Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Seachem Seagel 250ml mieszanka wkładów

Kod towaru: Seachem Seagel 250ml
EAN: 000116006606
Seachem Seagel 250ml mieszanka wkładów
Seachem Seagel 250ml mieszanka wkładów
Seachem Seagel 250ml mieszanka wkładów

Seachem Seagel 250ml mieszanka wkładów

Kod towaru: Seachem Seagel 250ml
EAN: 000116006606

SeaGel to mieszanka absorbentów usuwających fosforany, krzemiany, substancje organiczne, metale, kwasy i wiele innych. Wygodna w użyciu mieszanka zastępuje wiele innych wkładów filtracyjnych zaoszczędzając miejsce w filtrze oraz, co najważniejsze, pieniądze.

56,99 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

SeaGel to mieszanka MatrixCarbon i PhosGuard w proporcjach 50/50.

MatrixCarbon jest węglem o wysokiej zdolności do usuwania zanieczyszczeń organicznych i barwnych. PhosGuard to skuteczny środek do usuwania fosforanów, krzemianów, metali toksycznych i kwasów. Oba składniki są ukształtowane w kształcie kulek dla uzyskania optymalnej charakterystyki przepływu wody i penetracji. Komponenty wzajemnie się uzupełniają i idealnie nadają się do rafy i użytkowania morskiego.

Chociaż MatrixCarbon ma najniższą możliwą do wykrycia wymywalną zawartość fosforanu w porównaniudo wszystkich znaczących, testowanych markach węglowych, część fosforanu jest nadal uwalniana. Dodanie PhosGuard do miksu rekompensuje to. Oba składniki są ukształtowane w kształcie kulek dla uzyskania optymalnej charakterystyki przepływu wody i penetracji. Komponenty wzajemnie się uzupełniają i idealnie nadają się do rafy i użytkowania morskiego.

SeaGel może być również stosowany w słodkiej wodzie, która nie jest buforowana fosforanami.

Sposób użycia:  250 ml na każde 150-225 L wody. Używaj w woreczku filtracyjnym, takim jak Orca Micron ION-XSpłukać w słodkiej wodzie przed użyciem. Zachowaj ostrożność, ponieważ produkt będzie się pienił i nagrzewa się podczas początkowego zwilżania. SeaGel będzie funkcjonował przez okres 3-4 miesięcy.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.