Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Akcesoria dla ptaków

Akcesoria dla ptaków

Każdy hodowca powinien zatroszczyć się o odpowiednie akcesoria dla ptaków dla swoich podopiecznych. Dzięki nim zadbasz o wszystkie potrzeby ptaków i zapewnisz im bezpieczne warunki do życia. Sprawdź propozycje, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Alegia Enjoy pokarm dla kanarka 450g

Enjoy Karma dla kanarków – doskonały wybór dla Twoich pięknych ptaków! Nasza karma została stworzona z naturalnych składników najwyższej jakości, specjalnie dostosowanych do potrzeb żywieniowych kanarków.

Cena
10,49 zł

Alegia Enjoy pokarm dla nimfy 450g

Enjoy Karma dla papug nimf – doskonały wybór dla Twoich pięknych ptaków! Nasza karma podstawowa została poddana zmianie i teraz dostępna jest w linii Enjoy. To pełnowartościowy pokarm, stworzony z naturalnych składników najwyższej jakości, skład dostosowany jest do potrzeb żywieniowych nimf.

Cena
8,99 zł

Alegia Enjoy pokarm dla nimfy 900g

Enjoy Karma dla papug nimf – doskonały wybór dla Twoich pięknych ptaków! Nasza karma podstawowa została poddana zmianie i teraz dostępna jest w linii Enjoy. To pełnowartościowy pokarm, stworzony z naturalnych składników najwyższej jakości, skład dostosowany jest do potrzeb żywieniowych nimf.

Cena
14,99 zł

Alegia Enjoy pokarm dla zeberek i papużek egzotycznych 450g

Enjoy Karma dla zeberek i nierozłączek – doskonały wybór dla Twoich pięknych i energicznych ptaków! Nasza karma została stworzona z naturalnych składników najwyższej jakości, specjalnie dostosowanych do potrzeb żywieniowych tych ptaków.

Cena
8,99 zł

Alegia - Exclusive karma dla papugi falistej 1kg

Karma Exclusive dla papug falistych to zbilansowana mieszanka nasion oraz zbóż z dodatkiem gałązek jabłoni. Bez dodatków sztucznych aromatów oraz konserwantów. Stworzona z myślą o papugach falistych z dodatkiem witamin i minerałów, pełnowartościowy posiłek dla Twojej papugi. 

Cena
18,99 zł

Alegia - Exclusive karma dla papugi falistej 700g

Karma Exclusive dla papug falistych to zbilansowana mieszanka nasion oraz zbóż z dodatkiem gałązek jabłoni. Bez dodatków sztucznych aromatów oraz konserwantów. Stworzona z myślą o papugach falistych z dodatkiem witamin i minerałów, pełnowartościowy posiłek dla Twojej papugi. 

Cena
19,49 zł

Alegia -Exclusive karma dla dużych papug 900g

Karma Exclusive stworzona wyłącznie na naturalnych składnikach. Specjalnie wyselekcjonowane zboża, z dodatkiem orzechów. Bogata w niezbędne witaminy i minerały potrzebne dużym i średnim papugom oraz dodatkowymi smakołykami. 

Cena
19,99 zł

Alegia - kule tłuszczowe

Kule tłuszczowe to idealny naturalny dodatek w diecie dla ptaków zimujących. Bogate w witaminy i minerały odżywcze dodatek zjadany praktycznie przez wszystkie ptaki. Energetyczny pokarm który dostarczy codzienną dawkę energii która jest niezbędna do przetrwania zimnych dni.

Cena
10,49 zł

Alegia - larwy mącznika 60g

Bogaty w białko dodatek do diery dla wszystkich małych i dużych mięsożerców. Dla niemalże każdego pupila: ssaka, ptaka czy gada.

Cena
12,48 zł

Alegia - nasiona oleiste

Nasiona oleiste Alegia to idealna naturalna mieszanka nasion dla ptaków i papug. Zawiera naturalne źródło witamin oraz potrzebnych minerałów. 

Cena
5,99 zł

Alegia - proso dla papug 350g

Proso Alegia to idealny naturalny przysmak dla ptaków i papug. Wzmacnia odporność oraz zawiera źródło naturalnych składników odżywczych. 

