Repti-Zoo Night Heat Bulb 50W - żarówka grzewcza nocna

Kod towaru: RZ MHL50
EAN: 6973448153178

Repti-Zoo Night Heat Bulb to żarówka, która emituje wyjątkowe, księżycowe światło. Idealna dla zwierząt prowadzących nocny tryb życia. Żarówka ta generuje minimalną ilość ciepła, ale wystarczającą, aby utrzymać tropikalną temperaturę w nocy. To idealne rozwiązanie dla właścicieli gadów, którzy chcą obserwować swoje zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

31,00 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Żarówka Repti-Zoo Moonlight wykorzystuje specjalne fioletowe szkło, aby emitować przyjemne niebieskawo-fioletowe światło, które stwarza idealny półmrok do obserwacji gadów i płazów w nocy. Niektóre kolory kwiatów czy innych elementów wystroju a nawet niektóre tropikalne płazy doskonale iluminują przy tej barwie światła. W porównaniu do żarówek konkurencyjnych marek, emitowana barwa światła jest ciepła, co dodatkowo uatrakcyjnia ekspozycję w porze nocnej.

Żarówka zapewnia odpowiednie warunki dla gadów i płazów prowadzących nocny tryb życia, zapewniając temperatury zbliżone do tych panujących w tropikalnych klimatach nocą. Ponadto, stymuluje zachowania rozrodcze gadów i płazów.

Co więcej, żarówka Repti-Zoo Moonlight nie emituje promieniowania UVA, co pomaga zachować naturalny rytm dobowy i zapewnić zwierzętom odpoczynek. Ważne jest, aby unikać używania lampy z emisją UVA w dzień i w nocy, ponieważ może to prowadzić do zaburzeń endokrynologicznych i lenistwa gadów.

Długa żywotność aż do 2000-3000 godzin.

Moc grzewcza:
- 10cm: 29°C
- 20cm: 24°C
- 30cm: 20°C
- 40cm: 20°C
- 50cm: 20°C
- 60cm: 20°C

Dane technicznie:
- Pobór mocy: 50W
- Gwint: E27
- Temperatura barwowa: 1500K

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oryginalną nazwą producenta - Repti-Zoo. To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.