Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Zabawki dla kota

Zabawki dla kota

Trudno znaleźć lepszy sposób na zapewnienie pupilowi rozrywki niż dedykowane dla niego zabawki dla kota. Zaspokoją one potrzebę ruchu czworonoga oraz pozwolą mu spędzić wiele miłych chwil. Różnorodne propozycje kolorowych akcesoriów, które sprawią kotu mnóstwo radości, przygotowaliśmy w naszym sklepie internetowym Aquario.

HappyPet Candy Stripe Mice - myszka dla kota

Fiesta Mice to niewielkich rozmiarów pluszowa mysz, świetna do wspólnych zabaw oraz do zachęcenia kotów do naturalnego polowania i łapania poprzez zabawę. Mysz o różnorodnej fakturze jest łatwa do chwytania przez pazurki i wystarczająco lekka by kot mógł ją poruszać łapką. 

Cena
4,49 zł

HappyPet Velour Mice - myszka dla kota

Fiesta Mice to niewielkich rozmiarów pluszowa mysz, świetna do wspólnych zabaw oraz do zachęcenia kotów do naturalnego polowania i łapania poprzez zabawę. Mysz o różnorodnej fakturze jest łatwa do chwytania przez pazurki i wystarczająco lekka by kot mógł ją poruszać łapką. Imitująca prawdziwą mysz, zabawka jest nasączona kocimiętką, która wabi koty olejkami eterycznymi.

Cena
3,99 zł

HappyPet Fuzzy Mice - myszka dla kota

Fiesta Mice to niewielkich rozmiarów pluszowa mysz, świetna do wspólnych zabaw oraz do zachęcenia kotów do naturalnego polowania i łapania poprzez zabawę. Mysz o różnorodnej fakturze jest łatwa do chwytania przez pazurki i wystarczająco lekka by kot mógł ją poruszać łapką. W środku myszki jest grzechotka która podczas zabawy wydobywa dźwięki, zachęcając do jeszcze lepszej zabawy. 

Cena
5,49 zł

Pet Nova zabawka dla kota - myszka 10x5cm

Wysokiej jakości zabawka myszka dla Twojego futrzastego przyjaciela. Jej budowa oraz kolor wzbudza instynkt łowcy u kota, co daje wiele godzin dobrej zabawy. Więź między Panem a pupilem jeszcze nigdy nie była tak silna! 

Cena
5,99 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Pet Nova zabawka dla kota - myszki 7x3cm 2szt.

Wysokiej jakości zabawka myszka dla Twojego futrzastego przyjaciela. Jej budowa oraz kolor wzbudza instynkt łowcy u kota, co daje wiele godzin dobrej zabawy. Więź między Panem a pupilem jeszcze nigdy nie była tak silna! 

Cena
6,49 zł

W oczekiwaniu na dostawę

Jaka powinna być zabawka dla kota?

Zabawki dla małego kotka i trochę starszego zwierzęcia służą do zaspokojenia jego potrzeby polowania. Właśnie dlatego zabawki dla kota na patyku są dla Twojego pupila tak atrakcyjne. Zabawkowa mysz dla kota zainspiruje go do realizowania instynktu drapieżnika. Zabawka powinna być więc ruchoma, by kot mógł w jakiś sposób za nią podążać, a jej złapanie było dla niego wyzwaniem. Zabawki dla dorosłego kota warto wybierać tak, by były wykonane z wytrzymałych materiałów i zbyt szybko się nie uszkodziły. Zwróć uwagę także na to, by były w pełni bezpieczne dla Twojego futrzaka i w żaden sposób nie mogły mu zaszkodzić. Wysokiej jakości zabawki, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, zamówisz na naszej stronie internetowej Aquario.pl. Są to przede wszystkim propozycje renomowanej firmy Happy Pet. Oferuje ona szeroką gamę różnorodnych produktów, spośród których bez wątpienia wybierzesz coś dla swojego pupila. 

Jakie kocie zabawki warto mieć w domu?

Zabawki dla kotków dostępne są w wielu różnych wariantach. Każdemu zwierzęciu spodoba się nieco inny przedmiot. Aby jednak kot się nie nudził, zadbaj o różnorodność kolekcji zabawek pupila. Przede wszystkim powinna się w niej znaleźć piłka dla kota, którą będzie mógł gonić samodzielnie. Pozwoli mu to pobawić się, gdy akurat nie będzie Cię w domu. Wspólne spędzanie czasu z pupilem umożliwi Ci z kolei piórko dla kota. W tej roli doskonale sprawdzi się także wędka dla kota z dzwoneczkami, która pomoże zwierzęciu poczuć się jak na polowaniu. Tego typu zabawki zazwyczaj są bardzo kolorowe i atrakcyjne wizualnie. Propozycje wszystkich tych zabawek dla kotów znajdziesz w naszym asortymencie.