Cena
5,99 zł

Alegia- proso senegalskie 80g

Proso senegalskie idealny przysmak dla ptaków oraz niektórych gryzoni. Proso jest bardzo ważnym składnikiem w diecie ptaków, zarówno papug w hodowli domowej, jak i dla ptaków podczas dokarmiania zimowego.

Cena
8,49 zł

Alegia - karma dla ptaków dzikich 15kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
75,00 zł

Gami Premium - karma dla papug falistych + kolba

Naturalna karma dla papug falistych. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników oraz kolba do gryzienia. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój papug falistych. Karma Gami Premium to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
11,99 zł

Gami Premium - karma dla papug średnich + kolba

Naturalna karma dla papug średnich. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników oraz kolba do gryzienia. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój średnich papug. Karma Gami Premium to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
11,99 zł

Gami Kula Tłuszczowa 3 sztuki - dla ptaków dzikich

Kula tłuszczowa z nasionami dla ptaków dzikich, zimujących w naszym kraju. Zawiera nasiona oleiste, tłuszcz wołowy nasiona słonecznika i zboża. Kula opakowana jest w nylonową siatkę ułatwiającą pobieranie pokarmu i zabezpieczającą przed rozsypaniem się kuli w przypadku, gdy jest podjadane przez cięższe ptaki. Oferta dotyczy 3 sztuk. Waga pojedynczej kulki ok. 90g - 105g.

Cena
3,99 zł

Gami Kula Tłuszczowa 1 sztuka - dla ptaków dzikich

Kula tłuszczowa z nasionami dla ptaków dzikich, zimujących w naszym kraju. Zawiera nasiona oleiste, tłuszcz wołowy nasiona słonecznika i zboża. Kula opakowana jest w nylonową siatkę ułatwiającą pobieranie pokarmu i zabezpieczającą przed rozsypaniem się kuli w przypadku, gdy jest podjadane przez cięższe ptaki. Waga kulki 90g - 105g.

Cena
2,99 zł

Gami Karma dla Papug Falistych 500g

Naturalna karma dla papug falistych. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników 500g. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój papug falistych. Karma Gami to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
8,49 zł

Gami Karma dla Papugi Średniej 500g

Naturalna karma dla papug średnich. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój średnich papug. Karma Gami to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
8,99 zł

Gami Ringo jasne zboże 150g - pokarm dla ptaków dzikich

Ringo - pokarm zbożowy dla ptaków dzikich zimujących w Polsce. Zawiera m.in. proso i słonecznik, czyli ulubione danie małych pierzastych przyjaciół. Posiada zawieszkę, jest ciężkie i nie rozpada się.

Cena
5,99 zł

HFM Brüterei Thermo 56 Auto - inkubator z termostatem na 56 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne, wyświetlacz LCD, higrometr alarm, prześwietlarkę, automatyczne obracanie jaj i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od jaj pawia (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp.

Cena
439,00 zł

HFM Brüterei Thermo 60 - inkubator z termostatem na 60 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp. oraz jaja gadów.

Cena
299,98 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Janoel 24S - inkubator z termostatem i automatycznym obracaniem jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj. Inkubator jaj wyposażony jest w ogrzewanie z termostatem, który jest w pełni programowalne, termo-obieg, samoczynne automatyczne obracanie jej, pojemnik na wodę i licznik dni inkubacji. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, przepiórcze itp. oraz jaja gadów).

Cena
490,00 zł

Janoel N48 - inkubator z termostatem i automatycznym obracaniem

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj. Inkubator jaj wyposażony jest w ogrzewanie z termostatem, który jest w pełni programowalne, termo-obieg, samoczynne automatyczne obracanie jej, system dozowania wody z butelki i prześwietlarkę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, przepiórcze itp. oraz jaja gadów).

Cena
369,98 zł

HFM Brüterei Thermo 30 - inkubator z termostatem na 30 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp.

Cena
269,99 zł

HFM Brüterei Thermo 88 - inkubator z termostatem na 88 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od jaj pawia (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp. oraz jaja gadów.

Cena
264,99 zł

Vitapol Karmeo Premium - karma pełnoporcjowa dla papużki falistej 2,5kg

Karma dla papużki falista Vitapol Karmeo Premium to pełnowartościowy pokarm dla papug o odpowiednio zbilansowanych składnikach. W składzie znajdują się najlepszej jakości, odpowiednio zbilansowane i wyselekcjonowane nasiona przeznaczone do żywienia papug falistych.

