Komodo Clamp Lamp - kompletna lampa max. 60W

Kod towaru: KOM LAMPA SET 60W 82301
EAN: 701029823013

Terrarystyczna lampa wyposażona w mocny uchwyt zaciskowy. Białe pokrycie wewnętrznej części wzmacnia odbicie fal światła, w tym podczerwonego i UVA. Posiada standardowy gwint e27, zwany dużym gwintem. Gruba ceramiczna oprawka oraz stal klosza lampy umożliwia stosowanie żarówek, generujących ekstremalnie wysokie temperatury. 

116,99 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Do jakich żarówek dedykowana jest lampa?
Wszystkie żarówki grzewcze, podczerwone i emitery ciepła i halogeny grzewcze marki Komodo, Repti-Zoo, Super Reptile, Exo Terra.

Jaka maksymalna moc?
W lampie można zainstalować żarówkę nie mocniejszą niż 60W

Uchwyt zaciskowy:
To rewelacyjne udogodnienie! Uchwyt umożliwia zamontowanie lampy na każdej powierzchni np: krawędź akwarium dla żółwia czy płyty OSB. 
Ważną zaletą uchwytu jest przegub kulowy, na którym się znajduje. Za jego pomocą, możesz skierować światło w dowolnym kierunku.

Wieszak:
W lampie standardowo jest zamontowany wieszak. Możesz go wykorzystać do podwieszania lampy. To Ty decydujesz z którego sposoby montażu będziesz korzystać. Wieszak jak i uchwyt zaciskowy możesz łatwo zdemontować.

Materiały:
Klosz lamy został wykonany z odpornej na wysokie temperatury stali. Wykończenie w wysokim połysku nadaje elegancji lampy. Analogniecznie odporna jest oprawka ceramiczna. Całość doskonale odprowadza ciepło, dbając o żywotność zestawu, jak i żarówki. 

Dane techniczne:
- maksymalna moc żarówki 60W
- wymiary: 15cm średnica x 19 cm wysokość
- długość kabla: 150cm

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.