Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Chihiros NOVA 1 Marine LED - oświetlenie do akwarium morskiego

Kod towaru: CHIHIROS NOVA 1
EAN: 6974333541162

Chihiros NOVA 1 Marine LED - oświetlenie do akwarium morskiego

Kod towaru: CHIHIROS NOVA 1
EAN: 6974333541162

Lampa Chihiros NOVA 1 Marine LED to profesjonalny system oświetlenia LED do akwarium morskiego, który zapewnia możliwość regulacji, dużą moc i bogate spektrum światła. Panel oświetleniowy posiada 8 rodzajów kolorowych diod LED. Kolor i intensywność światła można ustawiać według upodobań za pomocą Bluetooth oraz aplikacji. Oświetlenie Chihiros NOVA 1 zostało wyposażone w system chłodzenia, który pomaga utrzymać optymalną temperaturę diod LED i chroni lampę przez przegrzaniem.

1 799,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Soczewki półkuliste w diodach LED
Oświetlenie Chihiros Nova 1 zostało wyposażone w soczewki półkuliste dla każdej z 8 typów diod. Soczewki te idealnie rozprowadzają światło bez utraty jego intensywności oraz chronią diody przed parującą wodą. Panel świetlny oferuje różne rodzaje kolorów, które są idealne do wybarwienia korali i ryb. Dla każdego pojedynczego koloru można dostosować optymalną intensywność według swoich preferencji.

Możliwość kontroli za pomocą Bluetooth i aplikacji
Za pomocą wbudowanego kontrolera Bluetooth oraz aplikacji My Chihiros możesz z łatwością zmienisz kolor i natężenie światła według własnych upodobań i uzyskasz idealny wygląd zbiornika! Przy użyciu kilku kliknięć w aplikacji możesz ustawić wschody i zachody słońca, co jest znacznie bardziej korzystane dla ryb niż nagłe włączanie i wyłącznie światła. 

Lampa gotowa do montażu
W zestawie z lampą znajdują się wszystkie elementy niezbędne do jej montażu nad akwarium. Mocowanie lampy jest proste i wygodne. Istnieje możliwość dokupienia oryginalnego stojaka Chihiros, który pozwala mocowanie lampy na krawędzi zbiornika.

Trwała obudowa i system chłodzenia
Panel świetlny Chihiros NOVA 1 jest wyposażony w solidną obudowę i system chłodzenia, które pomagają utrzymać optymalną temperaturę diod LED i zapewniają ich długą żywotność. Obudowa została zaprojektowana z użyciem siatki i silnej wentylacji, które skutecznie odprowadzają ciepło. Wentylator jest w pełni kontrolowalny za pomocą aplikacji i można go przyciemnić lub wyłączyć w chłodniejsze dni, kiedy wentylacja nie jest potrzebna.

Dane techniczne
- Do zbiornika o długości: 45 - 60cm
- Ilość diod: 61 szt.
- Strumień świetlny: 3800 lm
- Moc: 126W
- Wymiary lampy: 18 x 18 x 4cm

Oferta nie obejmuje widocznego na zdjęciach stojaka do mocowania krawędziowego!

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.