Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Kruger Meier Carbonne - termostat elektroniczny

Kod towaru: KRUGER MEIER CARBONNE TERMOSTAT
EAN: 5905280166741

Kruger Meier Carbonne - termostat elektroniczny

Kod towaru: KRUGER MEIER CARBONNE TERMOSTAT
EAN: 5905280166741

Termostat elektroniczny - akwarystyczny lub do terrarium. Cechuje go niezawodność, niezwykła precyzja oraz duży wyświetlacz aktualnej temperatury. Nadaje się do grzałki akwariowej, wentylatorów chłodzących, kabla grzewczego, maty grzewczej lub żarówek grzewczych. Posiada funkcje grzania lub chłodzenia, a także kalibrację temperatury. Termostat pasuje do wszystkich wtyczek - jest uniwersalny. Z łatwością podłączysz duży trzyżyłowy kabel PL/UE lub płaski kabel, możesz też podłączyć nawet angielskie czy amerykańskie wtyczki. 

49,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- precyzyjna regulacja
- grzanie lub chłodzenie
- ustalasz zakres temperatury np: od 24 do 26 stopni i taką temperaturę termostat będzie utrzymywać w akwarium 
- wodoodporna sonda temperatury
- możliwość skalibrowania temperatury, czyli pracy całego termostatu, dla najlepszej precyzji działania - zawsze nawet po kilku latach od zakupu
- do wtyczek EU, PL, UK i USA


Akwarystyczny - nie przemysłowy:
To jest cecha termostatu, którą powinieneś brać pod uwagę. Termostat zachowuje szczegółową dokładność przy każdym jednym stopniu temperatury, co jest kolosalnie ważne dla Twoich ryb i koralowców lub roślin.

Grzanie czy chłodzenie?
Termostat może odwrócić swoje działanie. Dlatego może sterować chłodzeniem (np: wentylator) lub ogrzewaniem (żarówka, kabel, itp) w zależności czego akurat potrzebujesz. Opcję chłodzenia na pewno docenią posiadacze Aksolotli.

Szybkie programowanie i wyświetlacz LCD:
Programowanie jest skrajnie proste i poradzi sobie z nim każdy, nawet jeśli wcześniej nie korzystał z takich urządzeń. Podczas programowania wyświetlacz będzie Ci pokazywać temperaturę jaką sam ustalasz. Po programowaniu przełączy wyświetlacz na czuwanie, wyświetlając Ci aktualną temperaturę w akwarium. 

Histereza:
To stały tryb działania termostatu. Ale o co w tym chodzi? Ustalasz górną i dolną granicę temperatury np. wody w akwarium. Gdy temperatura spadnie poniżej zaprogramowanej termostat załączy urządzenie grzewcze i będzie tak długo działać, aż osiągnie drugą wartość, maksymalną jaką sam ustawiłeś. 

Czyli. np. korzystasz z termostatu w akwarium i nie chcesz aby temperatura spadła poniżej 24 stopni i taką ustawiasz minimalną temperaturę. Jednocześnie programujesz maksymalną temperaturę na 26 stopni. Termostat nie dopuści aby temperatura w akwarium spadła poniżej 24 stopni i nie przegrzeje więcej niż 26 stopni. Takie wahania temperatury są tym co występuje w naturze, gdzie temperatura przecież nie jest stała, przez wzgląd na na przykład przechodzące przez słońce chmury. 

Kalibracja odczytu. 
W każdym czasie możesz dokonać kalibracji termostatu i jego pomiarów, aby przywrócić jego początkową świetność. Dzięki temu urządzenie może działać maksymalnie precyzyjnie przez wiele wiele lat.

Co mogę podpiąć pod termostat:
- grzałki akwariowe
- chłodziarki
- wentylatory

w terrarium:

- żarówki, emitery ciepła, promienniki, kable grzewcze, maty grzewcze, kamienie grzewcze


Łącznie ich moc (bo możesz podpiąć kilka takich urządzeń na raz - korzystając z rozdzielacza lub listwy) nie może przekroczyć 1500W. To na tyle dużo, że na pewno nie zbliżysz się do tej wartości. Dane techniczne:
- maksymalna moc grzałek, żarówek, kabli, mat grzewczych itp: 1500W
- zakres pracy: -50 do 110 st.C
- dokładność pracy 1st.C
- dokładność pomiaru: 0,1st.C
- długość kabla zasilającego: 100cm
- długość kabla sondy: 100cm


Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.