Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Jebao Auto Coolnig Fan ACF-200 - wentylator chłodzący z termostatem

Kod towaru: JEBAO ACF-200
EAN: 5903900043359

Jebao Auto Coolnig Fan ACF-200 - wentylator chłodzący z termostatem

Kod towaru: JEBAO ACF-200
EAN: 5903900043359

Wyjątkowej budowy wentylator chłodzący do akwarium. Pozwala obniżyć temperaturę wody podczas letnich upałów. Płaski kształt oraz uchwyt na szybę pozwala łatwo i dyskretnie zamontować urządzenie. Na szczególną uwagę zasługuje termostat z sondą regulujący pracą wentylatora. Zakres pracy termostatu od 18st.C do 36st.C.

209,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- chłodzenie wody w akwarium
- cicha praca
- regulacja za pomocą termostatu 18st.C do 36st.C
- do akwarium od 120l do 200l
- do terrarium od 80cm szerokości do 120cm szerokości
- tylko 3W poboru prądu! SUPER EKO

Chłodzenie wody w akwarium:
Letnie upały dają Ci się we znaki? Martwisz się o koralowce, rośliny ryby lub może płazy? Wentylator to doskonałe rozwiązanie, które pomoże Ci zredukować temperaturę. Już sam ruch świeżego powietrza pozwala zredukować temperaturę wody od 2 do 4 st.C

Kształt wentylatora jak lokówka = cicha praca:
Już na pierwszy rzut oka widać, że ten wentylator nie ma tradycyjnej budowy "śmigła". Dlaczego? Tradycyjne śmigło mocno przecina powietrze i wiruje z olbrzymią szybkością wytwarzając charakterystyczny dla wiatraków szum, który jest dość uciążliwy. Płaskie i wzdłużne łopatki wentylatora wzbudzają większy ruch powietrza przy jednoczesnym nie "rozcinaniu go". Dlatego praca jest niemalże niesłyszalna, a ciąg powietrza porównywalny. Ponieważ ten wentylator nie musi aż tak szybko się obracać to i pobór prądu jest mniejszy.

Dysza wylotowa - po co?
Generuje ruch powietrza w danym kierunku. Poruszane powietrze ma strumień podobny do płaszcza. Jest to o wiele lepszy i skuteczniejszy w chłodzeniu ruch powietrza niż tradycyjny stożek generowany przez zwykłe wentylatory.
Co więcej dysza wylotowa ma możliwość obracania, a Ty możesz ustalić kierunek wylotu powietrza w dowolną stronę. 

Termostat w zestawie:
Bardzo łatwy w obsłudze. Za pomocą pokrętła ustal jaką temperaturę chcesz osiągnąć (zakres: 18 - 36st.C). Od teraz urządzenie przy pomocy sondy na przewodzie będzie badać temperaturę wody lub powietrza w przypadku terrarium. Odpowiednio załączając wentylator będzie chłodzić, aż do uzyskania zaprogramowanej temperatury.

Praca AUTO lub MANUAL:
Chcesz korzystać z programatora czasowego lub innego termostatu? Żaden kłopot. Wentylator może pracować pod dyktando termostatu z zestawu (AUTO) lub możesz nastawić opcję MANUAL, która załączy urządzenie do pracy ciągłej. W ten sposób możesz podłączyć zestaw do np: programatora czasowego. Pamiętaj, że ruch powietrza pozwoli Ci obniżyć temperaturę o ok 2st.C do 4 st.C.

Montaż: uchwyt, taśma i przyssawka:
Wentylator posiada uchwyt na krawędź szyby. Jest to mocny i pewny sposób montażu - uchwyt można zdemontować, jeśli nie potrzebujesz. W zestawie znajdziesz również taśmę dwustronną za pomocą której zainstalujesz termostat w dogodnym dla Ciebie miejscu. Na kabelku z sondą znajdziesz przyssawkę do szyby.


Dane techniczne: 
- zakres pracy termostatu: od 18st.C do 36st.C
- pobór prądu: 3W
- maksymalna grubość ścianki dla uchwytu: 2cm
- wymiary wentylatora: 18x7x5cm

- długość przewodu zasilającego: 150cm
- długość przewodu pomiędzy wentylatorem a termostatem: 100cm
- długość przewodu sondy temperatury: 100cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.