Akcesoria dla ptaków

Akcesoria dla ptaków

Każdy hodowca powinien zatroszczyć się o odpowiednie akcesoria dla ptaków dla swoich podopiecznych. Dzięki nim zadbasz o wszystkie potrzeby ptaków i zapewnisz im bezpieczne warunki do życia. Sprawdź propozycje, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Alegia - Exclusive karma dla papugi falistej 700g

Karma Exclusive dla papug falistych to zbilansowana mieszanka nasion oraz zbóż z dodatkiem gałązek jabłoni. Bez dodatków sztucznych aromatów oraz konserwantów. Stworzona z myślą o papugach falistych z dodatkiem witamin i minerałów, pełnowartościowy posiłek dla Twojej papugi. 

Cena
14,99 zł

Alegia - Exclusive karma dla papugi nimfy 700g

Zbilansowana mieszanka nasion wzbogacona składnikami niezbędnymi dla dobrej kondycji papug. Karma bogata jest w wapń i fosfor. Zawiera wyłącznie naturalne składniki - bez sztucznych dodatków. 

Cena
16,49 zł

Alegia - karma podstawowa dla kanarka 450g

Podstawowy, pełnowartościowy odpylony pokarm dla kanarków. Karma pełnoporcjowa dla kanarków, jest to specjalnie dobrana mieszanka zbóż oraz nasion oleistych spełniająca potrzeby żywieniowe kanarków. 

Cena
9,49 zł

Alegia - karma podstawowa dla papugi falistej 1kg

Podstawowy, pełnowartościowy odpylony pokarm dla papugi falistej. Jest to mieszanka najwyższej jakości ziaren oraz nasion oleistych. Specjalnie dobrane nasiona, kilku gatunków prosa oraz dodatek siemienia lnianego sprawia że jest to idealna mieszanka twojej papużki falistej.

Cena
11,49 zł

Alegia - karma podstawowa dla papugi falistej 500g

Podstawowy, pełnowartościowy odpylony pokarm dla papugi falistej. Jest to mieszanka najwyższej jakości ziaren oraz nasion oleistych. Specjalnie dobrane nasiona, kilku gatunków prosa oraz dodatek siemienia lnianego sprawia że jest to idealna mieszanka twojej papużki falistej.

Cena
7,50 zł

Alegia - larwy mącznika 60g

Bogaty w białko dodatek do diery dla wszystkich małych i dużych mięsożerców. Dla niemalże każdego pupila: ssaka, ptaka czy gada.

Cena
11,99 zł

Alegia - nasiona oleiste

Nasiona oleiste Alegia to idealna naturalna mieszanka nasion dla ptaków i papug. Zawiera naturalne źródło witamin oraz potrzebnych minerałów. 

Cena
5,49 zł

Alegia - proso dla papug 350g

Proso Alegia to idealny naturalny przysmak dla ptaków i papug. Wzmacnia odporność oraz zawiera źródło naturalnych składników odżywczych. 

Cena
5,49 zł

Alegia -Exclusive karma dla dużych i średnich papug

Karma Exclusive stworzona wyłącznie na naturalnych składnikach. Specjalnie wyselekcjonowane zboża, z dodatkiem orzechów. Bogata w niezbędne witaminy i minerały potrzebne dużym i średnim papugom oraz dodatkowymi smakołykami. 

Cena
18,49 zł

Alegia- proso senegalskie 80g

Proso senegalskie idealny przysmak dla ptaków oraz niektórych gryzoni. Proso jest bardzo ważnym składnikiem w diecie ptaków, zarówno papug w hodowli domowej, jak i dla ptaków podczas dokarmiania zimowego.

Cena
7,99 zł

Gami Karma dla Papugi Średniej 500g

Naturalna karma dla papug średnich. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój średnich papug. Karma Gami to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
8,49 zł

Gami Karma dla zeberek mewek i ryżowców 500g

Specjalnie selekcjonowana karma pokarm dla zeberek, mewek i ryżowców. Oprócz wartości odżywczych i wzmacniających ma również świetny smak, przez co jest chętniej pobierany, a samców zachęca również do śpiewu i obie płcie do lęgu.

