Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Domki dla gryzoni

Domki dla gryzoni

Jeśli zależy Ci na tym, by zapewnić zwierzęciu wypoczynek i pozytywnie wpłynąć na jego samopoczucie, domek dla gryzonia będzie idealnym rozwiązaniem. Ta wielofunkcyjna dekoracja pozwoli Ci jeszcze lepiej zadbać o komfort zwierząt. Znajdziesz ją pośród wielu propozycji w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.

Nature First Aeroplane Hideaway - kryjówka samolot

Aeroplane Hideawayto idealna naturalna zabawka dla chomików i innych małych gryzoni w kształcie samolotu. Wykonana całkowicie z naturalnego materiału, doskonale nadaje się do gryzienia. Zwierzaki podczas zabawy mogą ukryć się w kryjówce lub stworzyć idealne miejsce do krótkiej drzemki. 

Cena
26,99 zł

Nature First Grassy Hideaway Large - naturalny domek

Grassy Hideaway to domek wykonany z naturalnej ciasno plecionej trawy, idealny dla małych zwierząt domowych które uwielbiają się ukrywać oraz mieć schronienie. 

Cena
133,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Nature First Tiki Hut - domek dla chomika

Malutki domek wykonany z włókna kokosowego dla chomika i innych malutkich zwierzaków. Idealne miejsce na schowanie się w domku na krótką drzemkę lub ukrycie smakołyków.

Cena
36,49 zł

OiiBO Wooden House ERS68 - domek dla gryzoni

Wyjątkowy drewniany domek dla chomika, świnki morskiej, jeża, koszatniczki, szynszyli, myszy czy szczura o urokliwym wyglądzie. Świetna rozrywka i kryjówka dla małego gryzonia. Obowiązkowy element klatki każdego szczęśliwego zwierzaka.

Cena
59,50 zł

OiiBO Wooden House ER69 - domek dla gryzoni

Wyjątkowy drewniany domek dla chomika, myszy czy szczura o urokliwym wyglądzie. Świetna rozrywka i kryjówka dla małego gryzonia. Obowiązkowy element klatki każdego szczęśliwego zwierzaka.

Cena
58,49 zł

OiiBO Wooden House ERS70 - domek dla gryzoni

Wyjątkowy drewniany domek dla chomika, szynszyli, świnki morskiej, koszatniczki, jeża, myszy czy szczura o urokliwym wyglądzie. Świetna rozrywka i kryjówka dla małego gryzonia. Obowiązkowy element klatki każdego szczęśliwego zwierzaka.

Cena
59,50 zł

OiiBO Wooden House ERS71 - domek dla gryzoni

Wyjątkowy drewniany domek dla chomika, świnki morskiej, koszatniczki, szynszyla, myszy czy szczura o urokliwym wyglądzie. Świetna rozrywka i kryjówka dla małego gryzonia. Obowiązkowy element klatki każdego szczęśliwego zwierzaka.

Cena
99,99 zł

OiiBO Wooden House WH01 - drewniany domek dla gryzonia

Drewniany domek dla chomika, myszy, świnki morskiej, jeża, koszatniczki, szynszyli z dwiema przegrodami. Kryjówka do klatki to obowiązkowy gadżet dla małych gryzoni. Domek posiada dwa pomieszczenia oraz zdejmowaną pokrywę. Wykonany z naturalnych materiałów, bezpieczny dla zwierząt.

Cena
56,99 zł

Lupipets Savic Sputnik - domek dla gryzoni 21,5x21,5x12,5

Sputnik - domek dla gryzoni to gadżet, który z pewnością zostanie doceniony w klatce Twojego ulubieńca! Ten śliczny domek dla myszy i chomików z powodzeniem można umieścić na podłodze lub zawiesić na prętach klatki - wówczas stanie się hamakiem. 

Cena
15,49 zł

Lupipets Savic Sputnik - domek dla gryzoni XL 29x26x19

Sputnik - domek dla chomików i szczurów to gadżet, który z pewnością zostanie doceniony w klatce Twojego ulubieńca! Ten śliczny domek z powodzeniem można umieścić na podłodze lub zawiesić na prętach klatki - wówczas stanie się hamakiem. 

Cena
31,49 zł

Nature First Coco Clubhouse - domek z włókna kokosa

Domek dla zwierząt wykonany z całkowicie naturalnych włókien kokosowych, szczególnie nadaje się jako kryjówka dla chomików oraz myszy. Idealne miejsce na schowanie się w domku na krótką drzemkę lub ukrycie smakołyków. 

Cena
65,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

OiiBO Wooden House WH02L - drewniany domek dla gryzoni

Drewniany domek dla chomika, jeża, myszoskoczka, świnki morskiej, szynszyli, myszy lub szczura. Kryjówka do klatki to obowiązkowy gadżet dla małych gryzoni. Domek posiada duży otwór wejściowy oraz zdejmowaną pokrywę. Wykonany z naturalnych materiałów, bezpieczny dla zwierząt.

Cena
43,98 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Domek dla chomika — atrakcyjny i funkcjonalny

Domki dla szynszyli czy myszy służą przede wszystkim jako bezpieczne schronienie dla gryzoni. To właśnie tam mogą one spokojnie wypocząć i ukryć się przed hałasem czy światłem. Domek dla myszki może przybrać tradycyjną formę drewnianej klatki lub występować w oryginalnej, kolorowej odsłonie. Jeśli zawiesisz go w klatce, posłuży on jako hamak. Dzięki dużej różnorodności propozycji, które przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym, znajdziesz tutaj drewniany domek dla królika do tradycyjnie urządzonej klatki i minimalistyczne rozwiązania do nowoczesnych aranżacji. Taka kryjówka dla chomika będzie więc atrakcyjną dekoracją.

Jak wybrać domki dla szczurów i innych gryzoni?

Kupując idealny domek dla myszy i innych gatunków, weź pod uwagę przede wszystkim wymiary zwierząt. W ten sposób możliwe będzie zapewnienie im komfortowych warunków do relaksu. Nie bez znaczenia jest także metraż klatki. Jeśli nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią, doskonałym rozwiązaniem może być na przykład domek narożny dla chomika. Zadbaj również o to, by domki dla świnek morskich i pozostałych gryzoni były wykonane z bezpiecznych materiałów, ponieważ zwierzęta te lubią wszystko gryźć. Tutaj dobrym wyborem będzie domek dla chomika z kokosa. Jeśli chcesz mieć pewność, że zamawiasz najlepsze produkty dla swoich gryzoni, skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego Aquario.