Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Podłoże do akwarium morskiego

Podłoże do akwarium morskiego

Podłoże do akwarium morskiego jest niezwykle istotne, aby zapewnić rybom i roślinom prawidłowy rozwój. W ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.pl dostępne są różnego rodzaju podłoża, dzięki czemu łatwo znajdziesz najlepiej dobrany do Twoich potrzeb.

ADA Aqua Soil Amazonia Ver.2 3l

Aqua Soil - Amazonia Ver.2 została wydana jako nowy materiał podłoża ADA. Amazonia Ver.2 to zaktualizowany produkt z istniejącej Amazonia II wykonany z naturalnej czarnej gleby. W opakowaniu znajdują się pałeczki nawozowe, odpowiadające za świetną suplementację roślin.

Cena
113,98 zł

Aquaforest Bio Sand 7.5kg

Naturalny biały piasek pozyskany z najwyższej jakości złóż. Jest pozbawiony wszelkich zanieczyszczeń, a ze względu na zawartość węglanu wapnia stabilizuje odczyn wody. Dzięki najnowszej technologii zastosowanie AF Bio Sand znacznie przyspiesza proces dojrzewania akwarium i pozwala na szybsze zasiedlenie go.

Cena
86,99 zł

Grys koralowy 1 - 3 cm 5l

Żwirek koralowy o uniwersalnym zastosowaniu. Idealnie sprawdzi się jako podłoże do biotopu malawi i tanganika. Dodatkowo, jest doskonałym wkładem filtracyjnym biologicznym w każdym biotopie słodkiej wody oraz słonej. Grys koralowy sprawdzi się również w mini ogrodzie "las w słoiku" jako drenaż.

Cena
94,99 zł

Grys koralowy 1 - 3 cm 1l

Żwirek koralowy o uniwersalnym zastosowaniu. Idealnie sprawdzi się jako podłoże do biotopu malawi i tanganika. Dodatkowo, jest doskonałym wkładem filtracyjnym biologicznym w każdym biotopie słodkiej wody oraz słonej. Grys koralowy sprawdzi się również w mini ogrodzie "las w słoiku" jako drenaż.

Cena
28,49 zł

Kratka rastrowa 60x60cm

Kratka rastrowa idealna pod skałe w celu równomiernego rozłożenia ciężaru.

Cena
89,99 zł

Bio-Active Black Beach 4,5kg

Żywy Piasek Bio-Active Live Black Beach 4,5kg jest to piasek zawierający morskie bakterie dla szybszego ustabilizowania zbiornika. Pomaga usuwać azotany, azotyny i amoniak przywracając naturalny balans akwarium. Każdy kilogram tego żywego piasku zawiera ponad 22 miliony heterotroficznych bakterii. Barwa czarna.

Cena
69,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Jakiego rodzaju podłoże do akwarium morskiego znajdziesz w naszym sklepie?

Aquario.pl proponuje swoim klientom wiele rodzajów akcesoriów akwarystycznych. Wśród nich nie brakuje również podłoży, które umożliwią Ci zachowanie równowagi biologicznej w zbiorniku. Dostępne u nas są piasek morski do akwarium w różnych kolorach, żwirek, kamień płaski, substraty oraz dodatki do podłoża. Każdy z wymienionych środków pochodzi od sprawdzonych producentów, takich jak ADA, Aqua-art, JBL, czy Aquaforest. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że zapewniasz mieszkańcom swojego akwarium optymalne warunki do życia i bezpieczeństwo. Nasze naturalne produkty posiadają bakterie, które usuną wszystkie zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne. W ten sposób łatwiej zachowasz czystość w akwarium. Są również bogate w minerały, które doskonale sprawdzą się podczas startu akwarium.

Jaki piasek do akwarium morskiego wybrać?

Bardzo często nasi klienci decydują się na piasek do akwarium morskiego, jako podstawowe podłoże. Wybierając odpowiedni produkt, zwróć uwagę przede wszystkim na gradację piasku. W większości przypadków najlepszym wyborem będzie piasek o gradacji 3 milimetrów. Nie będzie on drażnić ryb oraz zapewni odpowiednie warunki do rozwoju roślin. Piasek do akwarium, który w naszej ofercie znajdziesz w różnych kolorach, wpłynie również pozytywnie na aspekt wizualny zbiornika, tworząc naturalne aranżacje. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto dodatkowo zmieszać piasek z jednym z naszych żwirków.

Odpowiednio dobrane podłoże do akwarium morskiego ułatwi Ci zachowanie równowagi biologicznej oraz bezpiecznych warunków do życia ryb i roślin w zbiorniku. Najwyższej jakości produkty sprawdzonych producentów znajdziesz oczywiście w naszej ofercie.