Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Fishing Expedition Live Worms No.3 - żywe robaki Dendrobena rozmiar 3

Kod towaru: FX ZYWE ROBAKI DENDROBENA 3
EAN: 5905280168561

Fishing Expedition Live Worms No.3 - żywe robaki Dendrobena rozmiar 3

Kod towaru: FX ZYWE ROBAKI DENDROBENA 3
EAN: 5905280168561

Żywe robaki Dendrobena Venta "piccolo", czyli mniejsze dżdżownice wędkarskie, doskonała żywa przynęta wędkarska, przyciągająca różnorodne gatunki ryb. Robaki w rozmiarze 3. W opakowaniu mieści się 25 sztuk. 

4,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Specjalnie selekcjonowane żywe dżdżownice do rozmiaru No3 – małe, ale niezwykle atrakcyjne dla ryb. Znane są one z ich fenomenalnej skuteczności jako przynęty, które przyciągają różnorodne gatunki ryb, takie jak Amur Biały, Boleń, Jazgarz, Jaź, Karaś, Karaś Srebrzysty, Karp, Kleń, Krąp, Leszcz, Lin, Okoń, Płoć, Sieja, Ukleja, Węgorz i Wzdręga.

Nasz produkt zawiera ręcznie segregowane dżdżownice gatunku Dendrobena Venta do rozmiaru mniejszych, czyli No.3 Rozmiar, który gwarantuje obfite połowy. 

Praktyczne i funkcjonalne opakowanie: Dostarczamy robaki w oddychającym pudełku, które gwarantuje ich świeżość i witalność przez wiele dni. Każde pudełko zawiera 25 sztuk dżdżownic, przy czym średnia waga jednej wynosi około 0,9 g. To wygodne rozwiązanie pozwoli Ci bez problemu zabrać nasze robaki na każdą wyprawę wędkarską.

Łowienie na żywca daje efekty!
Żywa przynęta jest uznawana za skuteczniejszą od sztucznej głównie ze względu na jej autentyczność, która przyciąga ryby w bardziej naturalny sposób. Dżdżownice emitują subtelne wibracje oraz naturalne zapachy, które są nieodparte dla ryb, naśladując ich codzienne pożywienie w ich naturalnym środowisku. Co więcej, ich realistyczne ruchy w wodzie efektywnie przyciągają uwagę ryb, co zwiększa szanse na udane złowienie. Żywa przynęta oferuje bezpośrednią i prostą efektywność, co czyni ją preferowanym wyborem wśród wielu doświadczonych wędkarzy.


Opakowanie: Kubek z oddychającym wieczkiem.
Ilość: 25 sztuk
Rozmiar: 3
Dżdżownice świeżo pakowane każdego dnia.

WYSYŁKA
Zakupujesz żywe robaki! Jeżeli zbyt długo będą leżeć w paczkomacie to nie przeżyją tego. Musisz to brać pod uwagę!
Nie zamawiaj robaków przed weekendem i innymi dniami wolnymi od pracy. Robaki wówczas spędzą zbyt dużo czasu na sortowni, przynajmniej połowa z nich zginie.
W obu przypadkach nie przyjmujemy reklamacji i zwrotów.

Gwarantujemy Ci dostawę w pełni zdrowych i silnych robaków przy zamówieniach od poniedziałku do czwartku (czwartek tylko do 12:00). Po południu w czwartek i w piątek zamawiasz na własne ryzyko. 
Nie realizujemy wysyłek w weekendy i dni wolne od pracy. 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.