Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę 75W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę 75W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę 75W
Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę 75W

Repti-Zoo Oprawka z kloszem na żarówkę max. 75W i UVB

Kod towaru: RZ Oprawa Dome RL04D
EAN: 6970211805593

Oprawka z metalowym kloszem rl04d producenta Repti-Zoo. Doskonale sprawdza się do bezinwazyjnego montażu żarówki grzewczej I uvb w każdym terrarium. Wytrzymuje wysokie temperatury i posiada standardowy gwint e27.

79,49 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Oprawka umożliwia łatwe zainstalowanie każdej żarówki grzewczej do mocy 75W w każdym terrarium. Jej długi metalowy klosz pozwala po prostu umieścić żarówkę na terrarium, separując żarówkę od powierzchni terrarium, dodatkowo klosz zasłania światło tak aby nie docierało ono do oczu użytkownika, było skierowane imaksymalnie skupione w kierunku wybiegu zwierzęcia.

Wykonana jest w całości z wysokiej klasy stopów metali, które doskonale odprowadzają ciepło żarówek, a ich wewnętrzna wysoko-polerowana powierzchnia doskonale ukierunkowuje światło oraz wzmacnia emisję fal UV, redukując jego straty. Konstrukcja lampy posiada specjalne otwory wentylacyjne, dbając o długą żywotność każdej z żarówek.

Oprawka ceramiczna znajdująca się wewnątrz lampy pozwala zastosowanie żarówki grzewczej do maksymalnej mocy 75W o standardowym gwincie e27.

Do jakich żarówek pasuje lampa rl04D?
- grzewcze, podczerwone, nocne i neodymowe do 100W mocy. Każdego producenta (repti-zoo, komodo, terrario, exo terra, super reptile, trixie)
- żarówki UVB kompaktowe  - spiralne. Każda moc 13W, 15W, 25W, 26W i każda emisja UVB 5.0 i 10.0. Każdy producent (repti-zoo, komodo, wacool, terrario, super reptile, exo terra)
- halogeny i metahalogeny do 75W mody. Każdego producenta (repti-zoo, komodo)
- lampy żarowo-rtęciowe SuperSun do 75W. Marka: repti-zoo

Z czego jest wykonana?
- klosz lampy wykonany jest z aluminium, gwarantując w ten sposób odporność na rdzewienie i wysokie temperatury.
- oprawka wykonana jest z ceramiki. Doskonale odprowadza ciepło generowane przez żarówkę.

Jaki ma gwint?
Standardowy gwint e27, zwany również dużym gwintem.

Dane techniczne:
- wysokość całej lampy: 20cm
- wysokość klosza wewnątrz 12cm (bez gwintu)
- średnica zewnętrzna: 14cm
- średnica wewnętrzna: 12.5cm

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm.Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.