Cena
36,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

HappyPet Carnival - wisząca zabawka dla papug

The Bird Carnival wykonana z bawełnianego skręcanego sznurka z drewnianymi różnorodnymi  elementami zabawka dla papug. Idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania oraz zabawy, jak również zapobiega niechcianemu wyrywaniu piór. 

Cena
21,49 zł

HappyPet Cartwheel - zabawka dla papug

Cartwheel to kolorowa zabawka dla papug stworzona, aby zapewnić pierzastym przyjaciołom świetne źródło rozrywki oraz uwolnić ich od nudy. Wykonana z wytrzymałych drewnianym różnorodnych kształtów oraz poskręcanej bawełnianej liny. 

Cena
29,50 zł

HappyPet Fiesta - drewniana zabawka dla papug

HappyPet Fiest została wykonana z naturalnego drewna oraz bawełnianego skręconego sznurka, jest idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania i zabawy. Pomaga również zapobiegać niepożądanemu wyrywaniu piór, chętniej wybierając drewienka. 

Cena
35,49 zł

HappyPet Jingler - wisząca zabawka z dzwoneczkami

Drewniana zabawka dla ptaków domowych, zwłaszcza dla papug. Zabawka składa się z łańcuszka w kształcie litery "Y" z drewnianymi krążkami, oddzielonymi kolorowymi koralikami. Każde ramię zabawki zakończone jest dzwoneczkiem, który jeszcze bardziej zaciekawi Twojego pierzastego przyjaciela. 

Cena
19,50 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

HappyPet Juggler - drewniana zabawka

Juggler to kolorowa zabawka dla papugi, która zapewni Twojemu pierzastemu przyjacielowi wspaniałą rozrywkę, która pozwoli im pozbyć się nudy. Wykonana z naturalnych drewnianych elementów oraz bawełnianych włókien z węzłami. 

Cena
63,98 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

HappyPet Octopus - wisząca zabawka dla papug

The Bird Octopus wykonana z bawełnianego skręcanego sznurka z drewnianymi kolorowymi elementami zabawka dla papug. Idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania oraz zabawy, jak również zapobiega niechcianemu wyrywaniu piór. 

Cena
23,49 zł

HappyPet Playtime - drewniana drabinka

Drewniana drabinka z czterema mocowaniami do klatki, może służyć jako huśtawka lub żerdź zapewniając aktywny dzień dla papugi. Wykonana z naturalnego drewna, w pełni bezpieczna. 

Cena
72,50 zł

HappyPet Rainbow Wave - drewniana zabawka dla ptaków domowych

Rainbow Wave to kolorowa zabawka dla większych ptaków domowych, została zaprojektowana tak aby zachęcić do aktywności fizycznej dzięki jaskrawym kolorom i niezwykłym kształtem. Doskonałe źródło rozrywki, które pomaga utrzymać je w zdrowiu. 

Cena
87,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

HappyPet Tansy Trio - zabawka dla papugi kanarka

Tansy Trio to kolorowa zabawka o zróżnicowanej fakturze, która zaciekawi i zachęci do zabawy Twojego pierzastego przyjaciela. Zabawka zakończona jest dzwoneczkiem, który jeszcze bardziej zachęca do zabawy oraz zapobiega wyrywaniu piór. 

Cena
39,99 zł

Vitapol - piasek dla ptaków cytrynowy 1,5kg

Czysty, naturalny piasek cytrynowy dla ptaków o świeżym zapachu pomaga utrzymać prawidłową higienę i pielęgnację. W skład mieszanki wchodzą drobno mielone muszle, które stanowią źródło mikro i makroelementów. 

Cena
8,99 zł

Vitapol - piasek z muszlami dla ptaków 5,4kg

Czysty piasek z muszlami dla ptaków pomaga utrzymać prawidłową higienę i pielęgnację. W skład mieszanki wchodzą drobno mielone muszle ostryg, które stanowią źródło mikro i makroelementów. 

Cena
23,99 zł

ZECO Mini Light - prześwietlarka owoskop mini

Bardzo popularny i ceniony przez hodowców model prześwietlarki do jaj ZECO Mini. Urządzenie zbudowane jest z lekkiego wytrzymałego aluminium. Owoskop wyposażony jest w zasilanie bateryjne, co pozwala na komfortowe badanie jaj. Urządzenie umożliwia sprawdzenie czy zarodek wewnątrz jaja rozwija się prawidłowo.

