Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Shizen Essence J-roots XS - mini korzenie japońskie Mizube i Ryuboku

Kod towaru: KORZEN JAPONSKI MINI
EAN: 5905280168349

Shizen Essence J-roots XS - mini korzenie japońskie Mizube i Ryuboku

Kod towaru: KORZEN JAPONSKI MINI
EAN: 5905280168349

Korzeń do akwarium japoński. Idealny do stylu "akwarium naturalne" oraz rozwinięć tego stylu "Mizube" i "Ryuboku". Korzenie rozmiaru XS są polecane do akwarium 20 - 30l. Oczywiście korzenie można używać również w terrarystyce. A w szczególności polecane są do paludariów.

19,99 zł
W oczekiwaniu na dostawę

Produkt nie jest już dostępny

Zapisz się by otrzymać informacje gdy produkt będzie ponownie dostępny

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- do akwarium od 10l do 30l
- ręcznie selekcjonowane i przycinane przez artystów znających sens akwarystyki
- specjalnie do "akwarium naturalnego" "Mizube" i "Ryuboku"


Poszukujesz doskonałego dodatku do swojego akwarium, który podkreśli jego unikalny charakter? Shizen Essence J-roots to specjalnie wyselekcjonowany korzeń do akwarium został przycięty tak, by doskonale wpasować się w style Ryuboku, Mizube oraz akwarium naturalne.

W stylu Ryuboku, gdzie dominuje finezyjna kompozycja korzeni i kamieni tworząca podwodne pejzaże, nasz korzeń doda głębokości i realizmu twojemu zbiornikowi. Każda sztuka pozwoli Ci zbudować spektakularny podwodny taniec poskręcanych korzeni tworzących unikatowy krajobraz.

W stylu Mizube, gdzie korzenie i rośliny mogą swobodnie wystawać poza powierzchnię wody, ważne jest aby znaleźć korzeń dynamiczny o bezkompromisowym kształcie. Dlatego korzenie Shizen Essence J-roots muszą być odpowiednio przycięte przez kogoś kto wie o co w tym wszystkim chodzi i przez kogoś kto potrafi sobie wyobrazić jak finalnie będzie wyglądać akwarium na podstawie danego korzenia. 

W akwarium naturalnym, który stawia na prostotę, bujną roślinność i bliskość z naturą, nasz korzeń stanie się centralnym punktem, dodając ciepła i autentyczności.

Korzenie idealnie nadają się do obsadzenia anubiasami, mchami, bucephalandra i innymi tego typu roślinnością.

Liczne zagięcia, poskręcania rozgałęzienia dodają optycznie objętości akwarium. Mnogość szczegółów sprawi, że nawet Ty, twórca Twojego własnego szkiełka, będziesz w stanie gapić się w swoje akwarium godzinami, za każdym razem odnajdując pewien szczegół, o którym dotychczas nie miałeś pojęcia. 

A co z terrarystyką?
Wiadomo. Korzeń jest sterylny. możesz go używać w terrarium z gadami, jak z rybami i wszelkim innym życiem. Używaj w terrarium tropikalnym albo pustynnym. Jesteśmy pewni, że korzenie Shizen Essence J-roots przypadną do gustu twórcom paludariów, którzy z akwarystyką zwłaszcza naturalną mają wiele wspólnego. 


Korzeń jest produktem naturalnym. Korzenie wysyłamy losowo. Każdy jest dobrany i przycięty ręcznie. Kształty mogą się różnić oraz nieznacznie kolory. 

Wymiary korzenia XS
- wysokość od 10cm do 20cm
- szerokość podstawy od 5 do 10cm
- szerokość korony od 8 do 15cm

Czasem zdarzają się specjalnie pozostawione dłuższe odgałęzienia. Pamiętaj że zawsze możesz przyciąć korzeń do Twojego szkła

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.