• Nowy

Twinstar Light 120B II - lampa LED 120cm ze sterownikiem

Kod towaru: TWINSTAR II 120B
EAN: 8809417579152

Nowa seria lamp TWINSTAR II dla wymagających użytkowników. Pełna paleta barw RGB, funkcja Dzień/Noc, sterowanie jasnością, wysoka moc i strumień świetlny, ciepła biel diod White i odpowiednio zbilansowane kolory - tych cech poszukują wytrawni akwaryści roślinni, aquascape'rzy i miłośnicy paludariów. Doskonałe światło dla roślin opakowane jest w zgrabną obudowę. Najlepsze oświetlenie, lampa LED do akwarium roślinnego.

619,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Światło dla roślin:
Efekty są powalające! Lampę serii B wyposażono w kolorowe diody RGB i White, zachowując odpowiedni balans dla najlepszych efektów. Emitowane światło jest nie tylko przyjemne dla ludzkiego oka, nie tylko dodaje barw wszelkim roślinom zielonym i czerwonym ale przede wszystkim dostarcza pełnej palety kolorów dla lepszego wzrostu roślin. Szeroka skala barw wysoce owocnie wpływa na rośliny, a te odwdzięczają się mocną, krępą i bogatą budową. 

Technologia LED:
Do konstrukcji profesjonalnego oświetlenia wykorzystano najnowsze technologie i osiągnięcia w dziedzinie światła LED. Źródła światła posiadają najwyższy współczynnik CRI 100, który w pełni oddaje naturalne kolory, a dodatkowe diody RGB wzmacniają ubarwienie roślin i ryb jednocześnie wpływając na doskonałą przejrzystość wody. Oferowany przez lampę zakres światła 400nm - 700nm stanowi pełna skalę barw światła widzialnego i jest najlepszym bogatym światłem dla fotosyntezy roślin.

Sterowanie:
Za pomocą pilota umieszczonego na kablu szybko ustawisz tryb Dzień/Noc oraz dobierzesz jasność oświetlenia. Funkcja Dzień/Noc to nie ordynarne włącz/wyłącz, które stresuje ryby. Lampa w tym trybie delikatnie rozświetla się i pomału przygasa emitując naturalny cykl (wschód i zachód) dnia.

Elegancka obudowa:
W paru słowach: nie duża, nie narzucająca się, prosta i elegancka. Co tu dużo pisać lampa jest ładna. Jednakże, jej prosta budowa powoduje, że to nie ona, a Twoje piękne akwarium przykuwa wzrok. Tego oczekujemy od obudowy. 

Nóżki:
Lampę stawiamy na krawędziach akwarium. Nóżki umożliwiają zainstalowanie lampy na akwarium o 120cm szerokości.

Dane techniczne:
- dedykowane do akwarium: 120cm szerokości
- temperatura barwy diod White: 6500K plus dodatkowe, zielone, czerwone, niebieskie.
- moc: 51W
- strumień świetlny: 3200lm
- wymiary obudowy: 113x6x1,5cm
- wysokość lampy na nóżkach: 6cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.