Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Dogario Bonni Beef Throat - chrupki gryzak 3 sztuki

Kod towaru: GRYZAK TCHAWICA CIETA X 3 SZTUKI
EAN: 5905280165102

Dogario Bonni Beef Throat - chrupki gryzak 3 sztuki

Kod towaru: GRYZAK TCHAWICA CIETA X 3 SZTUKI
EAN: 5905280165102

Tchawica wołowa to doskonały gryzak dla psów i świetny czas zabawy. Naturalny gryzak sprawi, że Twój pies zajmie się gryzieniem i da Ci dłuższą chwilę spokoju. Idealny kiedy wychodzisz z domu lub jako smaczna przekąska. Tchawica jest suszona i tylko delikatnie podwędzane dla lepszego smaku i zapachu. Tchawice w rozmiarze średnim 8cm. Oferta dotyczy 3 sztuk!

3,19 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- 3 sztuki w zestawie
- chrupciate i twarde
- wiele godzin zabawy 
- dla małego i średniego psa

Dla jakiego psa tchawica wołowa? Jak to ugryźć?
Tchawica, choć może się wydawać niepozorna, jest bardzo twarda. Jej budowa to chrząstki, wiązadła i mięśnie gładkie. Całość mocno chrupie, a kształt "rurki" pozwala na dłuższą zabawę i ułatwia dobranie się do niej zębami. Właśnie dzięki temu unikalnemu kształtowi, mimo swojej twardości, może być polecana wszystkim psom. 

100% naturalna krówka:
- bez konserwantów
- bez soli i przypraw
- bez polepszaczy
- nie jest bielone
- nie smarowane farbą wędzarniczą
- nie pakujemy suszonek w torbę foliową!!

Wszystkie gryzaki Dogario trzymamy luzem i tylko do transportu pakujemy:
Każde suszone mięso powinno być trzymane w pomieszczeniach sterylnych, ciepłych i o dużym przepływie powietrza. Jeżeli ktoś pakuje suszone gryzaki w folię; zamyka je i całkowicie odcina dopływ powietrza. Powoduje to narastanie pleśni i grzybów niebezpiecznych dla zwierzaka. Może się to skończyć biegunką! lub wizytą u weterynarza. Dodatkowo gryzak taki mięknie i nie sprawie już tyle frajdy.


Dlaczego gryzienie jest takie ważne? To naturalna potrzeba twojego psa!

Gryzę bo lubię!
Każdy kudłatek uważa, że najlepsza zabawa na świecie to gryzienie i bieganie. Skoro zostaje sam w domu lub jesteś zajęty to daj mu coś do gryzienia. Niech się psiak zajmie sobą.

Odpowiednie rozładowanie energii
Każdy posiadacz psa wie, że czworonóg to prawdziwy wulkan energii. Dostarczanie psom aktywności to priorytet dla ich posiadaczy. Gryzienie pozwala na rozładowanie nadmiaru energii, która jest niezbędna zwłaszcza dla tych psów, które nie mają wystarczającego ruchu na świeżym powietrzu.

Twój pies gryzie róg stołu albo buty?
Nie wiń go za to. Ma w genach gryzienie - czyści w ten sposób zęby i sprawia mu to wiele radości. Podrzuć mu naturalny gryzak, a zostawi Twoje buty w spokoju. Już jedna tchawica potrafi zaspokoić potrzeby psa na parę dni!

Gryzak jako nagroda. Niech umysł odpocznie.
Naturalny gryzak świetnie się sprawdzi jako nagroda po dłuższym treningu wymagającym uwagi i skupienia psa. Bawiąc się gryzakiem pies całkowicie odda się tej czynności, a jego umysł będzie skupiony tylko na gryzaku co pozwoli utrwalić mu wcześniejsze informacje. To jakby odpoczynek dla umysłu po wyczerpujących ćwiczeniach. Odpowiednia chwila wytchnienia jest równie ważna jak samo ćwiczenie!

Dentysta poleca:
Gryzienie usuwa kamień nazębny. To dość istotne, gdyż nadmiar kamienia szybko doprowadza do zapalenia dziąseł. W przypadku ostrego zapalenia nie obejdzie się bez wizyty u weterynarza, które w ekstremalnych przypadkach kończy się wyrywaniem zębów. Dlatego lepiej podać coś do gryzienia, choćby raz na tydzień, niż wydawać majątek na leczenie zębów.

Zdrowy kąsek:
Gryzak wykonany jest z wysokiej jakości mięsa wołowego pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu jest pełen białka i składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju psiaka. Gryzaki są wolne od sztucznych dodatków, barwników, wybielaczy czy konserwantów. Jest wolno suszone gorącym powietrzem. Lekko podwędzone i podpalone dla uwolnienia smaków.


Tchawica wołowa jest produktem naturalnym. Wielkość waga i kształt mogą się od siebie różnić.
Rozmiar średni oznacza tchawicę ciętą na kąski o długości 8cm. Średnica od 4 do 6cm. Waga 20g - 35g
W zestawie 3 sztuki.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.