Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Femanga Pond Repair 2,5kg - krystaliczna woda

Kod towaru: FEMANGA POND REPAIR 2,5 KG
EAN:
  • Nowy

Femanga Pond Repair 2,5kg - krystaliczna woda

Kod towaru: FEMANGA POND REPAIR 2,5 KG
EAN:

Femanga Pond Repair to biologiczny środek do poprawy jakości wody w stawach. Wzbogaca wodę w minerały, wspomaga zdrowie ryb i eliminuje zanieczyszczenia. Redukuje glony bez potrzeby stosowania algicydów. Produkt jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

169,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Femanga Pond Repair to biologiczny środek do kontroli jakości wody. Wspomaga poprawę parametrów wody i tworzy optymalne warunki życia dla wszystkich mieszkańców stawu. Naturalne materiały sprzyjają rozmnażaniu mikroorganizmów rozkładających zanieczyszczenia oraz wzbogacają wodę w cenne minerały, których brakuje w naszej wodzie wyjściowej. Femanga Pond Repair wspomaga zdrowie ryb, pobudza apetyt i intensyfikuje ich barwy. Poziom tlenu jest lekko podwyższony, a zanieczyszczenia są szybciej rozkładane.

Redukcja zanieczyszczeń skutecznie eliminuje glony, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania środków do zwalczania glonów. Produkt nadaje się również do stawów kąpielowych i jest nietoksyczny dla ludzi i zwierząt. Procesowa mętność wody ustępuje po kilku godzinach, tworząc efekt krystalicznej czystości wody. Cząstki zawieszone są wiązane i usuwane przez filtr.

Zastosowanie i dawkowanie
Przy pierwszym użyciu należy dodać 1 kg środka na 40 000 litrów wody stawowej dwa razy w miesiącu. Następnie 1 kg na 40 000 litrów wody stawowej raz w miesiącu. Produkt należy równomiernie rozprowadzić po powierzchni stawu. Przy regularnym stosowaniu woda w stawie stanie się krystalicznie czysta i wolna od glonów. Nie ma potrzeby stosowania algicydów, co sprzyja ochronie mieszkańców stawu i środowiska.

Opakowanie: 2,5kg

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.