Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Terrario Leather Glove 60cm - rękawice skórzane

Kod towaru: TERRARIO REKAWICE SKORZANE 60CM PARA
EAN: 5905280167052
  • Nowy

Terrario Leather Glove 60cm - rękawice skórzane

Kod towaru: TERRARIO REKAWICE SKORZANE 60CM PARA
EAN: 5905280167052

Rękawice ochronne - przeciw podrapaniom i ugryzieniom przez psy, koty, węże, ptaki drapieżne i inne zwierzęta mogące wyrządzić krzywdę. Doskonałe do zastosowań przy tresurze psów i do zastosowania przez weterynarzy podczas wizyty wyjątkowo agresywnych kotów. Wykonane z grubej skóry, są podszyte wygodnym materiałem. Rękawice mają długość 60cm. 

64,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Rękawice ochronne zaprojektowane z myślą o profesjonalistach zajmujących się opieką nad zwierzętami, w tym tresurą psów, opieką medyczną nad agresywnymi kotami, hodowlą węży oraz ptaków drapieżnych.

- gruba i niezwykle wytrzymała skóra
- długość 60cm
- mocne szwy
- podszyte wewnątrz materiałem

Rękawice zapewniają doskonałą ochronę przed podrapaniami, ugryzieniami i innymi formami kontaktu, które mogą stanowić zagrożenie podczas pracy z różnymi gatunkami zwierząt. Wykonane z wytrzymałej, grubej skóry, rękawice te są nie tylko odporne na przekłucia i rozdarcia, ale również zapewniają użytkownikowi długotrwałe użytkowanie i wygodę.

Wnętrze rękawic zostało wyściełane specjalnym materiałem, który nie tylko zwiększa komfort noszenia, ale również ułatwia utrzymanie higieny poprzez absorpcję potu i zapewnienie lepszej cyrkulacji powietrza.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się tresurą psów, opiekujesz się agresywnymi kotami w klinice weterynaryjnej, hodujesz węże lub ptaki drapieżne, nasze rękawice ochronne stanowią niezbędne wyposażenie, które zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków. Ich uniwersalny design sprawia, że są one idealne dla każdego, kto w swojej pracy narażony jest na kontakt z potencjalnie niebezpiecznymi zwierzętami.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.