Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Aquario BLUE Professional - reduktor z elektrozaworem

Kod towaru: Reduktor Aquario BLUE Prof
EAN: 5905280164358
Reduktor Aquario BLUE Professional z elektrozaworem
Reduktor Aquario BLUE Professional z elektrozaworem
Reduktor Aquario BLUE Professional z elektrozaworem
Reduktor Aquario BLUE Professional z elektrozaworem

Aquario BLUE Professional - reduktor z elektrozaworem

Kod towaru: Reduktor Aquario BLUE Prof
EAN: 5905280164358

Reduktor Aquario Professional to najwyższej jakości produkt, stworzony od początku do końca specjalnie na potrzeby akwarystyki. Cechuje go niezwykła precyzja dawkowania CO2 oraz konstrukcja wykorzystująca sprawdzone w praktyce rozwiązania. Reduktor posiada wbudowane: licznik bąbelków, zaworek precyzyjny, zaworek przeciwzwrotny oraz elektrozawór.

299,98 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Reduktor Aquario Professional to najwyższej jakości produkt, stworzony od początku do końca specjalnie na potrzeby akwarystyki. Cechuje go niezwykła precyzja dawkowania CO2 oraz konstrukcja wykorzystująca sprawdzone w praktyce rozwiązania. Reduktor posiada wbudowane: licznik bąbelków, zaworek precyzyjny, zaworek przeciwzwrotny oraz elektrozawór, czyli najważniejsze elementy zestawu CO2. Dwa zegary wskazują kluczowe parametry układu CO2: ciśnienie wewnątrz butli oraz ciśnienie robocze reduktora. Dzięki temu łatwo przewidzieć zużycie gazu w butli oraz odczytać poziom redukcji jego ciśnienia. Reduktor wykonano z stopu metali odpowiadającego najwyższym wymaganiom technicznym, jednocześnie gwarantując dużą wytrzymałość i niezawodność jego elementów.  Dzięki temu urządzenie zapewnia 100% szczelność oraz wysoką precyzję dawkowania gazu.

W pudełku znajdziemy również poręczny klucz za pomocą którego bez problemu dokręcimy reduktor do butli CO2. 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Grzegorz , 2020-12-31 20:38:38

Witam,posiadam zestaw aquario professional, reduktor z elektrozaworem.Mam za niskie ciśnienie wyjściowe na reduktorze i CO2 nie chce się przebić przez spiek.Jak się reguluje ciśnienie na tym reduktorze?.

| Witam serdecznie,

Ciśnienie robocze jest już wyregulowane na etapie produkcji. Nie powinno się dodatkowo regulować tego parametru. Zestaw jest gotowy do użycia, a jedynej regulacji można poddać przepływający gaz już do zbiornika za pomocą zaworka precyzyjnego.
W przypadku zbyt małego ciśnienia wejściowego zalecamy wymianę butli.


W razie dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji.

Pozdrawiam

Anna Paluch , 2020-11-09 15:46:31

Witam mam reduktor aquario z elektrozaworem jest to drugi reduktor poniewaz pierwszy sie rozpadł.pierwszy reduktor po wymianie na nowa butle pokazywal psi 70 a powinien 50.Teraz z nowym drugim reduktorem jest taka sama sytuacja.czemu.

| Witam serdecznie,

Ciśnienie wskazywane na lewym zegarze jest jak najbardziej ok. Wszystko wskazuje na to iż punkt nabijania gazu dobił nieco więcej gazu do butli co nie wpływa oczywiście na bezpieczeństwo z tego względu iż zawór bezpieczeństwa wytrzymuje znacznie większe ciśnienie. Wskazywane 70psi daje 4.83 BAR a to natomiast w przeliczeniu daje 4.76 ATM .

Miroslaw Maslowski , 2020-11-01 15:59:11

Dzień dobry,
REDUKTOR AQUARIO BLUE PROFESSIONAL Z ELEKTROZAWOREM
Czy mogę regulować ciśnienie robocze tym reduktorem, czy też zawsze pracuje z takim samym ciśnieniem jakie ciśnienie powinien pokazać prawy zegar, gdy butelka jest pełna ?
Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję !

| Reduktor przeznaczony jest do celów akwarystycznych. Ciśnienie robocze jest stałe, jednak możemy regulować ilość bąbelków za pośrednictwem Iglicowego zaworka precyzyjnego, który jest wbudowany bezpośrednio w reduktor.
Odczyt ciśnienia wyjściowego dokonujemy za pomocą manometru umieszczonego na szczycie reduktora (0-2000psi).
Za pomocą manometr umieszczonego z lewej strony reduktora jesteśmy w stanie odczytać ciśnie panujące w butli i tym samym dowiedzieć się kiedy zostanie opróżniona.
Gdy butla jest pełna na zegarze wskaźnik znajduje się na poziomie 50psi (3.45 bar).

Strona: 1