Cena
9,49 zł

Gami Pokarm dla ptaków zimujących 0.5kg

Bogaty skład karmy - pokarm dla ptaków zimujących producenta GAMI. Dostarcza niezbędnych witamin i tłuszczy roślinnych ptakom zimującym. Opakowanie zawiera 500g sypkiego pokarmu.

Cena
6,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Gami Premium - karma dla papug falistych + kolba

Naturalna karma dla papug falistych. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników oraz kolba do gryzienia. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój papug falistych. Karma Gami Premium to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
11,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Gami Premium - karma dla papug średnich + kolba

Naturalna karma dla papug średnich. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników oraz kolba do gryzienia. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój średnich papug. Karma Gami Premium to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
11,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Gami Ringo jasne zboże 150g - pokarm dla ptaków dzikich

Ringo - pokarm zbożowy dla ptaków dzikich zimujących w Polsce. Zawiera m.in. proso i słonecznik, czyli ulubione danie małych pierzastych przyjaciół. Posiada zawieszkę, jest ciężkie i nie rozpada się.

Cena
5,99 zł

HappyPet Carnival - wisząca zabawka dla papug

The Bird Carnival wykonana z bawełnianego skręcanego sznurka z drewnianymi różnorodnymi  elementami zabawka dla papug. Idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania oraz zabawy, jak również zapobiega niechcianemu wyrywaniu piór. 

Cena
21,49 zł

HappyPet Cartwheel - zabawka dla papug

Cartwheel to kolorowa zabawka dla papug stworzona, aby zapewnić pierzastym przyjaciołom świetne źródło rozrywki oraz uwolnić ich od nudy. Wykonana z wytrzymałych drewnianym różnorodnych kształtów oraz poskręcanej bawełnianej liny. 

Cena
29,50 zł

HappyPet Fiesta - drewniana zabawka dla papug

HappyPet Fiest została wykonana z naturalnego drewna oraz bawełnianego skręconego sznurka, jest idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania i zabawy. Pomaga również zapobiegać niepożądanemu wyrywaniu piór, chętniej wybierając drewienka. 

Cena
35,49 zł

HappyPet Jingler - wisząca zabawka z dzwoneczkami

Drewniana zabawka dla ptaków domowych, zwłaszcza dla papug. Zabawka składa się z łańcuszka w kształcie litery "Y" z drewnianymi krążkami, oddzielonymi kolorowymi koralikami. Każde ramię zabawki zakończone jest dzwoneczkiem, który jeszcze bardziej zaciekawi Twojego pierzastego przyjaciela. 

Cena
19,50 zł

HappyPet Juggler - drewniana zabawka

Juggler to kolorowa zabawka dla papugi, która zapewni Twojemu pierzastemu przyjacielowi wspaniałą rozrywkę, która pozwoli im pozbyć się nudy. Wykonana z naturalnych drewnianych elementów oraz bawełnianych włókien z węzłami. 

Cena
63,98 zł

HappyPet Octopus - wisząca zabawka dla papug

The Bird Octopus wykonana z bawełnianego skręcanego sznurka z drewnianymi kolorowymi elementami zabawka dla papug. Idealna do pobudzania naturalnych instynktów żucia, rozdrabniania oraz zabawy, jak również zapobiega niechcianemu wyrywaniu piór. 

Cena
23,49 zł

HappyPet Playtime - drewniana drabinka

Drewniana drabinka z czterema mocowaniami do klatki, może służyć jako huśtawka lub żerdź zapewniając aktywny dzień dla papugi. Wykonana z naturalnego drewna, w pełni bezpieczna. 

