Dogario Bonni Byczy Bekon 30 - 40cm - czips wołowy XXL

Kod towaru: GRYZAK BYCZY BEKON 30 - 40CM
EAN: 5905280166024

Bekon jaki my człowieki znamy z jajecznicy - jest słony, chrupiący i pyszny! Taki sam jest ten gryzak suszony - podwędzany dla psów. Z jedną małą różnicą: ten gryzak to 100% mięso wołowe, a nie wieprzowe. Byczy Bekon to duży plaster suszonego chrupiącego mięsa sprawiającego najwięcej radości z gryzienia każdemu średniemu i większemu pieskowi. Spośród wszystkich suszonych mięs, które są zawsze bardzo pyszne, ten jest najsmaczniejszy!

4,49 zł

Nie otrzymasz monet za ten produkt.

Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 99 zł

Opis

Prasowane, chrupiące i smakowite mięso wołowe - Byczy Bekon. 

- giganty sztuki od 30 do 40cm!
- dla średnich i dużych psów
- twardy i chrupiący
- długie godziny rozgryzania
- ekstra ekstra ekstra smaczny

Dla jakiego psa "bekon" wołowy? Jak to ugryźć?
Bekon, choć może się wydawać niepozorny, jest bardzo twardy. Jego budowa to mięsień gładki, który jest bardzo "zbitym" mięsem. Całość mocno chrupie, a kształt paska pozwala na dłuższą zabawę i ułatwia dobranie się do niego zębami. Byczy Bekon polecany jest dla średnich i dużych psów.

100% naturalna krówka:
- bez konserwantów
- bez soli i przypraw
- bez polepszaczy
- nie jest bielone
- nie smarowane farbą wędzarniczą
- nie pakujemy suszonek w torbę foliową!!

Wszystkie gryzaki Dogario trzymamy luzem i tylko do transportu pakujemy:
Każde suszone mięso powinno być trzymane w pomieszczeniach sterylnych, ciepłych i o dużym przepływie powietrza. Jeżeli ktoś pakuje suszone gryzaki w folię; zamyka je i całkowicie odcina dopływ powietrza. Powoduje to narastanie pleśni i grzybów niebezpiecznych dla zwierzaka. Może się to skończyć biegunką! lub wizytą u weterynarza. Dodatkowo gryzak taki mięknie i nie sprawie już tyle frajdy.


Dlaczego gryzienie jest takie ważne? To naturalna potrzeba twojego psa!

Gryzę bo lubię!
Każdy kudłatek uważa, że najlepsza zabawa na świecie to gryzienie i bieganie. Skoro zostaje sam w domu lub jesteś zajęty to daj mu coś do gryzienia. Niech się psiak zajmie sobą.

Twój pies gryzie róg stołu albo buty?
Nie wiń go za to. Ma w genach gryzienie - czyści w ten sposób zęby i sprawia mu to wiele radości. Podrzuć mu naturalny gryzak, a zostawi Twoje buty w spokoju. Już jeden bekon potrafi zaspokoić potrzeby psa na parę dni!

Dentysta poleca:
Gryzienie usuwa kamień nazębny. To dość istotne, gdyż nadmiar kamienia szybko doprowadza do zapalenia dziąseł. W przypadku ostrego zapalenia nie obejdzie się bez wizyty u weterynarza, które w ekstremalnych przypadkach kończy się wyrywaniem zębów. Dlatego lepiej podać coś do gryzienia, choćby raz na tydzień, niż wydawać majątek na leczenie zębów.

Zdrowy kąsek:
Gryzak wykonany jest z wysokiej jakości mięsa wołowego pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu jest pełen białka i składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju psiaka. Gryzaki są wolne od sztucznych dodatków, barwników, wybielaczy czy konserwantów. Jest wolno suszone gorącym powietrzem. Lekko podwędzone i podpalone dla uwolnienia smaków.


Byczy Bekon wołowy jest produktem naturalnym. Wielkość waga i kształt mogą się od siebie różnić.
Rozmiar XXL oznacza plaster prasowanego mięsa ciętego na kawałki o długości od 30 do 40cm i szerokości od 4 do 8cm
Oferta dotyczy jednej sztuki.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.