Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Witaminy dla ptaków

Witaminy dla ptaków

Jeżeli chcesz jeszcze lepiej zatroszczyć się o dietę podopiecznych i urozmaicić ich menu, wybierz witaminy dla ptaków. Dzięki nim pomożesz im zachować zdrowie i lepsze samopoczucie. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym Aquario.

Vitapol - piasek dla ptaków cytrynowy 1,5kg

Czysty, naturalny piasek cytrynowy dla ptaków o świeżym zapachu pomaga utrzymać prawidłową higienę i pielęgnację. W skład mieszanki wchodzą drobno mielone muszle, które stanowią źródło mikro i makroelementów. 

Cena
8,99 zł

Vitapol - piasek z muszlami dla ptaków 5,4kg

Czysty piasek z muszlami dla ptaków pomaga utrzymać prawidłową higienę i pielęgnację. W skład mieszanki wchodzą drobno mielone muszle ostryg, które stanowią źródło mikro i makroelementów. 

Cena
23,99 zł

Vitapol - kostka wapienna dla ptaków Pomarańcza

Kostka wapienna to najlepsze źródło wapnia ptaków, takich jak papugi, nimfy, kanarki, zeberki czy inne ptaki egzotyczne. Wapienko dostarcza cennych minerałów kluczowych dla zdrowych kości, piór i pazurów.

Cena
3,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - wapno dla ptaków z czarnuszką 2 szt.

Naturalne wapno z czarnuszką dla ptaków w formie kostki wapiennej to mineralne uzupełnienie codziennej diety. Wapń dla ptaków to źródło minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju kości, pazurów i piór.

Cena
3,99 zł

Vitapol - wapno naturalne dla ptaków 2 szt.

Naturalne wapno dla ptaków w formie kostki wapiennej to mineralne uzupełnienie codziennej diety. Wapń dla ptaków to źródło minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju kości, pazurów i piór.

Cena
3,49 zł

Dlaczego warto zdecydować się na wapno dla ptaków?

Witaminy dla papug, na przykład wapno, są niezbędne do prawidłowego rozwoju ptaków. Dostarczają im one minerałów, które wspomagają kości, mięśnie i pióra. Propozycje dostępne w sklepie Aquario są bogate w jod, witaminę A oraz cynk. Co więcej, są również smaczne.

Czym powinny wyróżniać się witaminy dla ptaków egzotycznych?

Najlepszym wyborem, który w prosty sposób pozwoli zaspokoić zapotrzebowanie ptaków na składniki odżywcze, jest wapno dla papug falistych i kanarków w postaci kostki. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne, ponieważ kostkę wystarczy przymocować do klatki, a zwierzę będzie swobodnie z niej korzystać. Podane w tej formie witaminy dla kanarka umożliwią ptakom również ścieranie dzioba i zaspokojenie naturalnej potrzeby dziobania. Zapoznaj się z propozycjami naszych witamin, wśród których znajdziesz wartościowe mieszanki.