Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Tła do akwarium

Tła do akwarium

Wyjątkową ozdobą dla akwarium znajdującego się w naszym domu, biurze lub restauracji jest tło, które sprawia, że nasze rybne królestwo prezentuje się jeszcze bardziej okazale. Warto poświęcić więcej czasu na wybór tapety do akwarium, która idealnie będzie komponować się z naszą wodną fauną i florą. 

Białe tło do akwarium samoprzylepne

Białe tło do akwarium nadające się do naklejenia na ściankę zbiornika to świetny sposób na podkreślenie urody aranżacji oraz zastosowanych roślin. Zastosowanie tła akwarystycznego w jasnym kolorze powoduje powstanie głębokiego kontrastu kolorów, dzięki czemu wyraziste barwy roślin oraz ozdobnych ryb zostają uwypuklone i podkreślone.

Cena
3,99 zł

Tło akwarystyczne czarne (Folia ploterowa czarna oracal) 0,1mb

Tło w kolorze czarnym do naklejenia na ściankę zbiornika jest najlepszym sposobem na podkreślenie piękna aranżacji oraz obsady zbiornika. Dzięki zastosowaniu tła akwarystycznego uzyskujemy głeboki kontrast kolorów, wyróżniający jaskrawe barwy takie jak zieleń roślin czy ubarwienie ozdobnych gatunków ryb i skorupiaków. 

Cena
3,99 zł
  • Bestseller

Niebieskie tło do akwarium (Folia ploterowa oracal) 0,1mb

Niebieskie tło do akwarium służy do naklejenia na tylną ściankę zbiornika i jest doskonałym sposobem na podkreślenie jego obsady oraz aranżacji. Dzięki zastosowaniu tła w niebieskim odcieniu uzyskujemy głęboki kontrast kolorów, podkreślający żywe barwy takie jak zieleń roślin czy kolorystyka ozdobnych gatunków skorupiaków i ryb. 

Cena
4,99 zł

Aquario.pl jako sklep z wieloma akcesoriami do założenia i zarządzania zbiornikiem w swojej ofercie posiada także tła do akwarium oraz specjalne kleje, dzięki którym bez problemu zamontujesz tapetę. Oprócz standardowych fototapet znajdziesz tła strukturalne do terrarium, które wspaniale odwzorowują naturę. Dostępne w wersji 3D z motywem drzew, skał czy mchu tła dają niesamowity efekt, a przy okazji maskują ściany zbiornika, a nawet wewnętrzny filtr. Wewnętrzne tapety mają różne struktury, a ich wybór zależy od naszych preferencji. Oprócz widocznych gołym okiem walorów estetycznych, tło do akwarium ma także ważne zastosowanie praktyczne - zewnętrzna szyba akwarium znajdująca się zazwyczaj blisko ściany nie jest prosta do utrzymania czystości. Szybko pojawiają się na niej zacieki, które psują efekt uzyskany dzięki wypielęgnowanemu zbiornikowi. Problemem może być także wzorzysta ściana, która sprawia, że oświetlone akwarium nie wygląda zbyt dobrze, a okazałe gatunki ryb gubią się na zbyt krzykliwym tle. W takiej sytuacji jednolita i starannie dobrana fototapeta do akwarium jest wspaniałym dodatkiem do tego, co dzieje się pod wodą. Istnieje kilka rodzajów tapet do akwarium - najpopularniejsze z nich nie wymagają stosowania kleju, gdyż posiadają dodatkową warstwę samoprzylepną. Warto zwrócić uwagę, czy są wykonane z trwałego materiału odpornego na działanie wody. Tapeta do akwarium zazwyczaj kupowana jest na wymiar, dostępna w wygodnych do przycięcia rolkach.