Cena
72,50 zł

HappyPet Rainbow Wave - drewniana zabawka dla ptaków domowych

Rainbow Wave to kolorowa zabawka dla większych ptaków domowych, została zaprojektowana tak aby zachęcić do aktywności fizycznej dzięki jaskrawym kolorom i niezwykłym kształtem. Doskonałe źródło rozrywki, które pomaga utrzymać je w zdrowiu. 

Cena
87,49 zł

HappyPet Tweeter's Treats Fruity Jelly Pots 27 sztuk - mix smaków

HappyPet Jelly Pots to wygodny sposób na zapewnienie stałego dostępu do świeżej żywności dla ptaków domowych. Produkt w żelu zachowuje swoje właściwości przez długi czas, dostarczając ptakom niezbędnych witamin oraz pożywienia. Słoiczek zawiera mix smaków nektarów i owoców, aby urozmaicić dietę oraz dopasować wybrany smak oraz suplement diety. 

Cena
92,50 zł

HappyPet Tweeter's Treats Fruity Jelly Pots 60 sztuk - mix smaków

HappyPet Jelly Pots to wygodny sposób na zapewnienie stałego dostępu do świeżej żywności dla ptaków domowych. Produkt w żelu zachowuje swoje właściwości przez długi czas, dostarczając ptakom niezbędnych witamin oraz pożywienia. Słoiczek zawiera mix smaków nektarów i owoców, aby urozmaicić dietę oraz dopasować wybrany smak oraz suplement diety. 

Cena
184,99 zł

HFM Brüterei Thermo 30 - inkubator z termostatem na 30 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od gęsich (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp.

Cena
289,98 zł

HFM Brüterei Thermo 56 Auto - inkubator z termostatem na 56 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne, wyświetlacz LCD, higrometr alarm, prześwietlarkę, automatyczne obracanie jaj i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od jaj pawia (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp.

Cena
519,99 zł

HFM Brüterei Thermo 88 - inkubator z termostatem na 88 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne i pojemnik na wodę. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka, nie większe od jaj pawia (kacze, kurze, gęsie, indycze, przepiórcze itp. oraz jaja gadów.

Cena
258,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

HFM Brüterei Thermo 9 - inkubator z termostatem i LED na 9 jaj

W pełni automatyczna wylęgarnia jaj Automatishe Huhnerfarm (HFM). Wyposażona jest w ogrzewanie z termostatem, które jest w pełni programowalne, podświetlenie LED (prześwietlarka jaj), pojemnik na wodę, alarm informujący o zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze. W inkubatorze możesz umieścić dowolne jajka ptasie lub gadzie (nie większe od kurzych / kaczych) max. 9szt dużych jaj lub 13 mniejszych. 

Cena
158,99 zł

MediSepia Cuttlebone - sepia w całości naturalna

Sepia Cuttlebone jest bogatym, naturalnym źródłem wapna oraz mikroelementów, które jest niezwykle ważnym elementem diety każdego żółwia lądowego oraz wodnego, ptaka, gryzonia. Można stosować także dla bezkręgowców o dużym zapotrzebowaniu na węglan wapnia (krocionogi, ślimaki lądowe, kraby, izopody).

Cena
5,99 zł
  • Bestseller

SANDEZIA - sucha dezynfekcja 10kg

SANDEZIA SUCHA DEZYNFEKCJA™ to preparat do dezynfekcji budynków inwentarskich. Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę. SANDEZIA działa szczególnie w zawilgoconych pomieszczeniach. Intensywnie osusza mokrą ściółkę zapobiegając przekształceniu się mocznika w amoniak i wydzielaniu się szkodliwych gazów. Preparat utrzymuje niskie pH, uniemożliwiając rozwój chorobotwórczych drobnoustrojów.

Cena
44,99 zł

Savic Poidło duże dla ptaków

Plastikowe poidło dla papug oraz kanarków. Dzięki przeźroczystej budowie możemy w łatwy sposób kontrolować poziom oraz jakość wody. 

