Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Miski dla gryzoni

Miski dla gryzoni

Podanie zwierzętom karmy umożliwią Ci miski dla gryzoni. Mogą one służyć jednak nie tylko jako praktyczny element wyposażenia klatki, ale również jako jedna z jej dekoracji. Sprawdź, jakie ciekawe propozycje misek przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie naszego sklepu internetowego Aquario.

Savic Rodent Bowl - miska dla gryzonia 8x8x3,5cm

Savic Rodent Bowl to malutka plastikowa miseczka do karmienia myszy i chomików. Jest wprost stworzona, aby Twój ukochany pupil otrzymał w niej swoją ulubioną karmę lub przekąskę!

Cena
3,99 zł

Savic Rodent Bowl - miska dla gryzonia 12x12x4,5cm

Savic Rodent Bowl to plastikowa miska do karmienia dla chomików i świnek morskich. Jest wprost stworzona, aby Twój ukochany pupil otrzymał w niej swoją ulubioną karmę lub przekąskę!

Cena
6,99 zł

Dlaczego odpowiednia miska dla gryzoni jest taka ważna?

Miski dla gryzoni powinny ułatwić mieszkańcom klatki dostęp do żywności. Jest to niezwykle ważne, jeśli chcesz zapewnić im komfort i uniknąć częstszego sprzątania klatki z porozrzucanych cząstek karmy. W miskach możesz także podawać zwierzętom wodę. Jeśli zdecydujesz się na wysokiej jakości miseczki dla gryzoni, otrzymasz estetyczny i wytrzymały produkt. Będziesz mieć również pewność, że wybierasz naczynia wykonane z bezpiecznych dla zwierząt materiałów. W sklepie internetowym Aquario oferujemy propozycje sprawdzonych producentów, aby zapewnić Ci wyłącznie to, co najlepsze. Jeżeli zdecydujesz się na oryginalne ceramiczne miski, udekorujesz z ich pomocą klatkę. Możesz więc wykorzystać je również jako element spójnego, przemyślanego wystroju.

Miseczka dla świnki morskiej a miska dla szczura — różnice

Miska dla chomika czy dla szczura nie różni się raczej od propozycji dla innych gryzoni. Zarówno miseczka dla królika, jak i dla myszy powinna być przede wszystkim starannie wykonana. Podczas zakupu warto więc sugerować się przede wszystkim jej rozmiarem. Dostosuj go nie tylko do potrzeb żywieniowych podopiecznego, ale również do wymiarów klatki. Nie może być ona zbyt duża, aby nie zdominowała przestrzeni życiowej zwierzęcia. Zwróć uwagę także na styl jej wykonania. Najlepiej dobrać podobne do siebie miski na karmę i na wodę, a także dopasować je do wystroju całej klatki. W naszej ofercie dostępne są różnorodne propozycje misek, wśród których z pewnością znajdziesz coś do swojej hodowli.