Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Dogario Bonni Beef Throat XXL - chrupki gryzak 40cm - 50cm

Kod towaru: GRYZAK TCHAWICA CALA 1 SZTUKA
EAN: 5905280164013

Dogario Bonni Beef Throat XXL - chrupki gryzak 40cm - 50cm

Kod towaru: GRYZAK TCHAWICA CALA 1 SZTUKA
EAN: 5905280164013

Tchawica wołowa to doskonały gryzak dla psów i świetny czas zabawy. Naturalny gryzak sprawi, że Twój pies zajmie się gryzieniem i da Ci dłuższą chwilę spokoju. Idealny kiedy wychodzisz z domu lub jako smaczna przekąska. Tchawica jest suszona i tylko delikatnie podwędzane dla lepszego smaku i zapachu. Tchawice w rozmiarze XXL od 40cm do 50cm.

6,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

- giganty sztuki nawet do 50cm!
- dla dużych psów
- twarda i krucha
- długie godziny rozgryzania

Dla jakiego psa tchawica wołowa? Jak to ugryźć?
Tchawica, choć może się wydawać niepozorna, jest bardzo twarda. Jej budowa to chrząstki, wiązadła i mięśnie gładkie. Całość mocno chrupie, a kształt "rurki" pozwala na dłuższą zabawę i ułatwia dobranie się do niej zębami. Duża tchawica w całości polecana jest dla dużych psów. Rozpracowanie jej zajmuje dla niektórych psiaków nawet parę dni. 

100% naturalna krówka:
- bez konserwantów
- bez soli i przypraw
- bez polepszaczy
- nie jest bielone
- nie smarowane farbą wędzarniczą
- nie pakujemy suszonek w torbę foliową!!

Wszystkie gryzaki Dogario trzymamy luzem i tylko do transportu pakujemy:
Każde suszone mięso powinno być trzymane w pomieszczeniach sterylnych, ciepłych i o dużym przepływie powietrza. Jeżeli ktoś pakuje suszone gryzaki w folię; zamyka je i całkowicie odcina dopływ powietrza. Powoduje to narastanie pleśni i grzybów niebezpiecznych dla zwierzaka. Może się to skończyć biegunką! lub wizytą u weterynarza. Dodatkowo gryzak taki mięknie i nie sprawie już tyle frajdy.


Dlaczego gryzienie jest takie ważne? To naturalna potrzeba twojego psa!

Gryzę bo lubię!
Każdy kudłatek uważa, że najlepsza zabawa na świecie to gryzienie i bieganie. Skoro zostaje sam w domu lub jesteś zajęty to daj mu coś do gryzienia. Niech się psiak zajmie sobą.

Twój pies gryzie róg stołu albo buty?
Nie wiń go za to. Ma w genach gryzienie - czyści w ten sposób zęby i sprawia mu to wiele radości. Podrzuć mu naturalny gryzak, a zostawi Twoje buty w spokoju. Już jedna tchawica potrafi zaspokoić potrzeby psa na parę dni!

Dentysta poleca:
Gryzienie usuwa kamień nazębny. To dość istotne, gdyż nadmiar kamienia szybko doprowadza do zapalenia dziąseł. W przypadku ostrego zapalenia nie obejdzie się bez wizyty u weterynarza, które w ekstremalnych przypadkach kończy się wyrywaniem zębów. Dlatego lepiej podać coś do gryzienia, choćby raz na tydzień, niż wydawać majątek na leczenie zębów.

Zdrowy kąsek:
Gryzak wykonany jest z wysokiej jakości mięsa wołowego pochodzącego z certyfikowanych źródeł. Dzięki temu jest pełen białka i składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego rozwoju psiaka. Gryzaki są wolne od sztucznych dodatków, barwników, wybielaczy czy konserwantów. Jest wolno suszone gorącym powietrzem. Lekko podwędzone i podpalone dla uwolnienia smaków.


Tchawica wołowa jest produktem naturalnym. Wielkość waga i kształt mogą się od siebie różnić.
Rozmiar średni oznacza tchawicę ciętą na kawałki o długości od 40 do 50cm. Średnica (eliptyczny kształt) od 4 do 8cm.
Oferta dotyczy jednej sztuki.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.