Cena
5,49 zł

Savic Poidło małe dla ptaków

Plastikowe poidło dla papug oraz kanarków. Dzięki przeźroczystej budowie możemy w łatwy sposób kontrolować poziom oraz jakość wody. 

Cena
3,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - kostka wapienna dla ptaków Pomarańcza

Kostka wapienna to najlepsze źródło wapnia ptaków, takich jak papugi, nimfy, kanarki, żeberek czy inne ptaki egzotyczne. Wapienko dostarcza cennych minerałów kluczowych dla zdrowych kości, piór i pazurów.

Cena
2,99 zł

Vitapol - owoce lasu dla papug i ptaków egzotycznych 150g

Naturalny pokarm z serii Vitapol VITALINE to przysmak i suplement diety dla papug oraz ptaków egzotycznych oparty na bazie dzikich nasion. To smakołyk pełen witamin i minerałów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju ptaków.

Cena
12,48 zł

Vitapol - piasek dla ptaków cytrynowy 1,5kg

Czysty, naturalny piasek cytrynowy dla ptaków o świeżym zapachu pomaga utrzymać prawidłową higienę i pielęgnację. W skład mieszanki wchodzą drobno mielone muszle, które stanowią źródło mikro i makroelementów. 

Cena
8,99 zł

Vitapol - piasek z muszlami dla ptaków 5,4kg

Czysty piasek z muszlami dla ptaków pomaga utrzymać prawidłową higienę i pielęgnację. W skład mieszanki wchodzą drobno mielone muszle ostryg, które stanowią źródło mikro i makroelementów. 

Cena
23,99 zł

Vitapol - Smakers biszkoptowy dla kanarka 2 szt.

Smakołyki dla kanarka Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
8,49 zł

Vitapol - Smakers jajeczny dla papużki falistej 2 szt.

Smakołyki dla papugi falistej Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby dla papużki.

Cena
8,49 zł

Vitapol - Smakers kiwi dla papużki falistej 2 szt.

Smakołyki dla papugi falistej Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby dla papużki.

Cena
7,99 zł

Vitapol - Smakers na pierzenie dla papużki falistej 2 szt.

Smakołyki dla papugi falistej Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby. Dzięki zawartości nasion oleistych przekąska wspiera organizm papugi falistej w okresie pierzenia.

Cena
8,99 zł

Vitapol - Smakers owocowy dla nimfy 2 szt.

Smakołyki dla papugi nimfy Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby.

Cena
8,99 zł

Vitapol - Smakers pomarańczowy dla nimfy 2 szt.

Smakołyki dla papugi nimfy Vitapol Smakers Snack to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych w formie kolby.

Cena
8,49 zł

Vitapol - Smakers XXL migdałowy dla dużych papug

Smakołyki dla dużych papug Vitapol Smakers Snack XXL to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
27,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - Smakers XXL orzechowo-owocowy dla dużych papug

Smakołyki dla dużych papug Vitapol Smakers Snack XXL to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
17,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - Smakers XXL pistacjowy dla dużych papug

Smakołyki dla dużych papug Vitapol Smakers Snack XXL to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
29,99 zł

Vitapol - Smakers XXL tropikalny dla dużych papug

Smakołyki dla dużych papug Vitapol Smakers Snack XXL to zdrowe przekąski i odżywcze dodatki do codziennej diety. To mieszanka naturalnych, wartościowych składników odżywczych.

Cena
27,99 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol - wapno dla ptaków z czarnuszką 2 szt.

Naturalne wapno z czarnuszką dla ptaków w formie kostki wapiennej to mineralne uzupełnienie codziennej diety. Wapń dla ptaków to źródło minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju kości, pazurów i piór.

Cena
3,99 zł

Vitapol - wapno naturalne dla ptaków 2 szt.

Naturalne wapno dla ptaków w formie kostki wapiennej to mineralne uzupełnienie codziennej diety. Wapń dla ptaków to źródło minerałów potrzebnych do prawidłowego rozwoju kości, pazurów i piór.

