Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Aquabotanique Activ Caps 24 sztuki (nawóz kapsułki)

Kod towaru: Aquabotanique Activ Caps 24szt
EAN: 5909991195397
Aquabotanique Activ Caps 24 sztuki (nawóz kapsułki)

Aquabotanique Activ Caps 24 sztuki (nawóz kapsułki)

Kod towaru: Aquabotanique Activ Caps 24szt
EAN: 5909991195397

24 kapsułki nawozowe dla roślin wodnych o wydłużonym działaniu, nawet do 100 dni.

28,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Zastosowanie:

Kapsułki nawozowe Activ CAPS to stały nawóz o pełnym profilu mikro i makroelementowym w wygodniej do aplikacji formie kapsułek do gruntowych. Nawóz już kilka godzin po umieszczeniu w podłożu zaczyna uwalniać do podłoża składniki odżywcze w sposób powolny i stały przez wiele tygodni. Gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Przyspieszają ukorzenianie się świeżo obsadzonych roślin, poprawiają kondycję wszystkich gatunków roślin. Dzięki formule spowolnionego uwalniania składników odżywczych kapsułki umożliwiają kompleksowe i długotrwałe nawożenie konkretnych grup roślin lub nawet większych pojedynczych roślin. Idealne jako podstawowy system nawozowy dla akwariów typu low-tech, ale także jako uzupełnienie kompleksowego nawożenia w zbiornikach High-Tech.


Sposób użycia: 

Kapsułkę za pomocą długiej pęsety ostrożnie umieścić głęboko w podłożu. Kapsułki umieszczać w odstępie ok. 5cm.


Zanim sięgniesz po toskyczne preparaty antyglonowe mogące jedynie zatruć chemicznie dno, zastanów się czy aby problem rozrostu glonów, częstych chorób ryb, spowolnienia wzostu roślin, gnicia korzeni, zaburzeń w tworzeniu się systemów korzeniowych roślin nie ma przyczyny w starym, lub chemicznie zatrutym dnie akwarium.

Większość problemów zbiornika ma swoją genezę w nieprawidłowej pracy biologicznej podłoża akwarium. Zdrowe dno akwarium to prawidłowo działający cały mikro-ekosystem jakim jest nasze akwarium.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.