Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Femanga Fadenalgen Stopp Speed K 1kg - preparat na glony do oczka wodnego

Kod towaru: FEMANGA FADENALGEN STOPP SPEED K 1 KG
EAN: 4024713315110

Femanga Fadenalgen Stopp Speed K 1kg - preparat na glony do oczka wodnego

Kod towaru: FEMANGA FADENALGEN STOPP SPEED K 1 KG
EAN: 4024713315110

Niezwykle skuteczny preparat na glony nitkowe, korzuchuchowe i inne występujące glony w oczku wodnym i stawie zarybionym rybami ozdobnymi i stawie kąpielowym. Nie tylko zatrzymuje ich wzrost i niszczy tkankę glonów, ale również zapobiega przed ich powstawaniem niszcząc zarodniki glonów. Może być również stosowany w stawach kąpielowych. 

79,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- Skuteczne niszczenie glonów
- zapobiega powrotowi glonów
- do oczka wodnego ozdobnego z rybami (np: karpie KOI)
- do stawów kąpielowych
- reguluje i stabilizuje odczyn pH, KH i GH
- skutecznie działa niezależnie od temperatury wody
- tolerancyjny dla mikroorganizmów, ryb i roślin wodnych.

Widoczne zahamowanie rozwoju glonów i redukcja ich masy już w 3 -4 dni od zastosowania. Niezależnie od tego, najlepiej jest wybrać glony z oczka tyle ile to tylko możliwe, aby preparat był jeszcze skuteczniejszy i mógł "zaatakować" to czego wytępić się nie da ręcznie, czyli zarodniki glonów, glony na dnie i pożywkę dla glonów. Użycie produktu jest niezależne od temperatury.

Fadenalgen Stopp Speed K dostarcza wodzie stawowej niezbędne minerały. Stabilizuje twardość węglanową, ogólną twardość i pH. Zapewnia to bezpieczną zdolność wiązania kwasów i skutecznie zapobiega spadkowi wartości pH. Ponadto, dzięki optymalnym warunkom biologicznym, składniki odżywcze są szybciej przetwarzane, co dodatkowo jeszcze szybciej redukuje glony, gdyż pozbawia je składników odżywczych.

Dzięki temu odciągnięciu składników odżywczych wzrost glonów jest widocznie zatrzymany, a uwalnianie zarodników glonów jest zapobieganie. Fadenalgen Stopp Speed K jest całkowicie wolny od fosforanów i nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt. Może być zatem stosowany również w stawach kąpielowych.

Stosowanie gdy staw posiada glony: Należy dodać 250g Fadenalgen Stopp Speed K na 10.000 litrów wody w stawie. Dawkę należy podawać 2x w miesiącu przy pierwszym zastosowaniu.
Jeśli staw jest wolny od glonów, wystarczy raz w miesiącu połowa dawki do zapobiegania. Dzięki temu państwa staw ogrodowy pozostaje wolny od glonów przez cały rok.
Nie stosować u zwierząt przeznaczonych do produkcji żywności.
Przy prawidłowym użyciu nie stwierdzono skutków ubocznych.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.