Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Formy do oczka wodnego

Formy do oczka wodnego

Najprostszym sposobem na utworzenie zbiornika wodnego w ogrodzie jest forma do oczka wodnego. Z jej pomocą przygotujesz w ogrodzie funkcjonalną i atrakcyjną aranżację. Różne kształty i rozmiary form, na których bazie stworzysz wyjątkowe oczko wodne, dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.

Gotowe oczko wodne — niezawodna dekoracja do każdego ogrodu

Coraz więcej osób marzy o tym, by w ich ogrodzie znalazło się oczko wodne. Plastikowe, gotowe formy są najwygodniejszym rozwiązaniem, które pomoże Ci przygotować tę atrakcyjną dekorację. Proponujemy naszym klientom między innymi renomowane propozycje firmy Oase. Dzięki starannie opracowanej formie, która przygotowana została przez profesjonalistów, możesz bez obaw hodować w nich zwierzęta i rośliny. Wysoka jakość, którą wyróżniają się te zbiorniki na oczka wodne, sprawia dodatkowo, że są one niezwykle wytrzymałe. Nie musisz się więc obawiać pęknięć i problemów ze zbyt szybkim niszczeniem się plastiku. Są dodatkowo bardzo szczelne, więc nie trzeba ich zabezpieczać przed przeciekaniem. Formy są także bardzo proste w utrzymaniu i w montażu. Możesz je z łatwością wyczyścić, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Jak dopasować odpowiednie formy plastikowe do oczek wodnych?

Od tego, jaka forma do oczka wodnego zostanie przez Ciebie wybrana, zależy rozmiar i kształt zbiornika. Wkład do oczka wodnego stanowi bazę całej aranżacji. Przed zakupem zastanów się zatem, gdzie będzie znajdował się zbiornik i jaką powierzchnię chcesz na niego przeznaczyć. Najczęściej spotykane są formy oczek wodnych, które mogą pomieścić od 150 do 500 litrów wody. Dzięki tej różnorodności możesz stworzyć oczko wodne dokładnie tak, jak chcesz. Rozmiar formy warto dopasować także do planowanej liczby roślin, ryb oraz dekoracji, które chcesz umieścić w oczku. Niezależnie jednak od tego, jakie Twoja forma do oczka wodnego będzie miała wymiary i kształt, zdecyduj się wyłącznie na wysokiej jakości produkty. Możesz je znaleźć w naszej ofercie, w której dostępne są także inne niezbędne akcesoria do oczek wodnych i stawów.