Cena
3,49 zł

Vitapol Karmeo Premium - karma pełnoporcjowa dla papużki falistej 2,5kg

Karma dla papużki falista Vitapol Karmeo Premium to pełnowartościowy pokarm dla papug o odpowiednio zbilansowanych składnikach. W składzie znajdują się najlepszej jakości, odpowiednio zbilansowane i wyselekcjonowane nasiona przeznaczone do żywienia papug falistych.

Cena
36,49 zł

Ostatnie sztuki w magazynie

Vitapol Karmeo Premium - karma pełnoporcjowa dla średnich papug 2,5kg

Karma dla papug średnich Vitapol Karmeo Premium to pełnowartościowy pokarm dla papużek o odpowiednio zbilansowanych składnikach. W składzie znajdują się najlepszej jakości, odpowiednio zbilansowane i wyselekcjonowane nasiona przeznaczone do żywienia nimfy, zerberki, rozeli czy innych ptaków średniej wielkości.

Cena
64,99 zł

ZECO Mini Light - prześwietlarka owoskop mini

Bardzo popularny i ceniony przez hodowców model prześwietlarki do jaj ZECO Mini. Urządzenie zbudowane jest z lekkiego wytrzymałego aluminium. Owoskop wyposażony jest w zasilanie bateryjne, co pozwala na komfortowe badanie jaj. Urządzenie umożliwia sprawdzenie czy zarodek wewnątrz jaja rozwija się prawidłowo.

Cena
19,99 zł

Alegia - Gigant Kula tłuszczowa - zbożowa

Kule tłuszczowe to idealny naturalny dodatek w diecie dla ptaków zimujących. Bogate w witaminy i minerały odżywcze dodatek zjadany praktycznie przez wszystkie ptaki. Energetyczny pokarm który dostarczy codzienną dawkę energii która jest niezbędna do przetrwania zimnych dni.

Cena
7,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 15kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
85,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 1kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
9,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 2kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
17,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - karma dla ptaków dzikich 3kg

Mieszanka paszowa zimowa specjalnie odpylona, dostosowana do potrzeb ptaków dziko żyjących. Bogata w nasiona roślin oleistych dostarcza ptakom niezbędnej energii. Stworzona z składników najwyższej jakości. 

Cena
19,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - kule tłuszczowe

Kule tłuszczowe to idealny naturalny dodatek w diecie dla ptaków zimujących. Bogate w witaminy i minerały odżywcze dodatek zjadany praktycznie przez wszystkie ptaki. Energetyczny pokarm który dostarczy codzienną dawkę energii która jest niezbędna do przetrwania zimnych dni.

Cena
9,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Alegia - kule tłuszczowe mix smaków

Kule tłuszczowe to bogate w tłuszcz oraz wysokiej jakości ziarna energiczny pokarm dla dzikich ptaków. Źródło naturalnych witamin oraz minerały potrzebnych dla ptaków w czasie zimy. 

Cena
6,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami karma dla kanarka 500g

Karma dla kanarka Gami to pełnowartościowa mieszanka składników. Pokarm pozytywnie wpływa na wygląd i trawienie ptaków. Prawidłowe żywienie kanarka pozwala utrzymać go w optymalnej kondycji. Apetyczny dobór składników karmy sprawia, że to prawdziwy przysmak dla ptaków.

Cena
9,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Karma dla Papug Falistych 500g

Naturalna karma dla papug falistych. W opakowaniu mieści się pełnowartościowa mieszanka naturalnych składników 500g. To kompletny i zbilansowany pokarm wspierający funkcje życiowe i prawidłowy rozwój papug falistych. Karma Gami to 100% naturalne składniki i witaminy.

