Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Chihiros Aqua Soil 3l - podłoże do akwarium roślinnego

Kod towaru: CHIHIROS AQUA SOIL 3L
EAN: 6974333541650

Chihiros Aqua Soil 3l - podłoże do akwarium roślinnego

Kod towaru: CHIHIROS AQUA SOIL 3L
EAN: 6974333541650

Podłoże do akwarium roślinnego i krewetkarium. Posiada odpowiedni poziom nawozów, jest niezwykle porowate, odporne na rozpadanie oraz utrzymuje pH wody lekko kwaśne około 6.8pH. Przyspiesza wzrost roślin i dojrzewanie biologiczne akwarium. 

49,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- doskonała żyzność i świetna wymiana pożywek dla roślin
- naturalny i estetyczny wygląd
- stabilizuje pH i twardość wody
- wspiera rozwój korzeni i bakterii korzystnych dla akwarium
- łatwy w użyciu, nie wymaga wstępnego płukania
- nie rozpada się z czasem
- klaruje wodę

Zastosowanie jest proste i nie wymaga wstępnego płukania produktu. Po "wystartowaniu" akwarium podłoże zapewnia wystarczające składniki odżywcze, dzięki czemu dodatkowe nawozy nie są konieczne na początkowym etapie. Nasz produkt jest doskonały zarówno dla doświadczonych hodowców, jak i dla osób zaczynających swoją przygodę z akwarystyką.

Aqua Soil jest produkowany tak aby granulki posiadały jak największą ilość porów, stając się podobnymi do węgla aktywnego czy ceramiki. Sprzyja to zasiedlaniu się floty bakterii nitryfikacyjnych tych ze szczepu beztlenowców, które nie potrafią rywalizować z tlenowymi, których jest pod dostatkiem w filtrze. Odpowiednia ilość bakterii beztlenowych sprzyja szybszemu i całkowitemu rozkładowi NH3 i NH4, gdzie jak wiesz nie ma tlenu. 

Co więcej, nie tylko dzięki porowatej powierzchni ale również dzięki nieregularnym kształtom podłoże potrafi zatrzymać cząstki organiczne klarując wodę. "Wchłonięta" zawiesina jest z czasem przejadana przez bakterie zamieszkujące Twoje podłoże.

Dodatkową ważną cechą, którą nie możemy pominąć jest jej zdolność do oporu przed rozpadem. Ziemia do roślin wodnych Chihiros jest produkowana przy użyciu autorskiego procesu, który ma doskonałe właściwości antyrozpadające. Jej wskaźnik rozpadu nie przekracza 3%, a w ciągu trzech lat i można ją wielokrotnie używać. Jest specjalnie zaprojektowana dla entuzjastów, którzy lubią eksperymentować z układem swojego akwarium. Krótko mówiąc możesz grzebać ile chcesz, a podłoże nie rozpadnie się. To dość ważne bo rozpadająca się ziemia tworzy nieprzepuszczalną masę, która ni jak nie działa a powoduje tylko glon i brudną wodę. 

Opakowanie: 3l
Kolor: ciemno szary na sucho. pod wodą czarny. 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.