HappyPet Knots Extreme Bone - zabawka pleciony sznur

Kod towaru: KOM KNOTS EXTREME BONE 16056
EAN: 701029160569

Knots Extreme Bone ekstremalnie wielka zabawka dla dużego psa. Lina jest mocno spleciona oraz związana w węzeł, nadaje to zabawce wytrzymałości oraz zapobiega przed rozerwaniem przez naszego pupila. 

91,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Zabawka zapewni Twojemu zwierzakowi rozrywkę i radość przez wiele godzin. Wykonana z dobrej jakości włókien bawełnianych które pozwalają na utrzymanie zdrowych i czystych zębów. Jak nazwa wskazuje zabawka jest niezwykle trwała i wytrzymała, stworzona dla dużych ras psów. 

Gdy Pana lub Pani nie ma w domu: 
Pleciony sznur do wspaniała zabawa Twojego pupila podczas naszej nieobecności w domu. Zapewni pupilowi wiele godzin dobrej zabawy, wspomoże nawyk żucia Twojego psa i zapobiegnie żuciu mebli domowych. 

Wyjątkowa wytrzymałość:
Pleciony sznur może być miliony razy ugryziona, co z pewnością sprawdzi Twój zwierzak. Nie łamie się, nie przerywa, jest rozciągliwa i bardzo elastyczna a przy tym wytrzymała. Nie straszne jej malutkie ostre kiełki szczeniaczków czy mamucie kły dużego dorosłego osobnika. 

Wspomaga higienę:
Sznur zabawki wykonany jest z bawełnianych włókien, które wspomagają utrzymanie higieny jamy ustnej. Włókna czyszczą zęby oraz masują dziąsła podczas zabawy. 

Wymiary: 40x18x10 cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.