HappyPet Laughing Treat Ball - piłka dozująca przysmaki

Kod towaru: KOM LAUGHING TREAT BALL 55570
EAN: 701029555709

Laughing Treat Ball wykonana z wytrzymałego materiału, jest idealna do wspólnych zabaw oraz aportowania. Piłka jest bezpieczna dla jamy ustnej pupila, wzmacnia dziąsła i zęby. Piłka wydaje chichoczący dźwięk oraz uwalnia przez otwór smaczny i zdrowy smakołyk zachęcając czworonoga do zabawy. 

34,49 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Gryzę bo lubię:
Każdy piesek najzwyczajniej w świecie musi coś sobie podgryzać. A to kapcie, róg kanapy, papier toaletowy i co tam jeszcze do paszczy się zmieści. To zawsze dla niego była, jest i będzie najlepsza zabawa. Jeżeli podrzucisz mu zabawkę idealną do zabawy, która piszczy przy toczeniu się, to psiak nieskromnie oszaleje z radości. 

Gdy Pana lub Pani nie ma w domu:
Zabawka piszczałka to doskonały sposób na nudę. Gdy Ciebie nie ma psiak może bawić się sam, a dźwięki wydawane przez piszczałkę sprawią, że będzie troszkę mniej tęsknić. Dodatkowo, zabawka wyrzuca podczas zabawy ulubione przysmaki Twojego pupila. Pies taki, znajdzie przyjaciela w zabawce i nie będzie już wyć przy drzwiach. Twoi sąsiedzi na pewno to docenią.

Napełnij piłkę chrupkami
Przed zabawą nie zapomnij napełnić piłki ulubionymi przysmakami Twojego pupila. Podczas zabawy piłka automatycznie wyrzuca przysmak, zachęcając go do zabawy. 

Gdy bawimy się razem:
Chwile zabawy z futrzastym przyjacielem, to coś co najbardziej my i pieski uwielbiamy. Piszcząca zabawka jeszcze bardziej umili ten czas. Możesz wykorzystać zabawkę jako nauka aportowania i naukę posłuszeństwa.

Dla średniaków i staruszków:
Każdy piesek, bez względu na wiek pokocha "piszczaka" – każdy pies Ci to powie, a właściwie to nie będzie musiał nic mówić – zobaczysz to po jego szczęśliwych oczach. 

Wyjątkowa wytrzymałość:
Piłka wykonana jest z twardego i bezpiecznego materiału, może być gryziona przez Twojego zwierzaka. Nie łamie się, nie jest rozciągliwa a przy tym wytrzymała. Nie straszne jej małe kiełki psiaków czy mamucie kły dużego dorosłego osobnika. 

Kolor wysyłamy losowo. 

Wymiar: 11 cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.