Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Furrever Friends Miku Canals Blue - klatka dla gryzoni kompletny zestaw

Kod towaru: KLATKA FURREVER FRIENDS MIKU CANALS BLUE
EAN: 5905280165874

Furrever Friends Miku Canals Blue - klatka dla gryzoni kompletny zestaw

Kod towaru: KLATKA FURREVER FRIENDS MIKU CANALS BLUE
EAN: 5905280165874

Kompletna klatka z kanałami- pełen zestaw dla myszy i chomików i innych małych gryzoni. Zestaw Miku Canals łączy estetykę z wytrzymałością oraz dbałością o zdrowie małego zwierzaczka. Co więcej, korzystanie z tej klatki jest proste i może być obsługiwane przez najmłodszych miłośników zwierząt domowych.

169,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Zapraszamy wszystkie myszki i chomiki do świata przygód i wygód, gdzie każdy mały gryzoń czuje się jak król w swoim zamku! Nasza klatka "Miku Canals" to nie tylko dom dla Twojego puchatego przyjaciela, ale całe królestwo rozrywki i komfortu.

Zestaw zawiera:
- zestaw rur, kolanek i łączników do utworzenia "kanałów"
- klatka metalowa
- kuweta (spód) do klatki na trociny
- domek
- podest "piętro pierwsze"
- schodki
- miskę na pokarm
- poidełko
- kołowrotek

Sieć Kanałów Podmiejskich: Zewnętrzne kanały to nie tylko świetna zabawa dla obserwatorów, ale przede wszystkim miejsce do eksplorowania dla potrzebujących wybiegania się małych i wiecznie aktywnych gryzoni.
Królewski Domeczek: Ten miniaturowy pałac w kształcie wiejskiej chaty jest idealnym azylem dla Twojego małego przyjaciela. Może się w nim schować, odpocząć po całym dniu biegania w kołowrotku lub po prostu zaszyć się z zapasem przysmaków.
Kołowrotek Sportowy: W naszej klatce znajdziesz kołowrotek, który nie tylko zapewni rozrywkę Twojemu gryzoniowi, ale także pozwoli mu utrzymać formę. Przygotuj się na nieskończone maratony w miejscu!
Wyspecjalizowana Restauracja: Rogowa miska na jedzenie, gdzie serwowane są najświeższe, najlepsze przysmaki. Kto powiedział, że gryzonie nie mogą być smakoszami? Dodatkowo w zestawie znajduje się poidełko dla gryzoni.
Trójpoziomowe Mieszkanie z Widokiem: Dzięki podestowi, nasza klatka oferuje dodatkową przestrzeń, z której rozciąga się widok na cały pokój. To nie tylko idealne miejsce na domek ale również przestrzeń do wspinaczek i akrobacji cyrkowych.
Zjeżdżalnia Schodowa: Kto powiedział, że do domku nie można wejść z przytupem? Nasza zjeżdżalnia-schodki to nie tylko praktyczny element, ale też świetna zabawa dla Twojego gryzonia.

Wymiary: 65x31x40cm

Dla jakich zwierzątek nadaje się Miku Canals?

- chomiki (wszystkie popularne odmiany)
- myszy
- szczury karłowate
- myszoskoczki
 

Z "Miku Canals" każdy dzień Twojego małego przyjaciela będzie pełen przygód, zabawy i królewskiego relaksu. Nasyp trocin i obserwuj, jak Twoje zwierzę rządzi swoim małym królestwem!

Uwaga: widoczne za zdjęciach pluszowe myszki, zrębki drewniane (peak wilderness) oraz karma nie jest obiektem sprzedaży. 

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.