Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Aquael Ultra Heater D&N 50W - grzałka do akwarium

Kod towaru: GRZALKA ULTRA HEATER D&N 50W
EAN: 5905546335928

Aquael Ultra Heater D&N 50W - grzałka do akwarium

Kod towaru: GRZALKA ULTRA HEATER D&N 50W
EAN: 5905546335928

Grzałka ULTRA HEATER Day&Night to nowoczesna grzałka odwzorowująca cykl dobowy w nietłukącej się obudowie z tworzyw sztucznych, wyposażona w precyzyjny (±0,25°C), elektroniczny termostat, wbudowany termometr oraz alarm przed przegrzaniem. Są idealne również dla żółwi wodnych i dużych ryb. Nie parzą i można bezpiecznie umieszczać je nawet w zbiornikach z wyjątkowo wrażliwymi mieszkańcami.

128,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Funkcja D&N (Day & Night)
Nowatorska cecha, która umożliwia odzwierciedlenie naturalnego cyklu dobowego w akwarium. Grzałka automatycznie dostosowuje temperaturę wody, imitując chłodniejsze noce i cieplejsze dni. Pomaga w stworzeniu bardziej naturalnego i stabilnego środowiska dla ryb oraz roślin wodnych, wspierając ich naturalne cykle życiowe i zachowania. D&N przyczynia się również do lepszego rozwoju biologicznego ekosystemu w akwarium, co ma pozytywny wpływ na ogólną kondycję i wygląd akwarium.

Wygodna obsługa
Do regulacji grzałki służy wyjątkowo wygodny system ONE-TOUCH składający się z pojedynczego przycisku i wieńca z diod LED wskazujących aktualną oraz zaprogramowaną temperaturę. 

Elektroniczny termostat
Działa z wyjątkowa precyzja +/- 0,25°C utrzymując stałą temperaturę w akwarium, co zapewnia komfort termiczny nawet najbardziej wrażliwym gatunkom zwierząt akwariowych.
 
Zakres regulacji temperatury
Zawiera się w przedziale od 20 do 33°C, co umożliwia wykorzystanie grzałki do leczenia wielu chorób ryb np. tzw. „ospy rybiej”. ULTRA HEATER posiada również wbudowany system zapobiegania przed przegrzaniem wody w czasie upałów.

Nietłukąca się obudowa
Grzałki ULTRA HEATER doskonale nadają się do zbiorników z dużymi, silnymi rybami, a nawet żółwiami wodnymi. Są przy tym w pełni bezpieczne i nie parzą mieszkańców akwarium, nawet tak wrażliwych jak zbrojniki czy płaszczki.

Dwustronny wieszak
Dodatkowym atutem jest funkcjonalny, dwustronny wieszak, który umożliwia łatwą i bezpieczną instalację w każdym akwarium.

Ochrona przed przegrzaniem
Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia wbudowany wyłącznik termiczny, który chroni przed przegrzaniem. Grzałka posiada również czytelne wskaźniki, które informują o aktualnej temperaturze wody oraz o zaprogramowanej temperaturze, co umożliwia łatwą kontrolę i dostosowanie do indywidualnych potrzeb akwarium.

Szeroka gama zastosowań
Grzałka sprawdzi się zarówno w akwariach słodkowodnych, jak i morskich. Będzie też doskonałym wyborem dla paludariów i akwaterrariów, a także dla basenów terrarystycznych.

Niezwykle płaski profil
Jej super płaska forma pozwala na dyskretne umiejscowienie w zbiorniku, minimalizując wpływ na aranżację i zapewniając niezakłócony widok na podwodny świat.

Dane techniczne:
- Moc: 50W
- Do zbiornika: 15 - 50l
- Zakres temperatury: 20-33 st.C
- Długość: 16,3cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.