Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

H.E.L.P Podłoże Advanced Soil Plants 3l

Kod towaru: Aquael Advanced soil 3l
EAN: 4560191492351
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l
H.E.L.P Podłoże Advanced Soil 3l

H.E.L.P Podłoże Advanced Soil Plants 3l

Kod towaru: Aquael Advanced soil 3l
EAN: 4560191492351

Podłoża akwariowe H.E.L.P. ADVANCED SOIL są doskonale znane i przetestowane przez doświadczonych akwarystów z Japonii i wielu innych krajów świata. Ich receptura powstała na bazie wieloletnich badań i doskonałej znajomości potrzeb organizmów pielęgnowanych w akwariach.

69,80 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Podłoże akwariowe dla roślin H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS to profesjonalne podłoże do zbiorników roślinnych, w tym tak popularnych obecnie akwariów naturalnych. Ma postać czarnych granulek o średnicy od 1 do 4 mm wyprodukowanych wyłącznie z naturalnych, organicznych składników.
Sprawdzona receptura Unikalna receptura sprawia, że podłoża akwariowe H.E.L.P. ADVANCED SOIL – zastosowane zamiast tradycyjnego piasku czy żwiru – umożliwiają szybkie dojrzewanie zbiornika, stabilizację panujących w nim warunków wodnych na idealnym poziomie oraz doskonały rozwój i wzrost roślin i krewetek akwariowych. Idealna struktura podłoży powoduje, że powoli uwalniają zawarte w nich bogactwo składników, dzięki czemu nie wymagają wymieniania i skutecznie działają przez długi czas.Działanie:


Korekta parametrów wody – podłoże aktywnie wpływa na parametry wody akwariowej, dostosowując je do potrzeb roślin wodnych. Pozwala na łatwe utrzymanie twardości węglanowej na poziomie do 3ºd oraz odczynu pH w granicach 5,5–6,5.

Składniki odżywcze – podłoże zawiera bardzo duże ilości stopniowo uwalnianych składników odżywczych zapewniających doskonały wzrost nawet wymagającym gatunkom roślin wodnych czerpiących związki mineralne z podłoża.

Filtracja biologiczna – porowata struktura podłoża czyni je doskonałym siedliskiem dla pożytecznych bakterii filtracyjnych eliminujących z wody związki azotowe i poprawiających jej jakość.

Walory dekoracyjne – ciemny kolor podłoża pozwala na uzyskanie dekoracyjnego wyglądu zbiornika – na tle podłoża soczyście zielone lub intensywnie czerwone liście i pędy roślin są doskonale widoczne i sprawiają wyjątkowo efektowne wrażenie.

Wyprodukowano w Japonii.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Jerzy Kaleta , 2020-12-04 20:30:25

Witam.Czy w/w podloze nie zaszkodzi rybkom akwariowym,lub ktore podłoze Polecacie pod zwir aby nie przeszkadzało to rybkom i pomagało na długo roslinom w akwarium słodkowodnym.Pozdrowienia.jery....

| Witam serdecznie,

Jak każde podłoże akwarystyczne - nie szkodzi rybkom. :)
Podłoże akwarystyczne (jak np: HELP) nie wymaga użycia żwirku. No chyba że mamy tu na myśli względy estetyczne, a te z kolei zalezą od gustu uzytkownika.

Strona: 1