Repti-Zoo Desert T5 lamp 54W - świetlówka UVB

Kod towaru: RZ SWIETLOWKA UVB 10.0 54W LLT51054
EAN: 6973448150252

Świetlówka UVB pustynna 10.0 (10%) dedykowana dla wszystkich gadów pustynnych i popularnych żółwi lądowych. Świetlówka posiada standardowe wymiary oraz rozstaw pinów.

99,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

- do terrarium pustynnego
- emituje światło UVB
- emituje światło UVA
- standardowe rozmiary

Dlaczego świetlówka zamiast żarówki?
Świetlówka daje światło UVB na całej swojej długości. Tym samym światło UVB jest dostępne w większej części terrarium (lub w całym w zależności od rozmiarów terrarium) i tak właśnie powinno być! Światło UVB ma być dostępne w każdej części terrarium, nie tylko przy żarówce grzewczej. UVB ma być w strefie ciepłej i zimnej to podstawa, którą wie każdy dobry hodowca.

Światło UVB i UVA w terrarium:
Doskonale stymuluje rozwój gadów pochodzących z rejonów pustynnych i półpustynnych, emitując optymalne dla nich poziomy UVB oraz stanowi źródło niezbędnego promieniowania dla optymalnego metabolizmu wapnia. Promieniowanie UVA stymuluje apetyt, aktywność i zachowania rozrodcze. Wysoki poziom promieniowania UV korzystnie wpływa na gady, które w warunkach naturalnych otrzymują wyjątkowo sporą dawkę tego promieniowania z powodu niskiej wilgotności, braku chmur oraz z powodu braku roślinności stwarzającej zacienione miejsca. Pełna skuteczność do 50cm.

Dane techniczne:
- grubość: T5 16mm
- długość: 115cm
- moc: 54W
- skala UVB 10% 10.0
- skala UVA 33%

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.