Zaloguj się

Jesteś nowym klientem?

Zarejestruj się w sklepie

Ustawienia

Repti-Zoo Halogen grzewczy z UVA 35W

Kod towaru: RZ UVA Spotlight PAR2035
EAN: 6970211803759
  • Bestseller
Repti-Zoo Żarówka grzewcza dzienna UVA
Repti-Zoo Żarówka grzewcza dzienna UVA
Repti-Zoo Żarówka grzewcza dzienna UVA
Repti-Zoo Żarówka grzewcza dzienna UVA
Repti-Zoo Żarówka grzewcza dzienna UVA

Repti-Zoo Halogen grzewczy z UVA 35W

Kod towaru: RZ UVA Spotlight PAR2035
EAN: 6970211803759

Najwyższej jakości halogenowa lampa, łącząca optymalną radiację UVA, cieplną i oświetlenie idealne do hobbystycznych zastosowań w hodowli zwierząt terrarystycznych i ptaków. Emitują dużo więcej ciepła pobierając mniej prądu w porównaniu do zwykłych żarówek grzewczych. 

27,99 zł
Darmowy zwrot do 30 dni
Darmowa dostawa od 149 zł

Opis

Specjalnie zaprojektowana, niewielka lampa halogenowa, pod kątem hodowli terrarystycznej. Łączy w sobie emisję ciepła, światła i promieniowania UVA. Zakres emitowanych wiązek światła w tym UV, został tak dobrany, aby odzwierciedlał naturalne światło słoneczne (fale 320-400nm). Dodatkowo światło widzialne odwzorowuje naturalne światło dzienne.

Grube, światło szczelne ścianki halogenu pozwalają na skierowanie 100% mocy w jednym kierunku, aby w różnych miejscach występowały różnice temperatur dając gadowi możliwość wyboru. Przednia szybka rozprasza światło dając łunę ciepła, którą można łatwo skierować w dowolnym kierunku.

Promieniowanie UV pobudza syntezę witaminy D3, wzbudza apetyt, pomaga rozpoznawać otoczenie i partnerów seksualnych, pomaga poszukiwać pożywienie oraz zwiększa witalność i aktywność zwierzęcia.

Ptaki i gady, w przeciwieństwie do ludzi posiadają odpowiednie receptory do odbioru zakresu ultrafioletowego. Brak zakresu promieni UV w dostarczanym naszym podopiecznym oświetleniu, jest często bagatelizowany przez opiekunów, ponieważ jak wspomniano człowiek nie potrafi dostrzec tego światła i koncentruje się na oświetleniu w zakresie światła widzialnego dla siebie.

Moc grzania:
5 do 15 cm - ponad 50st. C
20 cm - 43st. C
30 cm - 35st. C
45 cm - 31st. C
60 cm - 29st. C
90 cm - 26st. C

Dane techniczne:
- gwint e27
- nie wymaga u zycia statecznika
- napięcie 230V
- moc 35W
- wymiary 60mm x 80mm wys.

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii.

Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oryginalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Szczegóły produktu

Zapytaj o produkt Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zapytaj.

Zadaj pytanie Question icon
Brak pytań użytkowników dla tego produktu.