Cena
7,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Kula Tłuszczowa 1 sztuka - dla ptaków dzikich

Kula tłuszczowa z nasionami dla ptaków dzikich, zimujących w naszym kraju. Zawiera nasiona oleiste, tłuszcz wołowy nasiona słonecznika i zboża. Kula opakowana jest w nylonową siatkę ułatwiającą pobieranie pokarmu i zabezpieczającą przed rozsypaniem się kuli w przypadku, gdy jest podjadane przez cięższe ptaki. Waga kulki 90g - 105g.

Cena
3,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Kula Tłuszczowa 3 sztuki - dla ptaków dzikich

Kula tłuszczowa z nasionami dla ptaków dzikich, zimujących w naszym kraju. Zawiera nasiona oleiste, tłuszcz wołowy nasiona słonecznika i zboża. Kula opakowana jest w nylonową siatkę ułatwiającą pobieranie pokarmu i zabezpieczającą przed rozsypaniem się kuli w przypadku, gdy jest podjadane przez cięższe ptaki. Oferta dotyczy 3 sztuk. Waga pojedynczej kulki ok. 90g - 105g.

Cena
4,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Ringo tłuszczowe 2w1 - pokarm dla ptaków dzikich

Ringo - pokarm tłuszczowy o dwóch "smakach" dla ptaków dzikich zimujących w Polsce. Każda ze stron ringa wypełnina jest innym pokarmem zalanym tłuszczem wołowym.  Posiada zawieszkę i obręcz, jest ciężkie i nie rozpada się.

Cena
6,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Gami Ringo XL słonecznikowe 0,8 kg - pokarm dla ptaków

Olbrzymie prawie kilogramowe ringo zbożowe dla ptaków dzikich zimujących w Polsce. Zawiera trzy gatunki słonecznika. Ringo jest uwielbiane przez wszystkie mniejsze i większe ptaki i dostarcza sporo ilość pokarmu na dłuższy czas. Forma ringa oraz zawieszka ułatwiają podanie pokarmu ptakom.

Cena
16,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Niezbędne artykuły dla ptaków najwyższej jakości

Aby postarać się o dobre samopoczucie i zdrowie ptaków, wybierz wyłącznie sprawdzone produkty. Akcesoria dla ptaków egzotycznych, które prezentujemy w naszym sklepie internetowym Aquario, zostały starannie wyselekcjonowane, by zapewnić Twoim zwierzętom tylko to, co najlepsze. Możesz zamówić tutaj produkty, które pochodzą on najpopularniejszych producentów w branży zoologicznej. Współpracujemy między innymi z firmami Alegia i Happypet, które doskonale znają wymagania ptaków i robią wszystko, by im sprostać. Dzięki temu urządzisz klatkę tak, by ptaki czuły się w niej komfortowo i miały odpowiednią przestrzeń do zabawy oraz wypoczynku. Z naszą pomocą zatroszczysz się również o pełnowartościowe menu ptaków, w którego skład wejdą karmy z naturalnych składników oraz najważniejsze witaminy i minerały.

Jakie akcesoria do klatek do ptaków wybrać?

W zależności od tego, jakie gatunki ptaków hodujesz, potrzebne będą Ci nieco inne przybory. Akcesoria dla kanarków będą na przykład mniejsze niż akcesoria dla papug nimf. Przed zakupem sprawdź, jakie wymiary mają konkretne przedmioty i do jakich gatunków są dedykowane. Dzięki temu będą one najlepiej przystosowane do potrzeb Twoich podopiecznych. Jest to szczególnie ważne w przypadku karm, które często są opracowywane z myślą o ptakach w konkretnym rozmiarze i wieku. O kondycję ptaków pozwolą Ci zadbać z kolei zabawki takie jak labirynty. Ciekawym wyborem są także wiszące zabawki, które będą dodatkowo piękną ozdobą klatki. Dużo radości ptakom sprawią modele z dzwoneczkami. Warto wyposażyć się również w sprzęt przydatny podczas rozmnażania zwierząt taki jak inkubatory i owoskopy. Wszystkie te akcesoria do klatki dla ptaków znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.