Cena
19,99 zł

Savic Poidło małe dla ptaków

Plastikowe poidło dla papug oraz kanarków. Dzięki przeźroczystej budowie możemy w łatwy sposób kontrolować poziom oraz jakość wody. 

Cena
3,99 zł

Savic Poidło duże dla ptaków

Plastikowe poidło dla papug oraz kanarków. Dzięki przeźroczystej budowie możemy w łatwy sposób kontrolować poziom oraz jakość wody. 

Cena
5,49 zł

MediSepia Cuttlebone - sepia w całości naturalna

Sepia Cuttlebone jest bogatym, naturalnym źródłem wapna oraz mikroelementów, które jest niezwykle ważnym elementem diety każdego żółwia lądowego oraz wodnego, ptaka, gryzonia. Można stosować także dla bezkręgowców o dużym zapotrzebowaniu na węglan wapnia (krocionogi, ślimaki lądowe, kraby, izopody).

Cena
4,99 zł
  • Bestseller

Vitapol - Smakers biszkoptowy dla kanarka 2 szt.

Smakołyki dla kanarka Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
8,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - Smakers kiwi dla papużki falistej 2 szt.

Smakołyki dla papugi falistej Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby dla papużki.

Cena
7,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - Smakers owocowy dla nimfy 2 szt.

Smakołyki dla papugi nimfy Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby.

Cena
8,99 zł

Vitapol - Smakers owocowy dla papużek nierozłączek 2szt.

Smakołyki dla papużki nierozłączki Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
8,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - Smakers pomarańczowy dla nimfy 2 szt.

Smakołyki dla papugi nimfy Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby.

Cena
8,49 zł

Vitapol - Smakers XXL pistacjowy dla dużych papug

Smakołyki dla dużych papug Vitapol Smakers Snack XXL to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
29,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - Smakers XXL tropikalny dla dużych papug

Smakołyki dla dużych papug Vitapol Smakers Snack XXL to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
32,49 zł

Vitapol - kostka wapienna dla ptaków Pomarańcza

Kostka wapienna to najlepsze źródło wapnia ptaków, takich jak papugi, nimfy, kanarki, zeberki czy inne ptaki egzotyczne. Wapienko dostarcza cennych minerałów kluczowych dla zdrowych kości, piór i pazurów.

Cena
3,99 zł

Vitapol - wapno naturalne dla ptaków 2 szt.

Naturalne wapno dla ptaków w formie kostki wapiennej to mineralne uzupełnienie codziennej diety. Wapń dla ptaków to źródło minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju kości, pazurów i piór.

Cena
3,49 zł

Alegia - karma podstawowa dla papugi falistej 1kg

Podstawowy, pełnowartościowy odpylony pokarm dla papugi falistej. Jest to mieszanka najwyższej jakości ziaren oraz nasion oleistych. Specjalnie dobrane nasiona, kilku gatunków prosa oraz dodatek siemienia lnianego sprawia że jest to idealna mieszanka twojej papużki falistej.

Cena
7,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma podstawowa dla kanarka 450g

Podstawowy, pełnowartościowy odpylony pokarm dla kanarków. Karma pełnoporcjowa dla kanarków, jest to specjalnie dobrana mieszanka zbóż oraz nasion oleistych spełniająca potrzeby żywieniowe kanarków. 

Cena
6,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - Gigant Kula tłuszczowa - zbożowa

Kule tłuszczowe to idealny naturalny dodatek w diecie dla ptaków zimujących. Bogate w witaminy i minerały odżywcze dodatek zjadany praktycznie przez wszystkie ptaki. Energetyczny pokarm który dostarczy codzienną dawkę energii która jest niezbędna do przetrwania zimnych dni.

Cena
8,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - kule tłuszczowe mix smaków

Kule tłuszczowe to bogate w tłuszcz oraz wysokiej jakości ziarna energiczny pokarm dla dzikich ptaków. Źródło naturalnych witamin oraz minerały potrzebnych dla ptaków w czasie zimy. 

