Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm

Kod towaru: WC Terrarium 21x21x30 HK19
EAN: 6970211809539
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm
Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm

Repti-Zoo Terrarium HK19 21x21x30cm

Kod towaru: WC Terrarium 21x21x30 HK19
EAN: 6970211809539

Terraria Repti-Zoo z serii HK to idealne wybiegi do hodowli gadów, płazów, pajęczaków i owadów zaprojektowane przez światowej klasy herpetologów. Terraria producenta Repti-Zoo wyróżnia estetyka, trwałość oraz solidność wykonania, przemyślane rozwiązania ułatwiające pielęgnowanie wybiegu oraz dbałość o naturalny wygląd terrarium wraz z zapewnieniem optymalnych i bezpiecznych warunków hodowli.

186,98 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Dlaczego terraria serii HK są najlepsze na rynku?
Produkt został wykonany przy współpracy z doświadczonymi hodowcami zwierząt tropikalnych i pustynnych oraz naukowcami z działu zoologii badających płazy i gady. Terraria z serii HK spełniają różnorodne wymagania środowiskowe dotyczące hodowli zwierząt z różnych zakątków świata, uwzględniając ich zapotrzebowania oraz dbając o ich zdrowie.
Posiadają szereg udogodnień, sprawdzonych rozwiązań oraz nowatorskich pomysłów, dzięki czemu terraria Repti-Zoo wyróżniają się na tle produktów konkurencji, przede wszystkim estetyką i naturalnym wyglądem oraz trwałością i łatwością obsługi.


Co posiada terrarium, czego nie mają terraria konkurencji?

- seria HK jako akwaterrarium dla żółwia i płazów:
Dno terrarium jest wodoodporne, umożliwiając zbudowanie terrarium częściowo zalanego lub o wysokiej wilgotności. 
Zapobiega wylewaniu się płynów jak i wypadaniu podłoży sypkich.

- górna siatka z ognio i wodoodpornej stali:
Górną pokrywę terrarium stanowi odporna na wysokie temperatury i rdzewienie stalowa siatka. Siatka zapewnia doskonałą wymianę gazową dodatkowo zabezpiecza pupila przed poparzeniem się w przypadku kontaktu z lampą grzewczą.

- szczelny przepust na kable - terrarystyczny, a nie biurowy:
Przepust na kable, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, jest zaprojektowany pod kątem terrarystycznym, a nie biurowym. Posiada małe wypustki na przewody, niwelując niezabezpieczony wylot z terrarium. Cały przepust jest wyjmowany, dzięki czemu można, bez użycia siły czy odcinania wtyczki, łatwo przeprowadzić końcówkę z wtyczką do gniazdka elektrycznego.

- zamek na "klik":
Każde Terrarium z serii HK posiada zamek zatrzaskowy z możliwością instalacji kłódki. Jest to standardowe zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem drzwi przez pupila. Jednocześnie uniemożliwia niepożądanym osobom dostęp do wnętrza wybiegu od zewnątrz. Jest to niezwykle ważne podczas hodowli zwierząt jadowitych czy agresywnych w domu w którym znajdują się dzieci.

- szkło o wysokiej przejrzystości:
Wysokiej jakości szkło, z którego wyprodukowane są ścianki boczne jak i podstawa, jest niezwykle przejrzyste. Zapewnia to doskonały widok na naszego ulubieńca, nie ujmując nic z estetyki, nie zmieniając barw dekoracji umieszczonych wewnątrz wybiegu oraz nie powoduje załamywania się światła czy tworzenia efektu soczewki.
Materiał z którego zostało wykonane szkło, oprócz walorów estetycznych, zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed stłuczeniem podczas transportu jak i codziennego użytkowania.

- nóżki umożliwiające piętrowanie oraz umieszczenie maty grzewczej:
Całe terrarium umieszczone jest na specjalnych podstawkach, dzięki czemu nie ma potrzeby podkładania mat akwarystycznych oraz umożliwia podłożenie pod terrarium matę grzewczą.

- estetyka i wytrzymałość:
Elementy łączące poszczególne ścianki są wykonane wysokiej klasy stopu aluminium, szkła czy plastiku. Materiały te są odporne na odkształcenia i wysokie temperatury, a wysokiej jakości lakier nadaje całości bardzo atrakcyjny wygląd.

Wymiary:
- całe terrarium 21 x 21 x 30 cm (szerokość x długość x wysokość)
- maksymalne zalanie wodoodpornego dna: 5cmPorady i pytania dotyczące terrarium serii HK:

- jak zamontować żarówkę grzewczą w terrarium serii HK?
Wystarczy zakupić klosz - oprawkę Repti-Zoo z każdej serii RL i DRL i po prostu położyć go na siatce górnej. Siatka przepuszcza ciepło oraz promieniowanie UVA/UVB. 

- jak zamontować matę grzewczą?
Terrarium posiada nóżki, zatem można matę położyć pod terrarium.

- czy terrarium jest odpowiednie dla patyczaków?
Tak. Drobna siatka uniemożliwia ucieczkę, nawet młodym patyczakom.

- jak można się dostać do środka terrarium?
Terrarium posiada uchylane drzwiczki.

- czy można wysłać terrarium kurierem?
Tak. Terrarium jest oryginalnie zapakowane w obudowie ze styropianu, a następnie włożone w sztywny karton. Skala ziszczeń na rok 2019/2020 terrariów podczas wysyłki to mniej niż 0,1%.

- jaka jest wentylacja w terrarium?
Za wentylację odpowiada górna siatka z stali oraz perforacja pozioma pod drzwiczkami.

- czy owady karmowe mogą uciec z terrarium?
Drobna siatka uniemożliwia ucieczkę, nawet młodym patyczakom. Dodatkowo, przepust na kable posiada specjalną zaślepkę. Zatem, każdy nawet najmniejszy owad nie ma szans na ucieczkę.

- czy terrarium można zalać wodą?
Tak. Terrarium jest wodoodporne i można zalać zbiornik.

- jak dobrać tło do terrarium serii RK?
Do każdego modelu istnieją dedykowane tła Repti-Zoo strukturalne 3D oraz płaskie. Rozmiar oraz wbudowana gąbka stabilizująca umożliwia szczelną i trwałą instalacje.

Repti-Zoo i WaCool to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.