Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Repti-Zoo Smart Wi-Fi thermo-hygrometer - termometr i wilgotnościomierz Wi-Fi

Kod towaru: RZ SMART WIFI THERM-HYGROMETR ZSH105
EAN: 6973448155004

Repti-Zoo Smart Wi-Fi thermo-hygrometer - termometr i wilgotnościomierz Wi-Fi

Kod towaru: RZ SMART WIFI THERM-HYGROMETR ZSH105
EAN: 6973448155004

Termometr i Higrometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD do terrarium. Najważniejszą zaletą jest połączenie Wi-Fi z aplikacją od Repti-Zoo w Twoim telefonie. Na bierząco odczytujesz dane wysyłane przez termometr, a dodatkowo możesz zobaczyć historię warunków Twojego terrarium, przy pomocy prostego wykresu. Ale to nie wszystko! Na podstawie danych zbieranych przez termo-higrometr aplikacja ta zdalnie staruje takimi urządzeniami jak lampy grzewcze i zamgławiacz.

209,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Repti-Zoo Termometr z Higrometrem Smart Wi-Fi do Terrarium to nie tylko narzędzie pomiarowe, ale kompleksowe rozwiązanie sterowania warunkami w terrarium, które zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie Twoim egzotycznym zwierzętom i roślinom. Skorzystaj z nowoczesnych inteligentnych technologii, dostępnych od zaraz na każdy telefon korzystających z systemu Android i iOS.

Ogólne zalety w skrócie:
- dokładny i precyzyjny pomiar temperatury i wilgotności
- wyświetlacz LCD
- sonda na kablu
- łączy się przy pomocy Wi-Fi z aplikacją na Twoim telefonie


Co potrafi Termo-higrometr?

- Precyzja pomiaru: Wysoka dokładność i na bieżąco zbierane dane, są solidną i istotną podwaliną do niezawodnego działania aplikacji i jej funkcji. Ponadto stale posiadasz najważniejsze dane o warunkach panujących w Twoim terrarium.
- Wysokiej jakości wyświetlacz LCD: Jasny i czytelny ekran LCD prezentuje aktualne wartości temperatury i wilgotności, umożliwiając szybki odczyt nawet w słabym oświetleniu.
- Sonda na kablu: Elastyczna sonda pomiarowa na wygodnym kablu pozwala na umieszczenie w najbardziej strategicznych punktach terrarium, zapewniając dokładne pomiary.
- Mocowany na przyssawce: Zarówno sonda jak i urządzenie posiada dedykowaną przyssawkę, za pomocą której umieścisz jedno i drugie gdzie chcesz na Twoim terrarium.


Co potrafi aplikacja?

- Zdalne monitorowanie przez aplikację mobilną: Dzięki połączeniu z dedykowaną aplikacją na smartfony, termometr umożliwia śledzenie warunków w terrarium z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stwórz idealne środowisko dla swoich podopiecznych, będąc z dala od domu.
- Automatyczne sterowanie urządzeniami: Aplikacją na podstawie danych zebranych przez termo-higrometr, może kontrolować pracę lamp grzewczych i zamgławiaczy, automatycznie dostosowując temperaturę i wilgotność do ustalonych parametrów. Zakres dopuszczalnej temperatury czy wilgotności, a tym samym działanie lamp grzewczych i foggera, możesz zmieniać zawsze i wszędzie poprzez aplikację
- Funkcja pamięci z wykresami: Aplikacja zapisuje historyczne dane, prezentując zmiany warunków w terrarium w formie przystępnych wykresów. Analizuj i dostosowuj ustawienia, aby zapewnić najlepszą opiekę.


Od teraz nie potrzebujesz już drogich termostatów i higrostatów. Nie potrzebujesz dodatkowych termometrów i higrometrów. Wszystko co potrzebujesz do automatycznego sterowania terrarium masz w swoim telefonie. Masz stały dostęp do danych, a dodatkowo łatwo i szybko zmienisz ustawienia i wszelkie funkcje, bez konieczności zaznajamiania się z instrukcją obsługi kolejnego termostatu... jak to był dotychczas. Dane techniczne: 
- wymiar termometr: 8x4x1cm
- wymiary sonda: 5x1.5x1cm
- długość kabla zasilającego: 150cm
- długość kabla sondy: 185cm

- zakres pomiaru temperatury: 0 - 65 st.C
- zakres pomiaru wilgotności: 10 - 99%
- dokładność temperatury: 1st.C
- dokładność wilgotności: 5%

- aplikacja od Repti-Zoo: YITAN YUN (kod QR znajduje się na opakowaniu)
- kompatybilność aplikacji z systemem Android i iOS

- instrukcja: PL i UK

Uwaga: widoczne na zdjęciu-schemacie lampy i zamgławiacz oraz telefon nie są częścią zestawu. Oferta dotyczy tylko Repti-Zoo Smart Wi-Fi Thermo-hygrometer.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.