Cena
6,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma podstawowa dla papugi falistej 500g

Podstawowy, pełnowartościowy odpylony pokarm dla papugi falistej. Jest to mieszanka najwyższej jakości ziaren oraz nasion oleistych. Specjalnie dobrane nasiona, kilku gatunków prosa oraz dodatek siemienia lnianego sprawia że jest to idealna mieszanka twojej papużki falistej.

Cena
5,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 2kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
18,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 1kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
9,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 3kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
22,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami karma dla kanarka 500g

Karma dla kanarka Gami to pełnowartościowa mieszanka składników. Pokarm pozytywnie wpływa na wygląd i trawienie ptaków. Prawidłowe żywienie kanarka pozwala utrzymać go w optymalnej kondycji. Apetyczny dobór składników karmy sprawia, że to prawdziwy przysmak dla ptaków.

Cena
10,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Karma dla zeberek mewek i ryżowców 500g

Specjalnie selekcjonowana karma pokarm dla zeberek, mewek i ryżowców. Oprócz wartości odżywczych i wzmacniających ma również świetny smak, przez co jest chętniej pobierany, a samców zachęca również do śpiewu i obie płcie do lęgu.

Cena
9,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Pokarm dla ptaków zimujących 0.5kg

Bogaty skład karmy - pokarm dla ptaków zimujących producenta GAMI. Dostarcza niezbędnych witamin i tłuszczy roślinnych ptakom zimującym. Opakowanie zawiera 500g sypkiego pokarmu.

Cena
6,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Ringo tłuszczowe 2w1 - pokarm dla ptaków dzikich

Ringo - pokarm tłuszczowy o dwóch "smakach" dla ptaków dzikich zimujących w Polsce. Każda ze stron ringa wypełnina jest innym pokarmem zalanym tłuszczem wołowym.  Posiada zawieszkę i obręcz, jest ciężkie i nie rozpada się.

Cena
6,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Ringo XL słonecznikowe 0,8 kg - pokarm dla ptaków

Olbrzymie prawie kilogramowe ringo zbożowe dla ptaków dzikich zimujących w Polsce. Zawiera trzy gatunki słonecznika. Ringo jest uwielbiane przez wszystkie mniejsze i większe ptaki i dostarcza sporo ilość pokarmu na dłuższy czas. Forma ringa oraz zawieszka ułatwiają podanie pokarmu ptakom.

Cena
17,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Niezbędne artykuły dla ptaków najwyższej jakości

Aby postarać się o dobre samopoczucie i zdrowie ptaków, wybierz wyłącznie sprawdzone produkty. Akcesoria dla ptaków egzotycznych, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym Aquario, zostały starannie wyselekcjonowane, by zapewnić Twoim zwierzętom tylko to, co najlepsze. Możesz zamówić tutaj produkty, które pochodzą on najpopularniejszych producentów w branży zoologicznej. Współpracujemy między innymi z firmami Alegia i Happypet, które doskonale znają wymagania ptaków i robią wszystko, by im sprostać. Dzięki temu urządzisz klatkę tak, by ptaki czuły się w niej komfortowo i miały odpowiednią przestrzeń do zabawy oraz wypoczynku. Z naszą pomocą zatroszczysz się również o pełnowartościowe menu ptaków, w którego skład wejdą karmy z naturalnych składników oraz najważniejsze witaminy i minerały.

Jakie akcesoria do klatek do ptaków wybrać?

W zależności od tego, jakie gatunki ptaków hodujesz, potrzebne będą Ci nieco inne przybory. Akcesoria dla kanarków będą na przykład mniejsze niż akcesoria dla papug nimf. Przed zakupem sprawdź, jakie wymiary mają konkretne przedmioty i do jakich gatunków są dedykowane. Dzięki temu będą one najlepiej przystosowane do potrzeb Twoich podopiecznych. Jest to szczególnie ważne w przypadku karm, które często są opracowywane z myślą o ptakach w konkretnym rozmiarze i wieku. O kondycję ptaków pozwolą Ci zadbać z kolei zabawki takie jak labirynty. Ciekawym wyborem są także wiszące zabawki, które będą dodatkowo piękną ozdobą klatki. Dużo radości ptakom sprawią modele z dzwoneczkami. Warto wyposażyć się również w sprzęt przydatny podczas rozmnażania zwierząt taki jak inkubatory i owoskopy. Wszystkie te akcesoria do klatki dla ptaków znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.