, zastały dokładnie przystosowane do potrzeb wodnych organizmów. Karma dla ryb w oczku wodnym, którą proponujemy naszym klientom, spełnia wysokie normy jakości i dostarczy rybom wszystkiego, czego potrzebują. Dzięki temu będą one mogły utrzymać zbilansowaną dietę, bogatą w składniki odżywcze. Wpłynie to pozytywnie na ich kondycję, umożliwiając zdrowy rozwój i wzrost. Karma dla rybek oczkowych może również poprawić wygląd ryb. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone propozycje takich producentów jak Alegia czy Evolution. Masz więc pewność, że podasz rybom tylko to, co najlepsze.

Na co zwrócić uwagę, kupując pokarm dla rybek w oczku wodnym?

Karma dla ryb w oczku powinna zostać dopasowana przede wszystkim do gatunku ryb i jego potrzeb. Niektóre ryby mają szczególne wymagania i potrzebują na przykład znacznie większej dawki białka. Warto więc wziąć to pod uwagę i kupić dedykowany dla nich pokarm dla rybek do oczka wodnego. W ten sposób bez trudu zaspokoisz ich potrzeby. Aby jednak karma dla ryb do oczka nie zaszkodziła im, zapoznaj się z zaleceniami producenta. Dowiesz się z nich o tym, w jaki sposób i w jakiej ilości podawać rybom pokarm. Wszystkie te informacje znajdziesz też na naszej stronie internetowej Aquario.pl. Z pewnością pomogą Ci one w wyborze odpowiedniej karmy dla ryb w oczku.