Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W

Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę do 200W

Kod towaru: RZ oprawa RL02LB BLACK
EAN: 6970211806576

Oprawka z metalowym kloszem RL02LB producenta Repti-Zoo. Doskonale sprawdza się do bezinwazyjnego montażu żarówki grzewczej w każdym terrarium. Wytrzymuje wysokie temperatury i posiada standardowy gwint e27.

91,00 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Lampy Repti-Zoo serii RL - B
Oprawka umożliwia łatwe zainstalowanie każdej żarówki grzewczej o mocy do 75W w każdym terrarium. Jej długi metalowy klosz pozwala po prostu umieścić żarówkę na terrarium, separując żarówkę od powierzchni terrarium. Odpowiednich rozmiarów klosz zasłania światło tak aby nie docierało ono do oczu użytkownika, lecz było skierowane i maksymalnie skupione w kierunku wybiegu zwierzęcia.

Wykonana jest w całości z wysokiej klasy stopów metali, które doskonale odprowadzają ciepło żarówek, a ich wewnętrzna wysoko-polerowana powierzchnia doskonale ukierunkowuje światło oraz wzmacnia emisję fal UVi fal grzewczych, redukując jego straty. Konstrukcja lampy posiada specjalne otwory wentylacyjne, dbając o długą żywotność każdej z żarówek.

Lampa RL02LB: 
Estetyczna lampa mogąca pomieścić większość żarówek grzewczych, emiterów ciepła i halogenów grzewczych oraz wszystkie żarówki UVB. Lampa polecana do pracy z żarówkami UVB, ze względu na sporą wysokość. Świetnie sprawdza się też przy pracy z mocną żarówką grzewczą sprzyjając tworzeniu wysypy ciepła.

Oprawka ceramiczna znajdująca się wewnątrz lampy pozwala zastosowanie żarówki grzewczej do maksymalnej mocy 150W o standardowym gwincie e27.

Krótki opis lamp serii RL z wyszczególnieniem ich zastosowania:
- RL01B: tworzy punkt ciepła w terrarium, do halogenów i żarówek grzewczych
- RL02B: rozprowadza ciepło na większej przestrzeni, niż RL01B. Polecana do żarówek grzewczych, podczerwonych i emiterów ciepła.
- RL02LB: lampa przystosowana do pracy z żarówkami UVB o każdej mocy. Może pracować również z żarówkami grzewczymi.
- RL03B: rozprowadza ciepło po sporej powierzchni terrarium, większej niż lampa RL02B. Polecana do żarówek grzewczych o każdej mocy. 

Dane techniczne:
- wymiary zewnętrzne: średnica 21cm x wysokość 27cm
- w klosz zmieści się żarówka o maksymalnych wymiarach:  średnica 19 x wysokość 22cm
- maksymalna moc żarówki 200W


Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.