Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

DMR Group to nasza praca, pasja, hobby…  

Firma istnieje od 2005 roku, a założona została przez pasjonata akwarystyki, który zarażał swoimi zainteresowaniami kolejne osoby. Odrobina zmysłu przedsiębiorcy i wzrastające zamiłowanie do świata zwierząt pozwoliła stworzyć spółkę, która stała się liderem wśród sklepów i hurtowni zoologicznych.

Kim jesteśmy?

DMR Group to zespół około dwudziestu młodych ludzi. Zespół, który w ostatnich latach rośnie średnio o kilka osób rocznie. Nie posiadamy dyplomów z zoologii czy botaniki, jednak dzięki naszemu uporowi i dążeniu do wprowadzania na rynek nowych produktów akwarystycznych, terrarystycznych, a w ostatnim czasie również dla małych gryzoni i ptaków, zbudowaliśmy solidne przedsiębiorstwo i staliśmy się rozpoznawalni, jako główny importer i dystrybutor wielu cenionych marek branży zoologicznej.

Co udało nam się osiągnąć

Największym sukcesem to sieć setek odbiorców hurtowych z całego świata. Doskonałe wyniki sprzedażowe pozwoliły na nawiązanie współpracy z liderami rynku akwarystycznego i terrarystycznego przy jednoczesnych inwestycjach w rozwój informatyczny i technologiczny. Jako oficjalny dystrybutor m.in. takich marek jak Jebao, Repti-Zoo, Sun Sun, Resun, Terrario, Zetlight dostarczamy filtry, akwaria, terraria, oświetlenie LED, pompy wody, pompy powietrza, automatykę, ogrzewanie i wiele wiele innych wysokiej jakości produktów w rozsądnych cenach. Nowe projekty inwestycyjne i zaangażowanie kapitałowe wypracowały dla nas nowoczesną siedzibę z parkiem magazynowym, zarządzanym przez system informatyczny, tworzony przez ekspertów branży IT - specjalnie na potrzeby DMR Group. Dzięki temu, możemy dostarczać kilkaset zamówień dziennie do naszych klientów w Polsce jak i na świecie.  

O czym marzymy i do czego dążymy… czyli misja DMR Group

Wciąż główkujemy jak Was, nasi drodzy klienci możemy dodatkowo zaskoczyć, zadowolić a przede wszystkim sprawić uśmiech na twarzach. Z tego też powodu wciąż poszerzamy naszą wiedzę branżową, uczestniczymy w szkoleniach, targach i największych wystawach zoologicznych na całym świecie. Chcemy testować dla Was jeszcze większą ilość nowinek produktowych, które przesyłane są nam do analiz przez producentów aspirujących do pojawienia się w ofercie hurtowni. Prywatnie życzymy sobie odrobiny więcej wolnego czasu, ale jak to mówią „Wilka ciągnie do lasu” i jako nałogowi akwaryści i terraryści wciąż „tropimy zwierzynę”.